Tuesday , 19 January 2021

Terviseameti juht: Koroonaviirus on pettus ja täielik nali.

Telegramm.ee on korduvalt kirjutanud, et koroona fenomeni puhul on tegemist intelligentsuse testiga. Telegramm.ee on nüüd varsti aasta jagu teaduslikke tõendeid, et massid ei ole intelligentsed olendid. See, kuidas rahvas (sh äride omanikud) nagu muuseas valitsuse koroonaõnge läks on nüüd nagu aamen kirikus: ammu on lollilegi selge, et mitte mingit pandeemiat ega mingeid laibahunnikuid kusagil pole. Terviseameti enda statistika samuti kinnitab, et suremused ja haigestumised ei ole suuremad, kui varasematel aastatel.

 

 

Mõned vähesed veel mäletavad, et keskmiselt on Eestis iga inimene kord aastas 1-2 nädalat haige. Organismis käib talvine suurpuhastus, mille käigus väljastab keha aastaga kogunenud toksiinid. Toksilist keha soodustab elustiil, sh toksiline toit, mõtted, sõnad ja vahel ka tegevused; lisaks stress ja vähene puhkus.

Iga inimene kogeb seda puhastust erinevalt, mõni on lausa mitu nädalat pikali maas ja tarbib antibiootikume, teine saab paari päevaga hakkama – sõltub inimesest ja tema üleüldisest meeleseisundist ja immuunsusest. Mõni nimetab seda gripiks, teine lihtsalt külmetuseks.

 

Kuid enamus olendeid, keda me nimetame inimesteks, ei mäleta seda, et nad olid ka möödunud aastatel paar nädalat aastas haiged. Veidi häguselt on neil meeles selline termin nagu ‘gripilaine’.

Seda seetõttu, et massid on vabatahtlikult viimased 10 kuud jälginud iga päev telekat, kuulanud raadiot ja tarbinud sopameediat, kus pasundatakse nonstop, et meil levib pandeemia. Seda nimetatakse ajupesuks. Selleks, et ajupesu toimiks, ei ole vaja asitõendeid, sest nagu juba varaseamalt sai mainitud, asitõendid kinnitavad, et mingit pandeemiat pole.

 

Ajupesu õnnestumiseks on vaja lihtsalt korrata, korrata ja veelkord korrata sõnumit: pandeemia, viirus, mask, pese käsi, hoia vahet, püsi kodus… Isegi need vähesed, kes eelpool nimetatud meediakanaleid ei tarbi, on neid debiilseid sõnumeid kuulnud või näinud sadu, kui mitte tuhandeid kordi. Massid aga tõenäoliselt juba kümneid tuhandeid kordi. Kaubanduskeskuste kõlarid pasundavad seda jama iga 5 minuti tagant juba ligi aasta aega.

Aga kas see saab siis tõesti olla nii lihtne, et massid ei mäletagi enam, et vanasti oli gripp ka olemas? Saab küll ja just seda sama kinnitaski Terviseameti juht Üllar Lanno Kanal-2, kui talt küsiti: Mis juhtus gripiviirusega?

 

 

Üllar Lanno:

Gripp tõenäoliselt läks inimestel meelest ära või siis..

ei jõudnud Eestisse välja, sest käsi pesti nii usinasti ja ennast kaitsti nii usinasti.

Riides käidi korralikult.

Õnneks ilm oli ka natukene meile abiks, see gripp seekord meile ei jõudnud..

Koroonaviirus oli nii massiivne, et tõmbas ka meie endi kogu tähelepanu ära

Loe pikemalt edasi: Telegram.ee

Loe ka: Koroonavaktsiinist keeldujale võib tööandja töölepingu üles öelda.

Jaga

Vaata ka:

EKRE väiksest inimesest ei hooli.

RISAADE | Maris Hellrand: ärgem unustagem, et Kersti Kracht sai kaubelda üksnes Martin Helme enda …

Mida me selle auto alla jäänud koeraga nüüd edasi teeme? See sõltub juba teist!

Hirm, abitus ja meeletu valu on märksõnad, mis valdavad autolt löögi saanud loomi täpselt samamoodi …

AVA PILT! MILLIST LOOMA SA PILDIL NÄED?

AVA PILT! MILLIST LOOMA SA PILDIL NÄED?  

AVA PILT: 1% INIMESI MÄRKAB MIS LOOM ON PILDIL.

1% INIMESI MÄRKAB MIS LOOM ON PILDIL.