Erakorralised uudised
horoskoop minuaeg.com

Horoskoop: Tervis ja Heaolu ( kolmapäev 15. mai 2024)

Jäär (21. märts – 19. aprill)

Täna on suurepärane päev oma füüsilise vormi parandamiseks. Proovi uut treeningkava või osale spordisündmusel. Sinu energia ja entusiasm aitavad saavutada häid tulemusi. Ära unusta ka puhata ja taastuda.

Sõnn (20. aprill – 20. mai)

Täna keskendu oma vaimsele ja emotsionaalsele heaolule. Meditatsioon, jooga või looduses viibimine aitavad leida sisemist rahu ja tasakaalu. Pööra tähelepanu oma toitumisele ja väldi liigset stressi.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni)

Kaksikud peaksid täna pöörama tähelepanu oma vaimsele tervisele. Lugemine, kirjutamine või vestlemine sõpradega võib aidata leevendada pinget ja hoida meeleolu kõrgel. Proovi uusi lõõgastumisviise, et hoida tasakaalu.

Vähk (21. juuni – 22. juuli)

Täna keskendu oma emotsionaalsele heaolule. Perekond ja kodu võivad olla olulised toetuspunktid. Veeda aega lähedastega ja hoolitse oma vaimse tervise eest. Väike kodune spaapäev võib tuua palju rõõmu ja lõõgastust.

Lõvi (23. juuli – 22. august)

Täna on hea päev pöörata tähelepanu oma tervisele ja füüsilisele vormile. Proovi midagi uut ja põnevat, näiteks tantsutundi või matka looduses. Sinu loomulik elujõud ja energia aitavad hoida tervise tipptasemel.

Neitsi (23. august – 22. september)

Täna keskendu oma toitumisele ja tervislikele eluviisidele. Planeeri toitev toidukord ja väldi liigset tööstressi. Sinu organiseeritud lähenemine aitab hoida terviseprobleemid kontrolli all ja parandada üldist heaolu.

Kaalud (23. september – 22. oktoober)

Täna on ideaalne päev tasakaalu leidmiseks oma elus. Meditatsioon, jooga või rahulik jalutuskäik aitavad hoida vaimset ja füüsilist tasakaalu. Pööra tähelepanu oma sotsiaalsetele suhetele ja leia aega lõõgastumiseks.

Skorpion (23. oktoober – 21. november)

Täna keskendu oma emotsionaalsele tervisele. Leia aega sügavaks lõõgastumiseks ja meditatsiooniks. Sinu sisemine jõud ja otsustavus aitavad lahendada probleeme ja leida sisemist rahu.

Ambur (22. november – 21. detsember)

Amburid võiksid täna keskenduda oma füüsilisele aktiivsusele ja seiklushimule. Proovi uut spordiala või seikluslikku tegevust, mis hoiab sind motiveerituna ja tervena. Ära unusta ka lõõgastuda ja nautida hetke.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Täna keskendu oma pikaajalistele terviseeesmärkidele. Järjepidevus ja distsipliin aitavad saavutada soovitud tulemusi. Pööra tähelepanu ka vaimsele tervisele ja leia aega lõõgastumiseks.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Täna on hea päev proovida uusi terviseharjumusi ja innovatiivseid lähenemisviise. Sinu loomulik uudishimu ja loovus aitavad leida tervislikke lahendusi. Osale grupitreeningsesioonis või leia uusi tervislikke retsepte.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)

Kalad võiksid täna keskenduda oma vaimsele ja emotsionaalsele heaolule. Kunstilised tegevused, meditatsioon või looduses viibimine aitavad leida rahu ja tasakaalu. Usalda oma intuitsiooni ja hoolitse enda eest.

Vaata ka:

euroopa liit

Komisjonid keskenduvad avalikul istungil Eesti huvidele Euroopa Liidu järgmises eelarves

Riigikogu Euroopa Liidu asjade komisjon ja rahanduskomisjon arutavad täna kell 13.30 algaval avalikul istungil, millised

90523589 2910115582368687 8203878982697877504 o

Eile toimus 6 liiklusõnnetust, neist 2 tõukerattaga. Juhtimiselt kõrvaldati 16 alkoholi või narko tarvitamistunnustega sõidukijuhti.

Liiklusõnnetused 26.05.2024 kella 11.09 ajal juhtus liiklusõnnetus Rakvere linnas Laada tn 6a juures, kus 28-aastane