sidrun

RETSEPT! Sidrun ja küüslauguküüned purgis: lahendus paljudele tervisemuredele

Külmal ajal, mil hooajalised haigused nagu nohu ja gripp muutuvad üha tavalistemaks, muutub oluliseks see, kuidas enda tervist kaitsta. Kuigi antibiootikumid saavad sageli esimeseks valikuks, võivad nad mõnikord kujutada endast riske meie tervisele. Õnneks on olemas looduslik alternatiiv: võimas kombinatsioon sidrunist ja küüslaugust, mis suudab tugevdada teie immuunsüsteemi talviste tervisehädade vastu.

Sidrun ja küüslauk paistavad silma märkimisväärsete tervise parandajatena, neid kiidetakse nende kasulike omaduste ja võimekuse eest suurendada meie immuunkaitset, muutes nad hindamatuks partneriks külmetuse ja gripi sümptomite leevendamisel ja tervise paranemisel.

Küüslauk: Rikastatud väävliühenditega, eriti allitsiiniga, uhkeldab küüslauk antioksüdantide, antibakteriaalsete ja viirusevastaste omadustega. See tugevdab immuunsüsteemi, vähendab põletikku ja võitleb infektsioonide vastu.

Sidrun: Vitamiin C-ga küllastunud sidrun tugevdab keha loomulikke kaitsemehhanisme, pakkudes samal ajal antioksüdantide ja põletikuvastaseid eeliseid. Sidrunimahl on levinud vahend kurguvalu rahustamiseks ja nina kinnisuse leevendamiseks.

Valmista ise kodus looduslik antibiootikum sidruni ja küüslauguga.

Siin on lihtne retsept, kuidas valmistada looduslik antibiootikum, kasutades kättesaadavaid ja taskukohaseid koostisosi nagu sidrun ja küüslauk.

sidrun 1 jpg

1 sidrun

3-4 küüslauguküünt

1 väike klaaspurk kaanega

Kuuma vett (nii palju et purk saaks tervenisti kaetud)

Vaata ka:

mallukas

Skandaalne paljastus: Mallukas süüdistab Lauri Pedajat alaealisega suhtes.

Eesti tuntud blogija Mariann Treimann, tuntud ka kui Mallukas, tegi hiljuti avalikuks skandaalse teabe, mis

jaasulataja

Hoiatus: Eestis reklaamitud imeline jääsulataja – tegelikkuses petuskeem.

Eestis levib sotsiaalmeedias reklaamikampaania, mis lubab “elektromagnetilise molekulaarse” tehnoloogiaga lume ja jää eemaldamist autodelt. Kampaania

error: Sisu on kaitstud!