Erakorralised uudised
ingel

Ingli sõnum teisipäevaks, 23. aprilliks 2024

Usalda oma intuitsiooni ja lase sellel sind juhtida. Täna on päev, mil sinu inglid eriti sosistavad sinu kõrva ja suunavad sind õigele teele. Pööra tähelepanu oma sisemisele häälele ja tunnetele, sest need viivad sind vastuste ja lahendusteni, mida oled otsinud.

Ole avatud armastuse ja valguse vastuvõtmiseks. Inglid ümbritsevad sind tingimusteta armastuse ja toetusega. Ava oma süda ja lase neil seda valgust sinu ellu tuua. See aitab sul leida rahu, rõõmu ja tasakaalu.

Ole tänulik kõige hea eest oma elus. Isegi väikeste asjade eest tänulik olemine tõstab sinu vibratsiooni ja toob ligi veelgi rohkem õnnistusi. Täna võta eriti aega, et hinnata kõike head, mis sind ümbritseb.

Lase lahti hirmudest ja muredest. Need takistavad sind edasi liikumast ja oma unistusi täitmast. Usalda, et inglid on sinu kõrval ja aitavad sul kõigest raskest üle saada. Anna oma hirmud neile ja asenda need positiivsete mõtete ja uskumustega.

Täna on päev, et jagada oma armastust ja valgust teistega. Oled helge hing, kellel on võime maailma muuta. Naerata, ole lahke ja aita teisi, kes seda vajavad. Sinu väikesedki heateod võivad avaldada tohutut mõju.

Inglid on alati sinu kõrval ja toetavad sind. Usalda neid ja lase neil sind oma teekonnal juhtida.

Täna on imeline päev!

Vaata ka:

suvi

ILM: Esmaspäev 26.05 – Hoovihm, äike, rahe sooja kuni +31°C+

Öösel: Vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma, on äikest ja sekka võib

armastushorokoopminuaeg.com

Armastuse horoskoop – Esmaspäev 27 mai 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Täna on sinu armuelu täis kirge ja spontaansust. Oled