horoskoop

Horoskoop – Kolmapäev 15 mai 2024

Jäär: Täna on suurepärane võimalus väljendada end vabamalt ja spontaanselt. Su armuelu domineerib ja tasakaalustab su energiataset. Näita end tõelises valguses ja ära karda olla aus oma vajaduste suhtes.

Sõnn: Vahendamisoskused on täna kasuks, kuna võivad aidata lahendada tekkivaid vaidlusi. Hoia tagasi, et mitte end üle koormata, ja naudi elu lihtsamaid rõõme. Hooli enda vajadustest ja võta aega puhkamiseks.

Kaksikud: Pilved hajuvad ja oled oma eesmärkidele lähemal. Sinu moraal paraneb ja jagad seda energiat ka teistega. Hoidu liigsest kulutamisest ja ole teadlik oma piiridest, et vältida finantsprobleeme.

Vähk: Sinu plaanid muutuvad selgemaks ja suudad paremini emotsioone kontrollida. Realistlik vaade aitab sul seada prioriteete ja saavutada tasakaalu. Ole kannatlik ja keskendu kvaliteedile, mitte kiirusele.

Lõvi: Häid uudiseid on tulekul ja see suurendab su enesekindlust. Kasuta päeva rahulikkust, et mõelda oma toitumisharjumustele ja olla aus teiste suhtes. Su avameelsus toob sulle austust ja tunnustust.

Neitsi: Täna naudid elu väikeseid rõõme, kuid pea meeles oma piiranguid. Suhted võivad vajada tõsist arutelu ja tasakaalu leidmist. Ole mõistlik toitumise ja tervise osas ning väldi liigset muretsemist.

Kaalud: Ees ootavad viljakad arutelud ja võib-olla vajad juriidilist nõu. Ära lase teiste vajadustel oma omi üle trumbata ja jätka oma ideede järgimist. Sul on energiat oma ideede elluviimiseks, nii et ära oota teiste heakskiitu.

Skorpion: Soovid eemaldada takistusi oma teelt, kuid ole ettevaatlik. Täna vajab su keha ja meel rahu, nii et väldi stressi ja püüa mediteerida. Keerulised suhted vajavad vahendamist ja rahu leidmist.

Ambur: Sinu harmooniatunne aitab suhteid sõpradega korrastada. Ole ettevaatlik, et vältida vigastusi ja keskendu selguse loomisele oma suhetes. Täna on hea päev, et selgitada välja kõik arusaamatused.

Kaljukits: Näed selgelt läbi teiste mängudest ja püüad parandada oma sisemist mina. Kasuta oma energiat töökaaslastega suhete parandamiseks ja jää autentseks. Tööl on hea päev, et näidata oma oskusi ja saavutusi.

Veevalaja: Päev on soodne ja mured tunduvad väiksemad. Väldi rasvaseid toite ja leia tuge lähedastelt. Kasuta soodsat aega, et tugevdada oma sidemeid ja suhteid.

Kalad: Oled ootamatult edukas ja naudid saavutusi, kuid keha vajab puhkust. Ole ehe ja väldi sundimist – see toob edu. Kuula oma keha ja anna endale aega taastumiseks.

Vaata ka:

Taistund Kelly Sildaru 21.05.24

Eksklusiivintervjuu saates “Täistund”:  Tõnis ja Henry Sildaru avavad esmakordselt oma vaadet peretülist

Täna õhtul räägivad Henry ja Tõnis Sildaru Kanal 2 saates “Täistund” esmakordselt kaamerate ees oma

www.minuaeg.com

5 Head Enesetunde Nõuannet Murtud Südame Viivitamatuks Terveks Ravimiseks

Anna Endale Aega ja Ruumi Võta endale aega, et oma tundeid läbi töötada. Luba endal