Sunday , 26 September 2021
Pink Flowers Mothers Day Facebook Post

Suur sügishoroskoop 2021 – Eraelu, Töö, Raha, Tervis.

Kaljukits (22. 12. –20. 1.)
Sügis 2021 ülevaatlikult
Lemmiktuba kodus: kahtlemata magamistuba
Parim muusika vihmaseks päevaks: midagi rõõmsat, et masendust tõrjuda
Kõige sagedasem ütlus: „Vabandust, ma unustasin”!

Mündid, rahatähed või kullakangid?
Raha on maailmas kõige tähtsam ja seepärast alustagem sellest, eks ole? Loodame siiralt, et sa ei ole sellega nõus, sest sügis võib su ellu rahalisi raskusi tuua. Need on kindlasti su metsiku suve tagajärg, aga ära selle pärast liiga palju muretse, sest tõenäoliselt on su rahahädad ainult ajutised. Hoiame pöialt!

Unetud ööd seksi või millegi muu pärast?
Jah, palju unetuid öid ja, jah, paljud neist seksi pärast. Oled üllatunud? Ära ole! Mida muud peaks vihmastel sügisõhtutel tegema, kui olla oma armastatu embuses. Või kellegi, keda äsja kohtasid… Nii või teisiti ootab sind sügiskuudel magamistoas palju toredat ees (ja mujal ka). Ole selleks valmis!

Töö – edu või häda?
Veidi mõlemat. Sügise algul tuleb tööl palju ebameeldivaid hetki, sest sa toibud alles (liiga) paljudest suveseiklustest, aga kui sa mõne nädala pärast hoo sisse saad, ei saa sa enam pidama. Küsi hilissügisel ülemuselt preemiat, kui julged – see võib õnnestuda!

Eraelu – naeratus või kurbus?
Enamasti naeratus, aga vaata ette – hilissügisel tuleb ka veidi kurbust. Aga kuule, elu on selline – vahel hea ja vahel halb. Peamine on head nautida ja halvast midagi õppida.

Sinuga kõige paremini ja halvemini sobivad
Kaks teist maamärki (Sõnn ja Neitsi) hindavad väga kõrgelt peaaegu kõike, mida sa teed, ja seepärast tunned end nende seltsis väga mõnusalt. Hoia teistest Kaljukitsedest võimalikult kaugele, sest nad tunnevad end sinu juuresolekul pidevalt ohustatuna ja sina nende seltsis samuti!
Veevalaja (21. 1. –18. 2.)
Sügis 2021 ülevaatlikult
Lemmiktuba kodus: magamistuba – puhkamiseks ja ka muudeks veel toredamateks asjadeks.
Parim muusika vihmaseks päevaks: midagi tempokat, mis aitab sul ärkvel püsida.
Kõige sagedasem ütlus: „Kas võiksite seda veel kord selgitada?”

Mündid, rahatähed või kullakangid?
Kallis Veevalaja, tulevik paistab helge! Küllap mitte päris kullakangidena helge, aga peaaegu kindlasti võid arvestada, et sul on rahakotis piisavalt raha, et sügisel mugavalt elada. Suured investeeringud ei tule vist kõne alla (vähemalt ilma pangalaenu või pere abita mitte), aga need ei teegi sind õnnelikuks ja nii pole sellest midagi, eks ole?

Unetud ööd seksi või millegi muu pärast?
Mõlema! Sa tead juba, et mõni unetu öö seksi pärast on hea, aga nüüd avastad, et unetus sulle kallite inimeste pärast (ilma seksita) võib samuti väga palju anda. Sest lõpuks, milleks uni, kui elus on nii palju näha, õppida ja nautida…

Töö – edu või häda?
Sa leiad, kuidas oma aega varasemast palju paremini korraldada, ja seepärast oled tööl hämmastavalt tõhus. See on hea uudis sinu jaoks, sest võid saada rahalise tasu oma ülemuselt või tulusa karjäärivõimaluse, ja hea uudis ka su ülemuse jaoks, sest sa teed kogu raske töö tema eest ära. Muuseas tähendab see, et sa saad oma ülemusega tõesti väga hästi läbi (kui sa juhuslikult sellest juba isegi aru ei saanud).

