Saturday , 31 July 2021
horoskoop

Horoskoop – Esmaspäev 14 juuni

Horoskoop – Esmaspäev 14 juuni

Jäär 21. märts – 20. aprill
Tänane päev toob teile uudishimu kõikvõimalike varjatud teemade vastu. Püüate tungida eelkõige asjade sisuni ja ei rahuldu pealiskaudsusega.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Tänane päev võib teie ellu tuua mõne uue tuttava, kes esmapilgul tundub hoopis teistsugune, kui ta tegelikult on. Ärge laske ennast eksitusse viia!

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Kui vähegi võimalik, siis lükake tähtsate otsuste, uute projektide ja muude elumuudatustega seotud asjad edasi. Teil on oht jätta asju kahe silma vahele.Vähk 22. juuni – 22. juuli
Suhtute täna oma kaaslastesse tavalisest rangemalt ning nõudlikumalt. Püüdke aga eelkõige omaenda eeskujuga teisi paremuse poole aidata.

Lõvi 23. juuli – 22. august
Võimalik, et teieni jõuab täna positiivne ja igati rõõmustav informatsioon. Suureneb huvi võõrkeelte ja uute inimeste vastu. Hea päev reisimiseks.

Neitsi 23. august – 22. september
Võimalik, et satute täna võimuvõitlusesse ning püüate ennast iga hinna eest maksma panna. Kuid püüdke asja mitte liiga tõsiselt võtta, jääge iseendaks!Kaalud 23. september – 23. oktoober
Kipute täna olema püsimatu ja kärsitu. Teie tegemised on tavalisest kiiremad. Probleemid võivad tekkida seal, kus püüate teistega koostööd teha.

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Kipute eneselegi ootamatult üsnagi läbimõtlematult ja kiirelt käituma. Saate aga peagi oma veast aru ning jõuate selle tõenäoliselt heastada.

Ambur 23. november – 21. detsember
Nüüd puutute kokku inimestega, kes tunnevad vajadust teile oma südant puistata. Püüdke olla mõistev ka nende suhtes, kelle probleemid teile korda ei lähe.

<

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Tugevneb vastutustunne ning olete oma tegevusalal edukas. Eesmärgid, mida praegu püstitate mõjutavad teid ka tulevikus. Suudate ennast praktiliselt teostada.

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Olete täna väga kangekaelses meeleolus. Kipute oma tahtmist ka seal läbi suruma, kus teid eriti tõsiselt ei võeta. Säilitage väärikus ja olge tagasihoidlikum!

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Kui peaksite täna vaidlusesse sattuma, siis püüdke iseenda põhimõtetele kindlaks jääda ning ärge taganege ka juhul, kui kellelegi see ei meeldi.Jaga

Vaata ka:

photo 1437915160026 6c59da36ede2

Need 3 tähemärgid ei oska meestega üldse flirtida

Need 3 tähemärgid ei oska meestega üldse flirtida Mõni naine ei saa ilma flirtimiseta elada …

horoskoop

Horoskoop – Pühapäev 25 juuli

Horoskoop – Pühapäev 25 juuli Jäär 21. märts – 20. aprill Olete täna unistav ning …

horoskoop

Horoskoop – Laupäev 24 juuli

Horoskoop – Laupäev 24 juuli Jäär 21. märts – 20. aprill Võimalik, et puutute kokku …

horoskoop

Horoskoop – Neljapäev 22 juuli

Horoskoop – Neljapäev 22 juuli Jäär 21. märts – 20. aprill Täna oleks soovitav vältida …