Sunday , 16 January 2022
astrology gc13039e90 640

Horoskoop – Reede 10 detsember

Jäär 21. märts – 20. aprill
Kipute täna oma hoolitsust teistele liigselt peale suruma. Püüdke vahet teha, kus teid vajatakse ja kus mitte. Ebasoodne aeg reisimiseks.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Tunnetate, et vajate oma kommete muutusi. Kuid see ei ole parim aeg radikaalseteks muutusteks. Pöörake tähelepanu seesmistele muutustele.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Tihedad suhted kaaslastega on ebasoovitatavad, kuna see põhjustab energia ja finantsressursside ülekulutamist. Võite minna vastuollu üldtuntud normidega.
Vähk 22. juuni – 22. juuli
Nüüd on hea aeg teha korrektuure asjades, mida olete püüdnud kogu aeg edasi lükata. Pöörake tähelepanu oma sisemisele minale ja vaadake üle oma soovid.

Lõvi 23. juuli – 22. august
Täna valitsevad eelkõige positiivsed planeedimõjud, mis tõstavad teie loovuse potentsiaali, füüsilist vitaalsust ning üleüldist heaolutunnet.

Neitsi 23. august – 22. september
Täna on positiivsete meeleoludega päev.Teie mõtted on väga lennukad. Tunnete ootamatut inspiratsioonilainet, mis annab teile motivatsiooni edasi tegutseda.
Kaalud 23. september – 23. oktoober
Täna võib teil tekkida konflikt inimestega, kes mingil moel teie üle võimu omavad. Teil on tavalisest raskem aktsepteerida oma alluvust.

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Täna hakkavad teie elusündmused taas ladusamalt minema. Suudate teha kiireid ümberkorraldusi ka seal, kus muidu oleksite lausa nõutu olnud.

Ambur 23. november – 21. detsember
Teil on täna raske ennast häälestada sellele lainele, et olete kellegi jaoks alluvas positsioonis. Püüate iga hinna eest näidata, et olete targem.
Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Tahate kõigest võimalikust osa võtta. Selles võib väljenduda teie mitmekülgsus, kuid teisalt võivad ununeda personaalsed eesmärgid ja kohustused.

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Täna suureneb teie huvi kunsti ja ilu vastu. Võimalik, et avastate eneselgi mõne ande, mida siiani kasutanud pole. Soodne aeg romantikaks.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Hea päev aktiivseks tegutsemiseks suhete vallas. Väga tõenäoliselt satute olukorda, kus peate vahendama inimeste vahelisi suhteid või olema tõlgiks.

Jaga

Vaata ka:

horoskoop

Horosakoop – Kolmapäev 12 jaanuar

Jäär 21. märts – 20. aprill Olete täna loominguliselt aktiivsem, kui tavaliselt. Hea aeg oma …

horoscope 2

Nädala horoskoop – Esmaspäev 10 jaanuar – Pühapäev 16 jaanuar 2022 aasta

JÄÄR (21. märts – 20. aprill) Uue Kuu mõjutust saavad Jäärad tunda tugevamalt oma karjääriga …

horoskoop

Horoskoop – Pühapäev 9 jaanuar

Jäär 21. märts – 20. aprill Teie eneseväljendus on täna tunduvalt värvikam, kui tavaliselt. Suudate …

watch g66fda0174 640

SUUR Tervisehoroskoop, igale tähemärgile!

JÄÄR Üldises plaanis on Sinu tervis küllaltki hea. Kipud ennast kõikide asjade juures üle pingutama, …