Eraelu – naeratus või kurbus?
Elus on üldiselt mõlemat ja ei oleks õiglane, kui sinu 2021. aasta sügis selline ei oleks. Ole valmis heitlikuks ajaks, aga pea meeles, et lõpuks jäävad head mälestused meelde ja halvad ununevad enamasti kiiresti.

Sinuga kõige paremini ja halvemini sobivad
Aasta esime kolme kuu jooksul sündinud (Veevalajad, Kalad ja mõned Kaljukitsed) oskavad aidata sul raskel ajal end paremini tunda, seepärast hoia nad enda ligi. Teisalt võivad sügiskuudel sündinud (Neitsid, Kaalud ja Skorpionid) pidada su käitumist liiga ettearvamatuks ja seepärast suhtuda sinusse üsna lugupidamatult.
Kalad (19. 2. –20. 3.)
Sügis 2021 ülevaatlikult
Lemmiktuba kodus: vannituba – ära muretse, mitte seedehäirete pärast.
Parim muusika vihmaseks päevaks: midagi, mis aitab sul ärkvel püsida.
Kõige sagedasem ütlus: „Jah.”

Mündid, rahatähed või kullakangid?
Kas sa jõuaksid üldse kullakangi liigutada, kui arvestada su üldise väsimusega? Küllap mitte, seepärast ära tahagi seda. Sulle piisab täiesti rahatähtedest ja müntidest, sest sellel sügisel ei ole sul piisavalt aega, et palju kulutada. Hea uudis on see, et nii jääb sul veidi raha üle aastalõpu tähistamiseks, aga halb uudis on see, et sul ei ole sellel sügisel piisavalt aega raha kulutamiseks – kas me ei öelnud seda veel piisavalt selgelt?

Unetud ööd seksi või millegi muu pärast?
Kas see ei võiks olla seksi JA millegi muu pärast? Muidugi võib ja tõenäoliselt ongi! Olenemata põhjustest oled sa unetutest öödest sageli väsinud ja kurnatud, seepärast otsi võimalusi oma energiataset tõsta, et teha ka midagi muud peale töö ja mitte magamise.

Töö – edu või häda?
Tähed ei näita midagi kindlat, seepärast, kui peaksime ise otsustama, oleks see edu. Paraku ei saa me tegelikult sinu eest otsustada, ainult sina saad seda. Kui otsustad edu saavutada, siis kindlasti sa seda saad, aga kui valid häda, siis saad kindlasti ka selle. Edu on küll palju meeldivam kui häda, kas pole? Leppisime kokku – edu siis.

Eraelu – naeratus või kurbus?
Peamiselt naeratused vähese kurbusega, et su päevad ja ööd oleksid sügise jaoks piisavalt värvikad. Ainus, millest oma eraelus tõesti puudust tunned, on piisavalt aega iseendale, aga kindlasti leiad seda, kui oma elu veidi paremini korraldad. Kas sul on ikka vaja tähtsusetute asjade üle nii lakkamatult mõelda? Kas sul on ikka vaja kogu kodu nädalast nädalasse säravpuhtaks küürida? Vastused nendele küsimustele leiad…

Sinuga kõige paremini ja halvemini sobivad
Õhumärgid (Kaksikud, Kaalud ja Veevalaja) on tavaliselt sinu kaaslasteks head valikud ja sellel sügisel on see samuti nii. Võid neist aeg-ajalt isegi tüdineda, sest olete nii palju koos, aga tõsi see on, et sinu jaoks pole paremaid kaaslasi. Seevastu veemärgid (Vähk, Skorpion ja Kalad) on sinu jaoks eriti halb valik, sest nad võivad sellel sügisel olla oma hinnangutes väga karmid.
Jäär (21. 3. –20. 4.)
Sügis 2021 ülevaatlikult
Lemmiktuba kodus: köök
Parim muusika vihmaseks päevaks: sama tujukas, nagu sa ise.
Kõige sagedasem ütlus: „Ei.”

