Reede , 9 juuni 2023
Erakorralised uudised

NÄDALA HOROSKOOP Esmaspäev 22.05- Pühapäev 28.05.2023

JÄÄR

Suhted hakkavad nüüd Jäära jaoks üha tähtsamat rolli mängima ning võimalik, et Jäär muudab sel nädalal ühe partnerluse osas meelt. See võib ka tähendada, et ühe partneriga pikemalt aset leidnud konflikt või lahendamata küsimus saab viimaks lahenduse. Nüüd on hea aeg pidada maha need vestlused, mida on kaua edasi lükatud. Jäär saab võimaluse oma suhted uuele tasandile viia. Ainult laupäeval ära midagi kindlat otsusta, see on rohkem unistamise päev.

Loe ka: Just neil 4 tähemärgil tuleb hea maikuu lõpp

SÕNN

Tervis ja töö hakkavad Sõnni elus suuremat tähelepanu nõudma. Sõnn võib leida uue lahenduse mõnele tervisega seotud küsimusele. Suhted töökaaslastega võivad teha läbi olulise muutuse – suurem mõistmine saab võimalikuks ning vanad probleemid võivad laheneda. Ent nädalalõpus on Sõnn äärmiselt romantilises meeleolus ja võib lausa ühte sõpra ära armuda (või vastupidi). Ent tegu võib olla ajutise roosa mulliga – ära kohe veel midagi otsusta. Sellegipoolest luba endal seda aega nautida.

KAKSIKUD

Kaksikute armuelu hakkab tasapisi üha tuure kogema. Nad võivad märgata, et igatsevad nüüd rohkem naudinguid, rõõmu ja elevust. Isegi keegi vana romantiline tuttav võib nädalalõpus uuesti ühendust võtta. Selle kontakti suhtes tasuks olla esialgu ettevaatlik. Uued tutvused on alles ees ning ei maksa millegagi kiirustada. Kaksikud võiks alustada sellest, et hakkavad nautima iseennast, pisiasju enda ümber ning lubavad oma ellu rohkem uusi inimesi. Juba üsna pea lähevad Kaksikud tõeliselt särama.

VÄHI

Vähi jaoks muutub sel nädalal oluliseks küsimuses seoses koduga. Võibolla on vajalik viia läbi teatavad muudatused, kodus midagi remontida või üleüldse kolimist kaaluda. Vähk võib muuta sel nädalal oma arusaamist, et millist kodu ta üldse soovib. Mõnel juhul tuleb ette olukord, mis nõuab kolimist. Paistab, et keegi guru võib anda Vähile nõu, mis pikas plaanis ei pea vett – seega ole ettevaatlik. Ent Vähil on tõepoolest võimalik oma koduküsimuses mingi täiesti uus algus luua.

LÕVI

Lõvi elu hakkab muutuma nüüd kiiremaks ja sotsiaalsemaks. Võimalik, et tuleb lihtsalt väga suures koguses infoga tegeleda – meile lugeda, kõnedele vastata, teateid edasi anda jne. Reede paiku võib leida aset üks väga oluline suhtlus. Pane tähele, mis info sel ajal sinuni jõuab, kuna see võib olla seotud su tulevikuga ning anda vihje, mis suunas peaksid liikuma. See-eest juba laupäev toob kaasa omajagu segadust, eriti rahaasjades. Ära end mingite rahaliste lepingutega seo. Oota veel mõned päevad ja peagi jõuab sinuni selge ja puhas info.

NEITSI

Neitsi peab hakkama mõtlema üha enam oma rahalise seisundi ja väärtuste peale. Mida soovid ses osas muuta? Eriti reedel võid saada suure taipamise oma väärtuste osas. Sel ajal võib tulla ilmsiks miski, millega tegeled veel järgmistel kuudel. Nädalavahetusel on esiplaanil aga suhted – eriti romantilised. Võid olla ühest partnerist lausa pimestatud. Samuti võib tema sind meeletult imetleda ja kõrgele pjedestaalile tõsta. Aga pea meeles, et see on ajutine tundeseisund. Kui oskad seda nautida, on kõik hästi, aga ära tulevikku sellele hetkele looma hakka.

