Wednesday , 19 June 2024
taroskoop minuaeg.com

Nädala Taroskoop (20. mai – 26. mai 2024)

Jäär (21. märts – 19. aprill)

Kaart: Sauade Üheksa Sel nädalal on sul vaja oma jõudu ja vastupidavust. Võib esineda takistusi ja väljakutseid, kuid ära anna alla. Ole kindel oma eesmärkides ja kaitse oma positsiooni.

Sõnn (20. aprill – 20. mai)

Kaart: Karikate Kuninganna Emotsioonid ja intuitsioon on sel nädalal esiplaanil. Kuula oma südant ja usalda oma sisetunnet. Ole lahke ja hooliv nii enda kui ka teiste vastu.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni)

Kaart: Mõõkade Äss Uued ideed ja selgus tulevad esile. See on hea aeg alustamiseks ja otsuste tegemiseks. Kasuta oma vaimset teravust ja ole avatud uutele võimalustele.

Vähk (21. juuni – 22. juuli)

Kaart: Karikate Kümme Sel nädalal ootavad sind õnnelikud ja rahuldust pakkuvad hetked. Armastus ja harmoonia valitsevad su kodus ja suhetes. Naudi hetke ja tunneta tänulikkust.

Lõvi (23. juuli – 22. august)

Kaart: Sauade Kuus Edu ja tunnustus tulevad sinu teele. Oled saavutanud midagi olulist ja nüüd on aeg tähistada. Jätka enesekindlalt oma teed ja naudi võite.

Neitsi (23. august – 22. september)

Kaart: Pentaklite Üheksa Saavutused ja iseseisvus on sel nädalal tähtsal kohal. Tunned end rahulolevalt ja tunned uhkust oma töö üle. Võta aega, et nautida oma saavutusi ja hellitada ennast.

Kaalud (23. september – 22. oktoober)

Kaart: Õiglus Tasakaal ja õiglus on sel nädalal olulised. Võid olla silmitsi olulise otsusega või olukorraga, kus on vaja õiglust. Ole aus ja kaalutletud oma tegemistes.

Skorpion (23. oktoober – 21. november)

Kaart: Sauade Rüütel Kirglik ja energiline nädal ootab sind. Oled motiveeritud ja valmis tegutsema. Ole ettevaatlik impulsiivsuse osas ja suuna oma energia positiivsesse suunda.

Ambur (22. november – 21. detsember)

Kaart: Karikate Rüütel Romantika ja emotsioonid on sel nädalal olulised. Ole avatud armastusele ja loovusele. Naudi romantilisi hetki ja jaga oma tundeid vabalt.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Kaart: Pentaklite Kuningas Praktilisus ja stabiilsus valitsevad sel nädalal. Keskendu oma finantsidele ja materiaalsele heaolule. Tööta hoolsalt ja hoolitse oma ressursside eest.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Kaart: Täht Lootus ja inspiratsioon juhivad sind. See on hea aeg unistada ja seada uusi sihte. Ole optimistlik ja usalda, et universum toetab sind.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)

Kaart: Kuu Intuitsioon ja alateadvus on sel nädalal tugevad. Võid kogeda segadust või ebakindlust, kuid kuula oma sisemist häält. Mediteeri ja ole tähelepanelik oma unenägude suhtes.

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop – Neljapäev 20 juuni 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Täna on suurepärane päev oma loomingulise külje avastamiseks. Sinu

kert kingo

Kert Kingo visati Tartu vallavolikogu EKRE fraktsioonist välja

EKRE-sisest kodusõda süvendas hiljutine Tartu vallavolikogu EKRE fraktsiooni otsus, mis viis Helmete lemmiku, Kert Kingo,