Mündid, rahatähed või kullakangid?
Rahatähed ja mündid, nagu tavaliselt. See võib sulle, mu kallis Jäär, kõlada veidi igavalt, aga usu, et veidi rahalist igavust on hea asi, sest see tähendab, et sul on tõenäoliselt vähe rahamuresid, kui üldse – ei mingeid muresid, kuidas arveid maksta või kogu oma raha kulutada. Seega rahulik rahasügis.

Unetud ööd seksi või millegi muu pärast?

Võib-olla vahel unetud, kuid harva seksi pärast. Selle asemel võib sul olla mingeid painavaid muresid, mis on seotud su varasemate otsustega. Kuna sa ei suuda neid unustada, siis on ainus võimalus nendega lõpuks tegeleda. Keegi ei ole täiuslik, aga me õpime oma vigadest ja rajame sedasi suurepärase tuleviku. Võib-olla alustad sa sellel sügisel enda oma rajamist.

Töö – edu või häda?
Enamasti edu, aga ootamatul kombel ei tee see sind eriti õnnelikuks. Sul on praegu eluperiood, kus sa pead keskenduma oma isiklikule elule, ja seepärast võid vähem ambitsioonikaks muutuda. Aga kuna sa saad ikka oma tööga hästi hakkama, ei ohusta see su häid suhteid töökaaslastega, vaid need võivad isegi paraneda.

Eraelu – naeratus või kurbus?
Sügise alguses võib kurbus sind sageli külastada mõne juhtumi pärast, mida ei saa vältida. Aga sügise edenedes, võib-olla kunagi oktoobri lõpus, hakkad sa oma sügisest elu aina enam nautima ja talve hakuks on sul isegi kahju sügisega hüvasti jätta, sest see pakub sulle palju imelisi hetki nende seltsis, keda sa üle kõige armastad.

Sinuga kõige paremini ja halvemini sobivad
Sa saad sageli teiste tulemärkidega (Jäär, Lõvi ja Ambur) hästi läbi, aga see sügis on teisiti, sest nad käivad sulle tihti oma heitliku käitumisega närvidele. Parem oleks veeta oma vaba aega veemärkide (Vähk, Skorpion ja Kalad) seltsis, sest nemad mõjuvad teatavasti tujukusele rahustavalt ja seda tuleb sul sellel sügisel palju ette!
Sõnn (21.4. -20.5.)
Sügis 2021 ülevaatlikult
Lemmiktuba kodus: rõdu
Parim muusika vihmaseks päevaks: rock või heavy metal, mis ärataks su sügisunest üles.
Kõige sagedasem ütlus: „Ma ei suuda seda uskuda.”

Mündid, rahatähed või kullakangid?
Kallis Sõnn! Sa oled väga tõsiselt tööd teinud või sul veab erakordselt hästi, sest sellel sügisel paraneb su rahaline seis tõenäoliselt oluliselt! Olenemata põhjusest avab see sinu ees terve uue maailma – maailma, kus sa ei pea hoolikalt võrdlema erinevate pakkujate hindu, et kõige soodsamat leida, vaid sa saad endale lubada mõnda asja, mida oled alati tahtnud. Naudi, kuni see kestab, sest nii ei pruugi see igavesti jääda.

Unetud ööd seksi või millegi muu pärast?
Seksi pärast ka, muidugi (sest ei ole midagi paremat külmadel sügisöödel enda soojendamiseks), aga veidi unetust võivad sulle tekitada ka lärmakad naabrid, kes ei suuda mõista, et suvi on läbi. Aga tagasi tähtsate asjade juurde – seks! Kui oled praegu üksi, siis võid tõenäoliselt kohtuda kellegagi, kes tahab meeleheitlikult sinuga voodit jagada, ja kui sul juba on keegi, võib su üsnagi igav seksielu sügise esimestel nädalatel veidi põnevamaks muutuda. Põhjuse pead ise välja mõtlema.

