Erakorralised uudised
Kivioli uus uhishoone 2023726

Lääne päästekeskuse sündmused 29. – 30. novembril 2023

Hiiumaa

30. novembril kell 2.30 teavitati häirekeskust, et Kärdlas Vabaduse tänaval põleb kaks prügikasti, mille kõrval ka õlivaadid ning sõidukid. Kohale saabunud päästjad kustutasid mõlemad prügikastid kella 2.45ks. Esialgu teada ei ole, mis põhjusel prügikastid süttida võisid.

Pärnumaa

29. novembril kell 14.00 teavitasid Pärnus Uus-Sauga tänaval asuva kahekorruselise maja elanikud, et nende korter on suitsu täis ning suitsuandur hakkas tööle. Päästjad tuvastasid, et esimesel korrusel tehti ahju tuld, mis hakkas sisse ajama ning suits levis teisele korrusele. Tulekahju ei olnud. Päästjad nõustasid elanikke ning soovitasid kiiremas korras korstnapühkija kutsuda.

30. novembri öösel murdis tuul Saarde vallas Kanakülas teedele puid, mis seadsid ööpimeduses liiklejaid ohtu. Kahel korral olid suured puud sulgenud mõlemad sõidusuunad täielikult ning autojuhid sõitsid neile otsa. Kell 5.33 ajal häirekeskust teavitanud autojuht ja auto vigastada ei saanud ning said edasi liikuda.  Kell 7.10 teavitati, et paar kilomeetrit peale Kanaküla sõitsid kaks autot tee sulgenud puule otsa. Üks auto vigastada ei saanud, teine sai kergemaid kahjustusi, kuid liikus omal jõul lähimasse tanklasse. Kella 9 ajal teavitati taas häirekeskust, et Kanakülas, 23 kilomeetrit enne Viljandit on taas suur puu tee sulgenud. Päästjad eemaldasid teel liiklejaid ohtu seadnud puud teelt.

30. novembril kell 8.23 ajal teavitati häirekeskust, et Tori vallas Riisa külas on suurem puu kukkunud elektriliinile ning need peaaegu vastu maad vajutanud. Päästjad eemaldasid puu liinidelt kella 9.06ks.

Vaata ka:

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Maksekeskus AS sai krediidivahendaja tegevusloa

Finantsinspektsioon andis esmaspäeval, 22. juulil Maksekeskus AS-le krediidivahendaja tegevusloa, mis annab ettevõttele õiguse vahendada tarbijale

Aleksandr

Politsei otsib Haapsalus kadunud 74-aastast Aleksandrit

Politsei palub abi 74-aastase Aleksandri leidmisel, kes lahkus oma kodust Haapsalu linnas 17. juuli hommikul.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *