love 2331486 960 720 576x560 1

Armastuse Horoskoop Kolmapäevaks, 15. mai 2024

Jäär : Täna on suurepärane päev romantikaks. Su partner hindab sinu ausust ja avatust. Kui oled vallaline, võib ootamatu kohtumine tuua sinu ellu uut särtsu. Ole avatud uutele kogemustele ja võimalustele.

Sõnn : Armuelus valitseb täna rahu ja arvamuse. Ole valmis kuulama oma partneri vajadusi ja soove. Kui oled vallaline, võib keegi sinu minevikust uuesti sinu ellu tulla. Olge kannatlik ja hooliv.

Kaksikud : Võid tunda end täna armuelus segaduses. Võimalik, et sa ei tea, millises suunas. Võta aega, et mõelda, mida sa tegelikult tahad, ja ära tee kiirustades otsuseid. Suhetes on oluline ausus ja selgus.

Vähk : Suhetes on täna muutuste aeg. Võid tunda vaja vabastada end vanadest mustritest ja luua midagi uut. Kui oled suhtes, siis toeta partnerit ja olge koos avatud muutustele. Vallalised võivad kohata kedagi, kes toob nende ellu värskust.

Lõvi : Täna võib olla armuelus segadust ja ebakindlust. Võid tunda end täpselt ebastabiilsena. Püüa jääda rahulikuks ja keskendunud positiivsele. Kui oled suhtes, siis ole partneri suhtes kannatlik ja mõistev.

Neitsi : Täna on suurepärane päev romantikaks ja uute algusete jaoks. Ole avatud uutele võimalustele ja ära karda näidata oma tundeid. Suhetes on oluline olla aus ja avatud.

Kaalud : Suhetes valitseb täna harmoonia ja tasakaal. Naudi aega oma partneriga ja ole avatud uutele kogemustele. Kui oled vallaline, siis võib keegi sinu ellu tulla ja tuua kaasa positiivseid muutusi.

Skorpion : Täna on oluline keskenduda enda ja oma partnerite vajadustele. Ole avatud ja aus oma tunnete suhtes. Kui vallaline, siis on hea aeg keskenduda enesearengule ja valmistuda tulevasteks suheteks.

Ambur : Armuelus on täna oluline olla avatud ja siiras. Võid kohata kedagi, kes jagab sinu huve ja väärtust. Ole valmis uutele seiklustele ja võimalustele. Kui oled suhtes, siis püüa leida aega ühisteks tegevusteks.

Kaljukits : Täna on hea päev, et arutada oma suhteid ja tulevikuplaane. Ole avatud oma partnerite ettepanekutele ja püüa leida ühine keel. Vallalised võivad kohtuda kellegagi, kes jagab nende unistusi ja eesmärke.

Veevalaja : Armuelus valitseb täna rahu ja arvamuse. Naudi aega oma partneriga ja ole avatud uutele võimalustele. Kui oled vallaline, siis võib keegi sinu ellu tulla ja tuua kaasa positiivseid muutusi.

Kalad : Täna on armuelus keskendunud oma ja oma partneritele vajadustele. Ole avatud ja aus oma tunnete suhtes. Kui vallaline, siis on hea aeg keskenduda enesearengule ja valmistuda tulevasteks suheteks.

Vaata ka:

kevad

ILM: Teisipäev 21.05 – Päikesepaisteline ilm, sooja kuni +23°C

Öösel: Selge või vähese pilvisusega sajuta ilm. Puhub valdavalt põhja- ja kirdetuul 2-8, puhanguti kuni

Daniel Gallego

LEITUD: Politsei otsib Võrumaal kodust ära jooksnud 13-aastast Joosepit

Täiendus kell 20:35 Anname teada, et Joosep läks oma koju tagasi ja temaga on kõik