Töö – edu või häda?
Lõpuks ometi, edu! Oled seda juba mõnda aega oodanud (ja kõvasti selle nimel töötanud), seepärast teeb see su elu mõneks ajaks taevalikuks. Aga ära sellest liiga ennast täis mine, sest see võiks rikkuda suhted su töökaaslastega. Ja kui sa ei saa oma töökaaslastega läbi, võib su taevalik töö enne sügise möödumist põrgulikuks muutuda.

Eraelu – naeratus või kurbus?
Sinu ametialane elu õitseb, aga su eraelu võib selle pärast vahel kannatada. Ei midagi liiga tõsist ega kestvat, aga sa pead püüdma oma pere jaoks aega ja jõudu leida. Ja unusta oma hobid, sest nende jaoks ei ole lihtsalt piisavalt aega. Aga sa leiad sellel sügisel teise toreda lõõgastumisviisi…

Sinuga kõige paremini ja halvemini sobivad
Päikesemärgid ei ole sellel sügisel sinu suhetes eriti tähtsad, sest sa saad hästi läbi peaaegu kõigiga. Ainsaks erandiks on vabameelsed inimesed, seepärast ole ettevaatlik Jäärade, Kaksikute ja Kaladega.
Kaksikud (21. 5. –20. 6.)
Sügis 2021 ülevaatlikult
Lemmiktuba kodus: elutuba – see, kus kõik toimub!
Parim muusika vihmaseks päevaks: midagi 20. sajandi lõpus populaarset.
Kõige sagedasem ütlus: „Ma ei taha”.

Mündid, rahatähed või kullakangid?
Kas tead, et rikkus on suhteline? See, mida teised võivad pidada normaalseks eluks vaevalt talutavaks, on sinu jaoks suur õnn, ja selle põhimõtte järgi sa sügisel ka elad. Sinu elu on seega üsna fantastiline, aga selle nautimine võib tuua kaasa mõningaid pikaajalisi rahalisi tagajärgi, millega pead aasta lõpu poole toime tulema.

Unetud ööd seksi või millegi muu pärast?

Kas armastus loeb? Muidugi loeb ja enamasti on see seksist isegi palju parem! Milleks füüsiline armastus, kui selle asemel võib olla rohkelt emotsionaalset? Sind armastavad ja imetlevad peaaegu kõik su lähedased ning kuigi su seksuaalne elu võiks olla parem, hoiavad põnevad mõtted sind öösel ärkvel.

Töö – edu või häda?
Räägime millestki muust, kui tööst, eks ole? Ei? Ise sa tahtsid… Sinu tööelu on sügisel katastroofiline. Ära muretse, saad tööga siiski piisavalt hästi hakkama, aga su suhtumine sinu argipäeva on sageli negatiivne. Kas oleks ehk aeg leida uusi väljakutseid? Räägitakse, et sügis on parim aeg uute alguste jaoks. Aga pea meeles, et uued algused on vahel väga, väga rasked!

Eraelu – naeratus või kurbus?
Nii palju naeratusi, et su näolihased hakkavad valutama! Kõik probleemid tööl kaovad imeliselt kodus oma lähedaste seltsis. Oled varem mõned oma elu tähtsad inimesed hooletusse jätnud, aga sellel sügisel saad võimaluse seda heastada. Kasuta seda nii palju, kui saad.

Sinuga kõige paremini ja halvemini sobivad
Õhumärkidest sobid sa ilmselt kõige paremini teiste Kaksikutega, kuigi peaksid hästi läbi saama ka Kaalude ja Veevalajatega. Suhted teiste märkidega on ebakindlad, välja arvatud Kaladega, kes tunduvad sulle värskendavad ja julgustavad. Hoia nende ligi!
Vähk (21. 6. –22. 7.)
Sügis 2021 ülevaatlikult
Lemmiktuba kodus: mingi vaikne koht
Parim muusika vihmaseks päevaks: unelaulud
Kõige sagedasem ütlus: „Võib-olla homme.”

