Wednesday , 19 June 2024
ingel minuaeg.com

Nädala Ingli Sõnum – Esmaspäev 20.05 – Pühapäev 26.05.2024

Siin on nädala ingli sõnum kõigile sodiaagimärkidele nädalaks 20.05 – 26.05.2024:

Jäär (21. märts – 19. aprill)

Inglid paluvad teil sel nädalal keskenduda rahulikkusele ja kannatlikkusele. Kuigi teie energiatase on kõrge, on oluline võtta aega lõõgastumiseks ja mitte kiirustada otsuste tegemisel. Usaldage, et kõik juhtub õigeaegselt ja õigel moel.

Sõnn (20. aprill – 20. mai)

Inglid julgustavad teid avama oma südame ja olema vastuvõtlikum armastusele ja toetusele, mida teilt pakutakse. Võtke vastu abi ja laske lahti hirmudest, mis takistavad teil täielikult elada ja nautida hetke.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni)

Inglid soovitavad teil keskenduda oma eesmärkidele ja unistustele. See on hea aeg planeerimiseks ja ettevalmistuste tegemiseks tulevikuks. Ärge kartke unistada suurelt ja usaldage oma võimeid nende saavutamiseks.

Vähk (21. juuni – 22. juuli)

Inglid paluvad teil pöörata tähelepanu oma sisetundele ja kuulata oma südant. Võimalik, et vajate aega eneserefleksiooniks ja emotsionaalseks tervenemiseks. Olge enda vastu lahked ja lubage endal tunda kõiki emotsioone.

Lõvi (23. juuli – 22. august)

Inglid rõhutavad sel nädalal rõõmu ja loovust. Leidke aega tegevuste jaoks, mis toovad teile rõõmu ja võimaldavad teil end väljendada. Jagage oma rõõmu ka teistega ja levitage positiivsust.

Neitsi (23. august – 22. september)

Inglid julgustavad teid sel nädalal keskenduma teenimisele ja teiste abistamisele. Leidke viise, kuidas saate oma kogukonda ja lähedasi toetada. Väikesed heateod ja lahkus võivad tuua suurt muutust.

Kaalud (23. september – 22. oktoober)

Inglid soovitavad teil otsida tasakaalu ja harmooniat oma elus. Võtke aega nii töö- kui ka eraelu jaoks ning leidke viise, kuidas hoida rahu ja stabiilsust. Tasakaalus olemine aitab teil tunda end rahulikumalt ja õnnelikumalt.

Skorpion (23. oktoober – 21. november)

Inglid paluvad teil usaldada muutusi ja olla avatud uutele võimalustele. Kuigi muutused võivad tunduda hirmutavad, on need vajalikud kasvamiseks ja edasiliikumiseks. Usaldage, et kõik toimub teie kõrgeimaks hüvanguks.

Ambur (22. november – 21. detsember)

Inglid rõhutavad sel nädalal vabadust ja seiklusi. Võimalik, et tunnete soovi reisida või proovida midagi uut. Olge julged ja järgige oma südant, sest see võib viia teid uute ja põnevate kogemusteni.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Inglid julgustavad teid keskenduma oma eesmärkidele ja püüdma kõrgeid saavutusi. Teie pühendumus ja töökus aitavad teil saavutada edu, kuid ärge unustage ka puhata ja hoolitseda oma tervise eest.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Inglid soovitavad teil sel nädalal olla avatud ja ausad oma suhtlemises. Jagage oma mõtteid ja tundeid lähedastega ning kuulake ka teisi. Avatud suhtlemine aitab lahendada probleeme ja tugevdada suhteid.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)

Inglid paluvad teil sel nädalal keskenduda oma vaimsele ja emotsionaalsele tervisele. Võtke aega meditatsiooniks ja eneserefleksiooniks, et leida sisemist rahu ja tasakaalu. Olge enda vastu lahked ja andestage endale mineviku vead.

Vaata ka:

horoskoop numbrid

Tervise ja Heaolu Horoskoop – Neljapäev, 20. juuni 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Täna on oluline kuulata oma keha ja mitte ületada

taiskuu horoskoop minuaeg.com

Tähemärgid, kes on sunnitud tõele vastu astuma (heas või halvas) neljapäeval 20.06.24 2024

Tähemärgid, Kes On Sunnitud Tõele Vastu Astuma Neljapäeval, 20. juunil 2024: 1. Sõnn (20. aprill