Erakorralised uudised
Tarokaart

Taroskoop – Kolmapäev 15 mai 2024

Jäär : Tänane päev toob selgust ja tunnustust sinu pingutustele. “Kohtumõistmise” kaart näitab, et oled selgelt mõistnud, mida vaja ja kuidas vajad maailma sobituvad. “Kuue vitsa” kaart toob kaasa võit ja tunnustust, näidates, et su energia ja perspektiivid võivad positiivset vastukaja. See on suurepärane aeg isiklike projektide edendamiseks ja suurte sammude tegemiseks.

Sõnn : “Eremiit” ja “Vitsade poiss” viitavad sellele, et kuigi sul on palju tarkust ja järgi, tunned end kergemeelse ja seikluslikuna. Parim viis oma maailmaga jagada on seda tegudega, mitte ainult mõtiskledes. Naudi elu ja lase oma tarkusel särada läbi oma tegevust.

Kaksikud : “Mõõdukuse” (tagurpidi) ja “Mõõkade kaks” kaardid viitavad sellele, et tunned end segaduses ja tasakaalust väljas. Võid olla mõttelõksus ja kahtled, mis on õige tee. Selle asemel, et keskenduda õigetele või valedele valikutele, leia rahu ja tasakaal iseendas.

Vähk : “Surm” toob kaasa isikliku transformatsiooni ja suuri muutusi. See kuu on seotud uue ja autentsema versiooni leidmisega iseendast. Kuid “Pentaklite poiss” (tagurpidi) näitab, et praktiliste ülesannete täitmine võib olla keeruline ja aeglane. Keskendu sisemisele kasvule ja lase praktilistel asjadel järgnevalt.

Lõvi : “Maailm” laiendab su horisonte ja näitab, et palju asju jõuavad lõpule. Projektid võivad lõppeda ja uued ideed tärgata. Kuid “Karikate rüütel” võib tuua ebakindlust. Luba endale aega ja kannatlikkust, kui tegeled kasvuraskustega.

Neitsi : “Maag” näitab, et oled oma loovuse tipul ja valmis looma midagi uut. See on suurepärane aeg karjääriks ja isiklikuks loovuseks. Kuid “Karikate kuninganna” (tagurpidi) viitab, et täpselt võib olla raske. Kuigi väliselt läheb hästi, võib sisemine maailm tunduda segamini.

Kaalud : “Keiser” ja “Pentaklite neli” viitavad, et sul on lõpuks kontroll oma olukorra üle. Juhtimisvõime ja kindel otsustusvõime toovad edu. Ole kindel oma tegudes ja ära lase teistel oma vajadusi ületada.

Skorpion : “Kohtumõistmine” ja “Vitsade” viitavad, et saad kuus selgust ja tunnustust oma pingutuste eest. On aeg teha suuri edusamme isiklikus projektides ja panna end rohkem välja. Naudi võid ja ära karda uusi alguseid.

Ambur : “Maailm” laiendab su horisonte ja näitab, et palju asju jõuavad lõpule. Kuid “Karikate rüütel” võib tuua ebakindlust. Luba endale aega ja kannatlikkust, kui tegeled kasvuraskustega.

Kaljukits : “Maag” näitab, et oled oma loovuse tipul ja valmis looma midagi uut. Kuid “Karikate kuninganna” (tagurpidi) viitab, et täpselt võib olla raske. Kuigi väliselt läheb hästi, võib sisemine maailm tunduda segamini.

Veevalaja : “Keiser” ja “Pentaklite neli” viitavad, et sul on lõpuks kontroll oma olukorra üle. Juhtimisvõime ja kindel otsustusvõime toovad edu. Ole kindel oma tegudes ja ära lase teistel oma vajadusi ületada.

Kalad : “Surm” toob kaasa isikliku transformatsiooni ja suuri muutusi. Kuid “Pentaklite poiss” (tagurpidi) näitab, et praktiliste ülesannete täitmine võib olla keeruline ja aeglane. Keskendu sisemisele kasvule ja lase praktilistel asjadel järgnevalt.

Vaata ka:

euroopa liit

Komisjonid keskenduvad avalikul istungil Eesti huvidele Euroopa Liidu järgmises eelarves

Riigikogu Euroopa Liidu asjade komisjon ja rahanduskomisjon arutavad täna kell 13.30 algaval avalikul istungil, millised

90523589 2910115582368687 8203878982697877504 o

Eile toimus 6 liiklusõnnetust, neist 2 tõukerattaga. Juhtimiselt kõrvaldati 16 alkoholi või narko tarvitamistunnustega sõidukijuhti.

Liiklusõnnetused 26.05.2024 kella 11.09 ajal juhtus liiklusõnnetus Rakvere linnas Laada tn 6a juures, kus 28-aastane