Mündid, rahatähed või kullakangid?
Veidi kõike. Sügise algus on tõenäoliselt rahaliselt paljulubav ja seepärast võid hakata kullakangidest unistama, aga arvatavasti ei saa neist asja. See ei tähenda siiski, et sulle ei jää muud, kui mündid. Vastupidi, see sügis on su elu üks rahaliselt kõige edukamaid perioode ja sa võid oma tulevikule kindla aluse rajada.

Unetud ööd seksi või millegi muu pärast?
Oleneb. Kui sul on praegu keegi, siis sellel sügisel eriti seksi ei tule, sest sa pead toime tulema mõne ootamatu väljakutsega. Aga kui oled üksi, siis hangi endale suurem voodi, sest tähed vihjavad võimalikule kuumale suhtele kellegagi, keda oled juba mõnda aega tundnud. See ei pruugi kasvada tõsiseks suhteks, aga sellest jääb kindlasti suurepäraseid mälestusi!

Töö – edu või häda?
Sellel sügisel teed päris palju tööd ja tänu sellele teen tähtsaid edusamme, aga tuleb ka muret, eriti seoses sõprussuhetega. Sinu ülemus võib hakata lõpuks su pingutusi veidi hindama ja seepärast oleks sügis hea aeg palgatõusu või isegi ametikõrgendust küsida. Tähed ei saa midagi lubada, aga kui ei küsi, siis ei saa sa kunagi teada, kas su praegune töökoht on tegelikult tulevikuks parim valik.

Eraelu – naeratus või kurbus?
Enamasti naeratused vahelduvate tuulepööristega, eriti seoses sõprade ja mõnikord ka elukaaslasega. Sa püüad hoolitseda, nii palju kui suudad, et kõik sinuga seotud inimesed oleksid õnnelikud, aga aega lihtsalt ei jätku ja seepärast pead oma pingutusi piirama ja veetma aega ainult mõnega neist. Mõned kõrvalejäänutest võivad pahandada, aga pärast toimekat sügist tuleb küllalt võimalusi seda heastada.

Sinuga kõige paremini ja halvemini sobivad
Kummalisel kombel märkad, et tulemärkide (Jäär, Lõvi ja Ambur) seltsis veedetud aeg pakub sulle kõige rohkem rõõmu. Sa oled sünnilt veemärk ja vahel ei suuda sa tulemärkide emotsionaalset käitumist mõista, aga sellel sügisel oskad seda uutmoodi hinnata. Teised Vähid võivad sulle vahel peavalu valmistada, sest sinu juuresolekul tunnevad nad end ohustatuna.
Lõvi (23. 7. –22. 8.)
Sügis 2021 ülevaatlikult
Lemmiktuba kodus: kabinet
Parim muusika vihmaseks päevaks: reiv
Kõige sagedasem ütlus: „Arvan, et peaksime…”

Mündid, rahatähed või kullakangid?
Rahatähti peaks olema nii palju, et võiksid (peaaegu) endale mõnda kullakangi lubada. Tõsiselt – tähed näitavad, et sul võib sellel sügisel rahaasjades õnne olla, aga see on sinu teha, kas sa kasutad igati ära kõiki võimalusi, mis sulle avanevad. Hoia silmad lahti ja julge riskeerida, aga pea meeles, et võitjad kaaluvad oma riske, mitte ei haara pimesi.

Unetud ööd seksi või millegi muu pärast?
Kulla Lõvi, enamik su öid ei ole unetud, sest enamasti läheb su elu kavakohaselt ja seepärast ei pea sa unetuse pärast vaevlema. Ja ära muretse, sest ka seksi on küllalt, ainult mitte sellist, mille pärast enamiku ööst ärkvel olla.