KAALUD

Kaalud on olnud mõnda aega oma alateadlike protsessidega hõivatud ning parimal juhul päris palju iseenda kohta õppinud. Nüüd aga saabub aeg tulla tagasi praegusse hetkesse ja astuda välja selle uue inimesena, kelleks sa saanud oled. Ole valmis, et sind hakatakse rohkem tähele panema ja inimesed asetavad su juhirolli – ootavad sult juhtnööre. Kõik pannakse kohe proovile. Laupäeval peavad mõned Kaalud laskma lahti ühe töökaaslasega seotud romantilisest illusioonist. See on viimane samm enne Kaalude täiesti uut areenile tulekut.

SKORPION

Skorpioni energiatase hakkab nädala teisest poolest langema ning ta vajab rohkem aega, et olla lihtsalt iseendaga. Skorpioni jaoks algab enesesse süüvimise periood, mille jooksul ta peab puhastama ära aasta jooksul alateadvusse kogunenud ja seisma jäänud emotsioonid. See on tegelikult hea aeg, et avastada, kuidas ja milles Skorpion end ise saboteerinud on. Suured taipamised võivad tulle reede paiku. Laupäeval on aeg vabastada üks illusoorne romantiline unistus või igatsus seoses ühe sõbraga. Nüüd teed vahet, millel on tulevikupotentsiaali ja millel mitte.

AMBUR

Amburi tähelepanu hakkab nihkuma karjäärilt sõpradele ja unistustele. On aeg, et Ambur mõtleks oma ideaalidele ja tulevikuvisioonidele – mida ta veel oma ellu soovib luua ja kuhu edasi liikuda? Hea mõte on veeta rohkem aeg koos sõprade või inimestega, kes jagavad Amburiga sarnast mõttemaailma. Eriti tähendusrikkad kontaktid võivad tekkida reedel. Laupäeval võib lahustuda üks karjääriga seotud unistus, mis polnud piisavalt praktiline. Ent uued inimesed ja võimalused on juba teel!

KALJUKITS

Kaljukitse päevakorda hakkavad kerkima küsimused seoses karjääri ja elusuunaga. Võibolla on aeg mõelda üle, mis suunas ta oma elus ikkagi liikuda tahab ja kuidas seda läbi oma karjääri väljendada. Olulised taipamised ja vestlused selles osas võivad leida aset reedel. Pane tähele kõiki karjääri või eluteega seotud mõtteid, mis sel päeval esile tulevad. Laupäeval võib üks idee, millesse seni uskusid, lahustuda. Kui nii, siis lase sel minna – pinnale jääb ainult see, millel on ka tegelikku väärtust. Karjääriga seotud uus hingamine on alles ees.

VEEVALAJA

Veevalajal on aeg tõusta oma probleemidest ja kompleksidest kõrgemale ning vaadata suuremat pilti. Nädala teisest poolest hakkab ta üha enam kergust ja avarust kogema – on veel võimalusi, mille peale ta seni pole mõelnud. Kõik ei pea olema nii raske ja keeruline. Eriti inspireerivad vestlused võivad leida aset reedel, mõne Veevalaja jaoks lausa elumuutvad. See-eest laupäeval lahustub üks intiimsuhetega seotud vana kompleks – kui see tähendab ka mõne kallima pildilt kadumist, siis nii olgu. Hoopis olulisem on see uus usk elusse, mis Veevalajat ees ootab.

KALAD

Kalad hakkavad uuel nädalal uutesse sügavustesse laskuma. Üha rohkem tuleb tegeleda keerukate allasurutud tunnete ja hirmudega, millele otsa vaadata ei tahaks. Lähisuhetes võib see tuua aga võimaluse veelgi suuremaks intiimsuseks. Pealiskaudne suhtlemine enam ei toimi. Eriti sügavad vestlused võivad leida aset reedel. Laupäeval viibivad Kalad üliromantilises seitsmendas taevas, aga on oht, et iseendale või kallimale luuakse mingisugune illusioon. Suhted, millel puudub reaalne baas, võivad sel ajal lahustada. Juhtub see, mis vaja, et Kalad saaks oma hinges uutesse sügavustesse süüvida.

Vaata ka:

Päivän horoskooppi perjantai 9.6.2023

Oinas (20.3.-19.4.) Kuun asema tuo nyt enemmän herkkyyttä sinunkin olemukseesi. Ehkä joudut osoittamaan myötätuntoa tai …