Pühapäev , 28 mai 2023
Erakorralised uudised

TÄIENDATUD: Tallinn-Narva maanteel juhtus raske avarii

Politsei sai kell 12:15 teate, et Tallinn-Narva maanteel 151.km-l on toimunud sõiduauto ja veoki kokkupõrge. Praegu teadaolevalt said õnnetuses viga sõiduauto juht ja kaasreisija, nemad viidi tervisekontrolliks haiglasse. Veokijuht õnnetuses viga ei saanud.

Liiklus avariipaigal on päästetööde tõttu suletud ning Tallinna poolt saabuvad liiklejad suunatakse läbi Ontika.

TÄIENDUS kell 16.50

Esialgsetel andmetel sõitis veoauto Mercedes-Benz Tallinna suunas ning lagendikule jõudes kaotas tugeva külgtuule tõttu juhitavuse ning kaldus vastassuunda, kus põrkas kokku sõiduauto Saabiga. Kokkupõrke tagajärjel sai sõiduautos kaasreisijana viibinud 32-aastane naine raskeid vigastusi,  sõiduautot juhtinud 39-aastane mees pääses kergemate vigastustega.

Mõlemad juhid olid kained ning juhtimisõigusega.

Politsei tuletab meelde, et talvised teeolud nõuavad juhtidelt liikluses suuremat tähelepanu. Pigem tuleks liikuda aeglasemalt, ettevaatlikult ning järske manöövreid vältides tagamaks kõikide liiklejate turvalisuse ning kindlustamaks ohutu kohale jõudmise sihtpunkti.

Vaata ka:

Tallinnas hukkus raskes liiklusõnnetuses naisterahavas

Tallinnas Paljassaare teel juhtunud liiklusõnnetuses hukkus naine Häirekeskus sai täna kella 9.40 paiku teate Põhja-Tallinnas …