Töö – edu või häda?
Sellel aastal sa ei tee nii kõvasti tööd, kui varasematel sügistel (kahtlemata tänu üllatusterohkele suvele), aga sul on siiski häid tulemusi, mis rõõmustavad su ülemust, töökaaslasi ja peret ning ka sind ennast. Tundub, et tuleb tore sügis, eks ole? Ja tulebki, eriti esimene pool. Teisel poolel võib tööl probleeme tulla, aga ei midagi üle jõu käivat.

Eraelu – naeratus või kurbus?
Tuleb nii head kui ka halba. Head peamiselt tänu su väga mõistvale ja toetavale perele, aga halba – peamiselt tänu sulle endale ja lõpututele ideedele, kuidas su pereliikmed ja sõbrad peaksid hakkama paremini elama. Igaüks ei vaja parandamist, seepärast hoia suu kinni ja tegele pigem iseendaga.

Sinuga kõige paremini ja halvemini sobivad
Tavaliselt sobivad sinuga hästi teised kaks tulemärki (Jäär ja Ambur) ning lisaks neile aitavad sellel sügisel Vähid ja Skorpionid sind rõõmustada. Ole ettevaatlik maamärkidega (Sõnn, Neitsi ja Kaljukits), eriti naissoost, sest neile tundub sinu positiivne ellusuhtumine veidi ärritav.
Neitsi (23. 8. –22. 9.)
Sügis 2021 ülevaatlikult
Lemmiktuba kodus: pööning
Parim muusika vihmaseks päevaks: armastuslaulud
Kõige sagedasem ütlus: „Hurraa!”

Mündid, rahatähed või kullakangid?
Sa oled teatud tasemega harjunud ja kuna sellel sügisel võib vahel raha nappida, siis võid seetõttu veidi kannatada. Võib-olla peaksid endale meenutama, et raha pole kõige tähtsam ja elus on veel palju asju ja inimesi, kes teevad su elu ilusaks.

Unetud ööd seksi või millegi muu pärast?
Oo-jaa, seksi on sellel sügisel su magamistoas ohtralt! Kui sul juba on keegi, siis võid loota, et saate oma elukaaslasega veel lähedasemaks, ja kui oled praegu veel üksi, siis see võib varsti muutuda. Hoia silmad lahti, et märkaksid tundmatut, kes sind oma käitumisega üllatab.

Töö – edu või häda?

Kallis Neitsi, kui vaja, võid sa olla keskendunud ja sihikindel ning see sügis toob töise poole pealt sinus parima esile. Sa saad palju asju tavalisest kiiremini tehtud, mis peaks jätma sulle tööl veidi puhkeaega, et saaksid oma töökaaslaste ja/või äripartneritega parema kontakti. Kui see sul õnnestub, lood sellega oma edasisele karjäärile tugeva aluse.

Eraelu – naeratus või kurbus?
Naeratusi ja veel naeratusi! Kõik läheb kodus ja sõpradega suheldes sujuvalt, seepärast võid suhtlemise poolest oodata ühte oma elu parimat sügist. Sellel on paraku ka negatiivne pool – sa oled kõigest toimuvast vahel nii väsinud, et ei suuda kõiki sinuga seotud inimesi nii kõrgelt hinnata, kui nad vääriksid.

Sinuga kõige paremini ja halvemini sobivad
Sul on sageli konflikte teiste Neitsitega ja seda tuleb tõenäoliselt ette ka sellel sügisel. Sellegipoolest peaksid teiste maamärkidega (Sõnn ja Kaljukits) hästi läbi saama, sest teil on sarnane maailmavaade. Seda maailmavaadet ei suuda enamik teistest märkidest päris mõista.
Kaalud (23. 9. –23. 10.)
Sügis 2021ülevaatlikult
Lemmiktuba kodus: elutuba, sest seal on ju diivan
Parim muusika vihmaseks päevaks: midagi lõõgastavat
Kõige sagedasem ütlus: „Jäta mind rahule.”

