Sunday , 16 January 2022
Tarokaart

Esmaspäev 13.12 Tarokaart on NARR

Tänase päeva kaart Narr sümboliseerib päeva kaardina teatud lihtsameelsust ja kergust. Igapäevaseid asjaajamisi ei võeta praegu nii tõsiselt, kui see teistel päevadel tavaks on.

Inimesed pööravad oma pilgu enam täna nendele asjadele, mis on nende jaoks tundmatud. Samas peitub selles ka oht, kuna võidakse oma nina toppida asjadesse, millest tegelikult eemale peaks hoidma. Seepärast on ettevaatlikkus omal kohal, kuigi see üsna kiiresti unustatakse.

Täna on enamikele inimesele oluline see, et endas paremini selgusele jõuda. See eeldab keskendumist ja rahu, sest kärarikkas keskkonnas seda kõike teha võimalik poleks. Enda parem tundmaõppimine võimaldab edaspidi oma elus langetada paremaid otsuseid ning ka oma asjaajamisi seeläbi paremini suunata.

Praegu tasub võtta teiste inimeste poolt tulevat kriitikat tõsiselt. Kui Sinu suunas ollakse väga kriitilised, on see märk sellest, et oled mõningaid asju oma elus valesti teinud. Nüüd on aeg alustada nende viga parandamisega.

Jaga

Vaata ka:

Martin Helme

Opositsioon on pisarais, politoloog Martin Mölder ütles, et tõenäoliselt jõuab koalitsioon ühise lahenduseni esmaspäeval.

Valitsusliitu kuuluvad Reformierakond ja Keskerakond hakkavad esmaspäeval leevendust otsima kõrgetele energiahindadele. Keskerakonna esimees Jüri Ratas …

numbrid

Maagilised numbrid: 3 ja 7 maailma müütides ja vaimsuses

Inimkond on iidsetest aegadest peale uskunud numbrimaagiasse ning omistanud osale numbritest ja nende kombinatsioonidele suuremat …

Kristi

Kristi Loigo: Minu 19-aastane laps on kahe vaktsiiniga raskelt koroonas, KES VASTUTAB?

Tekst FB:Kristi Loigo Minu 19 a laps on kahe vaktsiiniga raskelt koroonas! Nii, mina tahan …

gotland 1

VIDEO! Enneolematu, Valjala vabatahtlik päästja lükkas ühe käega suure tuletõrjeauto ühes teeotsast teise.

VIDEO! Enneolematu, Valjala vabatahtlik päästja lükkas ühe käega suure tuletõrjeauto ühes teeotsast teise. NB! Teed …