Erakorralised uudised
tarokaart minuaeg.com

Vali 1 tarokaart ja loe mida tänane kolmapäev 15 mai toob ja mida vältida.

Tänased kolmapäev 15. mai 3 tarokaarti on siin,

Tarokaardid ei ennusta mitte ainult tulevikku, vaid mõistab ka praegu ja selle mõju tulevikusündmustele. Neid kasutatakse ka vahendina eneseavastamiseks ja meditatsiooniks, aidates isiklikke mõtteid ja edendades eneseteadlikkust ja vaimset kasvu.

Tarot on sügav ja mitmekülgne vaimne praktika, mis pakub peegeldust ja juhatust neile, kes vajavad oma elus sügavamaid tõdesid.

tarokaart minuaeg.com 1

Kaart nr. 1 The Fool (Narr)

Tutvustus: Narr on uute alguste ja lõputute võimaluste kaart. See esindab süütust, spontaansust ja valmisolekut riskida. Narril on kerge süda ja avatud meel, valmis astuma tundmatusse. Kaardi kujutis, kus noor inimene astub kaljuservalt alla, sümboliseerib usaldust ja seiklushimu.

Mida päev toob: Täna võib olla suurepärane päev uute alguste ja võimaluste jaoks. Oled täis energiat ja entusiasmi, mis aitab sul uusi projekte alustada või uusi inimesi kohata. Usalda oma intuitsiooni ja lase seikluslikul vaimul end juhtida.

Mida vältida: Ole ettevaatlik liigselt impulsiivsete otsuste tegemisel. Kuigi riskide võtmine võib viia põnevate tulemusteni, ära unusta ka ettevaatlikkust. Mõtle enne, kui tegutsed, ja väldi hooletuid samme, mis võivad tuua soovimatuid tagajärgi.

tarokaart minuaeg.com 1

Kaart nr. 2 The Magician (Maag)

Tutvustus: Maag on meister manifestatsioonis ja loovuses. Ta sümboliseerib tahtejõudu, enesekindlust ja oskust kasutada oma ressursse parimal viisil. Kaardil kujutatud Maag, ühe käega taeva poole ja teisega maa poole suunatud, esindab võimet tuua vaimsed ideed reaalsuseks.

Mida päev toob: Täna on hea päev oma eesmärkide ja soovide elluviimiseks. Sinu oskused ja teadmised on tipptasemel ning sul on võimalus muuta oma ideed reaalsuseks. Kasuta oma loovust ja ole kindel oma võimetes saavutada edu.

Mida vältida: Väldi liigset kontrolli ja manipulatsiooni. Kuigi sul on võime oma eesmärke saavutada, on oluline mitte minna üle piiri ja kasutada oma võimeid ebaausalt. Säilita ausus ja austus teiste vastu.

tarokaart minuaeg.com 1
Vali 1 tarokaart ja loe mida tänane kolmapäev 15 mai toob ja mida vältida. 3

Kaart nr 3 The High Priestess (Ülempreestrinna)

Tutvustus: Ülempreestrinna esindab intuitsiooni, salapära ja sisemist tarkust. Ta on ühenduslüli nähtava ja nähtamatu maailma vahel, sümboliseerides teadmisi, mis tulevad sügavalt sisemusest. Kaardi kujutis, kus naine istub kahe samba vahel, hoides rullraamatut, sümboliseerib varjatud teadmisi ja vaimset teadlikkust.

Mida päev toob: Täna on hea päev oma intuitsiooni kuulamiseks ja sisemise tarkuse järgimiseks. Oled eriti tundlik ja vastuvõtlik varjatud sõnumitele ja märkidele. Kasuta seda aega eneserefleksiooniks ja sügavamate vastuste otsimiseks.

Mida vältida: Väldi liigset eraldumist ja salatsemist. Kuigi sisemine töö on oluline, ära unusta ka ühendust välismaailmaga. Jaga oma teadmisi ja intuitsiooni teistega, et luua tasakaal sisemise ja välimise maailma vahel.

Vaata ka:

euroopa liit

Komisjonid keskenduvad avalikul istungil Eesti huvidele Euroopa Liidu järgmises eelarves

Riigikogu Euroopa Liidu asjade komisjon ja rahanduskomisjon arutavad täna kell 13.30 algaval avalikul istungil, millised

90523589 2910115582368687 8203878982697877504 o

Eile toimus 6 liiklusõnnetust, neist 2 tõukerattaga. Juhtimiselt kõrvaldati 16 alkoholi või narko tarvitamistunnustega sõidukijuhti.

Liiklusõnnetused 26.05.2024 kella 11.09 ajal juhtus liiklusõnnetus Rakvere linnas Laada tn 6a juures, kus 28-aastane