Mündid, rahatähed või kullakangid?
Tundsid seda juba terve suve, kuidas laiskus mähkis sind aeglaselt, kuid kindlalt oma embusse. Laisa suve mõju on selge ka sügisel, sest sul on raske end motiveerida, et oma rahaasjad korras hoida. Seepärast võivad kulud kasvada ja nii jääb sulle vähem mängimiseks.

Unetud ööd seksi või millegi muu pärast?
Muidugi tuleb küllalt võimalusi veeta unetuid öid oma kallima embuses, aga tõenäoliselt on su libiido enamiku sügisest väga tagasihoidlik ja seepärast võib su suguelu veidi kokku kuivada. Huvipuudus kallima vastu võib tähendada sügisväsimust või seda, et teie suhtes hakkab midagi muutuma.

Töö – edu või häda?

Ole valmis võimalikeks konfliktideks töökohal. Kahjuks on enamasti nende põhjuseks sinu motivatsiooni ja positiivse energia puudus. Mida sa saaksid teha, et kahjulikku mõju võimalikult piirata? Püüa tunda rõõmu väikeste asjade üle ja hoia oma arvamus enda teada, kuni seda küsitakse. Sellel sügisel ei paku töö eriti rõõmu, aga paremad ajad on kindlasti ees!

Eraelu – naeratus või kurbus?
Nüüd on sulle, kallis Kaalud, ka veidi häid uudiseid – sinu eraelu paistab sellel sügisel olevat palju helgem kui töine! Muidugi oled vahel veidi väsinud ja seepärast ei ole ka lähedastele küllalt aega, aga enamasti on tööst vaba aeg täis naeru ja rõõmu. Oktoober on eriti tore sinu ja su lähedaste jaoks, seepärast kasuta seda, kuni saad.

Sinuga kõige paremini ja halvemini sobivad
Sinu suhted Lõvidega, eriti meessoost Lõvidega, peaksid olema sellel sügisel praktiliselt täiuslikud, sest teil on sarnane ellusuhtumine. Samuti mõistavad teised Kaalud su vahel rahutut hinge, seepärast vasta neile samaga. Aga Veevalajate seltsis ole ettevaatlik, sest nemad võivad sinu seltsis närviliseks muutuda.
Skorpion (24. 10. –22. 11.)
Sügis 2021 ülevaatlikult
Lemmiktuba kodus: esik
Parim muusika vihmaseks päevaks: soul hingele
Kõige sagedasem ütlus: „Olen nii põnevil!”

Mündid, rahatähed või kullakangid?
Enamik su sügisest lubab tulla rahaliselt tavapärane, mis tähendab, et elad oma tavapärasel kombel. Sügise viimased nädalad võivad siiski pakkuda tulusa rahalise võimaluse, aga see on sinu teha, kas sa tahad sellest haarata. Sellega on muidugi seotud teatavad riskid (alati on), aga kasu võib olla tohutu. Samuti ka su kaotused…

Unetud ööd seksi või millegi muu pärast?
Asi pole selles, et sa ei tahaks oma öid seksile kulutada, aga seda võimalust lihtsalt ei tule kuigi tihti, sest su kallim on enamasti väsinud. Kui sul ei ole praegu kallimat, siis ära looda teda kuigi varsti leida, sest sügis ei ole armastuse poolest sinu jaoks parim aeg. Aga kas tead, mis tuleb pärast sügist? Talv. Ja talv tuleb hoopis teistsugune!

Töö – edu või häda?
Sügis toob tööl kaasa uue väljakutse, aga see tuleb väga põnev! Tunnista seda – su töö on juba mõnda aega tundunud veidi igav ja oled vaikselt lootnudki, et midagi sellist juhtuks. Keskendu ja tee, mis suudad, ning su pingutused peaksid saama tasutud. Milline tasu? Pead lihtsalt ootama kuni sügise viimaste nädalateni.

