Saturday , 31 July 2021
horoskoop

Horoskoop – Laupäev 19 juuni

Horoskoop – Laupäev 19 juuni

Jäär 21. märts – 20. aprill
Olete täna heas vormis ja valmis suhtlema erinevate isikutega. Võimalik, et leiate ootamatult huvitava võimaluse oma silmaringi laiendamiseks.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Kipute täna endale liiga palju kohustusi ja ülesandeid võtma. Samas olete rõõmsameelene ning usute optimistlikult, et saate kõige vajalikuga hakkama.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Olete reibas ning valmis tegutsema, unustades ettevaatlikkuse. Aktiviseeruvad sõprussuhted ja loovus. Liigsest ettevaatamatusest võivad tulla probleemid.
Vähk 22. juuni – 22. juuli

Teid on täna lihtne närvi ajada. Võimalik, et keegi naudib teie ülereageerimist ning kasutab seda teie enda vastu. Täna on parem omaette tegutseda.

Lõvi 23. juuli – 22. august
Täna on päev, mil peaksite tavalisest suuremat tähelepanu pöörama oma iseloomu halvematele külgedele. On aeg hakata oma probleemidega tegelema.

Neitsi 23. august – 22. september
Täna võib tulla teie plaanidesse mõni oluline muudatus. Nüüd on ootamatuste aeg, kus peaksite valmis olema spontaanseks asjade laabumiseks.

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Teie mõistus on täna aktiivne. Hea oleks, kui leiaksite sellele aktiivsusele ka rakendust. Hea aeg finantstehinguteks ja lepingute sõlmimiseks.

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Täna valitsevad õhus anarhistlikud meeleolud. Kõikvõimalikud külge õpitud viisakusreeglid inspireerivad teid pigem vastupidiselt käituma.

Ambur 23. november – 21. detsember
Võimalik, et teil tuleb täna kasutada oma nätlejameisterlikkust, et pääseda ebamugavast ja piinlikust olukorrast. Olge valmis enese tõestamiseks.

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Tänane päev võib tuua teile pettasaamist, asjade kaotamist või segadusi suhetes teiste inimestega. Täna ei tasu sõlmida kokkuleppeid ega anda lubadusi.

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Tunnete täna, et inimesed on häälestatud teie vastu, mistõttu loominguline tegevus on takistatud. Tõenäoliselt teete asja hullemaks, kui see tegelikult on.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Nüüd on hea päev arusaamatuste lahendamiseks. Teie peenetundelisus võib nii mõnelegi skeptikule silmad ette teha. Võidate kergesti poolehoidjaid.

Jaga

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop – Laupäev 31 juuli

Horoskoop – Laupäev 31 juuli Jäär 21. märts – 20. aprill Tänased planeediseisud toovad rahuliku …

horoskoop

Horoskoop – Reede 30 juuli

Horoskoop – Reede 30 juuli Jäär 21. märts – 20. aprill Teie vastu hakatakse täna …

horoskoop

Horoskoop – Neljapäev 29 juuli

Horoskoop – Neljapäev 29 juuli Jäär 21. märts – 20. aprill Tunnete soovi eksperimenteerida erinevate …

photo 1437915160026 6c59da36ede2

Need 3 tähemärgid ei oska meestega üldse flirtida

Need 3 tähemärgid ei oska meestega üldse flirtida Mõni naine ei saa ilma flirtimiseta elada …