Laupäev , 3 juuni 2023
Erakorralised uudised

VIDEO: Mootorrattur kihutas 223 km/h politsei eest ära. Nüüd saab ta oma tegude üle pikemalt järele mõelda vanglas.

Laupäval mõõtis Ida-Harju politseijaoskonna patrull Tallinn-Narva mnt-l, Tallinna suunas liikuva mootorratta kiiruseks 223 km/h. Sõidukile antud kohustuslikku peatumismärguannet juht eiras ja peatada õnnestus sõiduk alles üksjagu kilomeetreid hiljem.

Kontrollimisel selgus, et juhil puudus mootorratta juhtimisõigus, väljahingatavas õhus tuvastatud alkoholikogus oli lähedane piirmäärale, mille puhul alustatakse juba kriminaalmenetlust ja lisaks puudus sõidukil kindlustus ning läbimata oli ka tehnonõuetele vastavuse kontroll.
👉 Täna andis 40-aastane meesterahvas oma tegudest aru juba Harju Maakohtus ning kohtuotsuse kohaselt tuleb nüüd oma tegude üle pikemalt järele mõelda Kinnipidamiskeskuses.
Tõenäosus, et alkoholi tarvitanud või juhtimisõigust mitteomav juht satub liiklusõnnetusse, on kordades suurem kui korralikul sõidukijuhil. Kui oled tarvitanud alkoholi, või ei oma juhtimisõigust, siis mõtle võimalikele tagajärgedele enne, kui tagajärjed ennast ise meelde tuletavad

Turvalist liiklemist  – Liiklusjärelevalvekeskus

https://www.facebook.com/liiklusjarelevalvekeskus/videos/2080478548775158

Vaata ka:

Justiitsministeerium otsib võimalust jätta vangide kaebused rahuldamata.

Sadade kaupa esitatud pöördumised, üha uued samasisulised küsimused, perspektiivitud, kuid aeganõudvad kaebused – lisaks riigikogule …