Eraelu – naeratus või kurbus?
Eraelus tuleb tõenäoliselt teistlaadi väljakutse, mille tõttu on mõned su sügispäevad tõeliselt masendavad. Aga sa kannatad selle välja (nagu alati) ja seepärast ära ülearu muretse, vaid keskendu headele päevadele. Häid päevi tuleb sellel sügisel tublisti, eriti viimasel kolmandikul. Ehkki sügis ei ole tavaliselt su lemmikaastaaeg, võib see sügis sulle lõpuks vägagi meeldida.

Sinuga kõige paremini ja halvemini sobivad
Teised veemärgid (Vähk, Skorpion ja Kalad) on tavaliselt sulle head kaaslased, seepärast hoia sellel sügisel nende ligi. Eriti Vähid näitavad sulle, kuidas saab lõbutseda. Teisalt õhumärgid (Kaksikud, Kaalud ja Veevalaja) ei pea su seltskonda eriti võluvaks, seepärast ole nende seltsis kannatlik, kui tahad tarbetuid konflikte vältida.
Ambur (23. 11. –21. 12.)
Sügis 2021 ülevaatlikult
Lemmiktuba kodus: tuba, kus sa oma spordivahendeid hoiad
Parim muusika vihmaseks päevaks: hard rock
Kõige sagedasem ütlus: „Tõesti?”

Mündid, rahatähed või kullakangid?
Kui palju sul kodus vaba ruumi on? Tõenäoliselt mitte eriti, eks ole? Seepärast on hea, et sa ei teeni eriti kullakange, sest sul poleks neid kuhugi panna! Aga su rahaasjad ei ole ka eriti pahas seisus, hoolimata kulla puudusest. Sa saad üsna hästi hakkama, hoolimata mõnest mööduvast rahatõrkest, mis ununevad peagi. Seega tuleb sellel aastal sulle rahaliselt igav sügis.

Unetud ööd seksi või millegi muu pärast?
Muidugi! Sul on olnud seksi pärast unetuid öid talvel, kevadel ja suvel ning miks mitte ka sügisel. Suhte füüsiline pool on sinu jaoks tähtis, seepärast näed tublisti vaeva, et oma kallimale magamistoas muljet avaldada, ja võid olla kindel, et ta on selle eest sulle tänulik!

Töö – edu või häda?

Midagi vahepealset. Sellel sügisel sa ei sära eriti tööl, sest see on sinu jaoks väga pingeline, aga teed, mida vaja, ja siis unustad tööasjad. Sellise suhtumisega väga kaugele ei jõua ja seepärast mõtle, kuidas midagi muuta – endas või töös, mida teed.

Eraelu – naeratus või kurbus?
Midagi läks sellel suvel ilmselt õigesti, sest su harmooniline eraelu jätkub ka kogu sügise jooksul. Sa saad hästi läbi oma perega, sõpradega ja isegi uute inimestega, keda sellel sügisel kohtad. Mõned neist võivad edaspidi isegi headeks sõpradeks saada.

Sinuga kõige paremini ja halvemini sobivad
Päikesemärke on 12 ja sinul on neist 11-ga sellel sügisel head suhted. Mis märk sind vahel hulluks ajab? See on kindlasti üks maamärkidest. Milline täpselt, selle pead ise välja mõtlema.

Jaga

Vaata ka:

loto

NÄDALA LOTO HOROSKOOP 20.09 – 26.09.2021

Jäär  – EI võida Sõnn – EI võida Kaksikud  – VÕIDAB Loe ka:  Nädala horoskoop 20 …

horoskoop

Horoskoop – Pühapäev 19 september

Jäär 21. märts – 20. aprill Olete täna aktiivne ja töövõimeline. Hea päev nii pooleliolevate …

horoskoop

Horoskoop – Laupäev 18 september

Jäär 21. märts – 20. aprill Tõenäoliselt satute üle pika aja tegelema just nende asjadega, …

horoskoop

Horoskoop. Reede 17 september

Jäär 21. märts – 20. aprill Võite täna mõnele inimesele oma otsekohese jutuga pettumuse valmistada, …