suvikorvits

Suvikõrvitsat saab hoidistada mitmel viisil, näiteks marineerides, hapendades või keetes

.

Marineerimine

Marineerimine on üks populaarsemaid viise suvikõrvitsa hoidistamiseks. Marineerimiseks lõigatakse suvikõrvits viiludeks, kuubikuteks või sektoriteks. Seejärel segatakse suvikõrvits marinaadiga, mis koosneb tavaliselt veest, äädikast, suhkrust, soola ja vürtsidest. Marinaad keedetakse keemiseni ja valatakse seejärel suvikõrvitsale. Purgid täidetakse suvikõrvitsaga ja marinaadiga ning suletakse õhukindlalt.

Hapetamine

Hapetamine on veel üks populaarne viis suvikõrvitsa hoidistamiseks. Hapendamiseks lõigatakse suvikõrvits viiludeks või sektoriteks. Seejärel asetatakse suvikõrvits purkidesse ja valatakse peale soolalahus. Soolalahus valmistatakse tavaliselt 1 liitri vee ja 100 grammi soola kohta. Purgid täidetakse suvikõrvitsaga ja soolalahusega ning suletakse õhukindlalt.

Keetmine

Keetmiseks lõigatakse suvikõrvits viiludeks või sektoriteks. Seejärel keedetakse suvikõrvits soolaga maitsestatud vees pehmeks. Keetmise lõpus lisatakse suvikõrvitsale maitseaineid, näiteks tilli, peterselli või küüslauku. Purgid täidetakse suvikõrvitsaga ja maitseainetega ning suletakse õhukindlalt.

Fresh vegetables recipe zucchini

Vaata ka:

mallukas

Skandaalne paljastus: Mallukas süüdistab Lauri Pedajat alaealisega suhtes.

Eesti tuntud blogija Mariann Treimann, tuntud ka kui Mallukas, tegi hiljuti avalikuks skandaalse teabe, mis

jaasulataja

Hoiatus: Eestis reklaamitud imeline jääsulataja – tegelikkuses petuskeem.

Eestis levib sotsiaalmeedias reklaamikampaania, mis lubab “elektromagnetilise molekulaarse” tehnoloogiaga lume ja jää eemaldamist autodelt. Kampaania

error: Sisu on kaitstud!