Monday , 17 May 2021
218652 680x450 horoscope wheel signs 650x430 1 600x397 2

Nädala horoskoop 2.mai – 9. mai 2021

Siin on Sulle nädala horoskoop kõikidele tähemärkidele. NB! Vaata ka oma Tõusvat-, Päikese- kui ka Kuumärki, et saada võimalikult täpne kirjeldus (Tõusevmärk kehtib kõikidel elu aladel, Päikesemärk rohkem materiaalses loomises ning karjääris, Kuumärk kehtib tihti rohkem sisemiste protsesside kohta). Tähelepanu tuleks pöörata ka sellele, et kõige täpsema kirjelduse saamiseks peaksid (või siis astroloogi abiga) võrdlema oma personaalset sünnikaarti.

Kõikide tähtkujude süvitsi uurimiseks vaata siia.

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Jäärade äritegevus saab uut hingamist juurde. Palju suhtlemist naabritega ning töötamist meeskondades, kohtumisi ning administratiivseid ülesandeid. Pea tundub teatud hetkedel lausa suitsevat. Palju uut informatsiooni jõuab Teieni ning annate seda ka ise edasi.

Võimalused sissetulekuteks, aga peaksite siin jääma kahe jalaga maa peale. Ajutine edu ei tähenda, et asjad kogu aeg nii lihtsalt tuleksid. Mõni sõber tõmbab Teie loovale energiale korraks pidurit või on eesmärkide poole liikumiseks vaja teha rohkem pingutusi.SÕNN (21. aprill – 21. mai)

Sõnnid mõtlevad palju raha peale ning kuidas seda juurde luua. Palju rääkimist ja suhtlemist rohkem rahaga seotud ning materiaalsetel teemadel. Mõned mõtted ja ideed võivad sellest sündida, et kuidas endale rohkem ressursse luua või kust saada just need esemed, mida endale soovite. Hea oleks ka oma eelarve ning konto seisud üle vaadata ning organiseerida.

Mõni õpetaja või mentor toetab Teid ning aitab olukorda sügavamalt mõista. Tunnete seal tugevamat sidet. Ettevaatlikud peaksite oleme ülemustega suheldes, asjad võivad tunduda paremad kui nad on. Kohustused tööl on hetkel kurnavad ning neid on kindlasti palju, tuleb edasi tegutseda.

KAKSIKUD (22. mai – 21. juuni)

Teid valitsev planeet Merkuur jõuab Teile koju kätte ning turgutab pisut. Suhtlete jälle aktiivsemalt ning palju infot jõuab Teie õuele. Paljudel Kaksikutel on nüüd võimalused voodilinade vahel mõnulemiseks, puhkamiseks ja ka nautimiseks. Teatud juhtudel ka materiaalsed sissetulekud läbi klientide ja varjatud allikatest.

Kui mõni õpetaja või mentor annab liiga head nõu või on liigselt optimistlik siis tuleks seda terakese soolaga võtta. Tulevikku tuleks küll optimistlikult vaadelda, aga mitte pimesi. Isaga palju kohustusi või tuleb täita õpetamisega/õpingutega seotud lubadusi.

VÄHK (22. juuni – 23. juuli)

Vähkidel on rohkem suhtlemist kulisside taga, varjatud areenidel. Mõni vestlus võimsal positsioonil oleva isikuga või juhtub ka tagarääkimist (sellega tasuks muidugi ettevaatlik olla). Infovahetus unenägudes ning seal võiks Teieni palju huvitavat jõuda. Kirjutage seal kogetu üles. Hea aeg privaatsuses lugeda, infot koguda, kirjutada.

Partnerid ning suhted aitavad Teil sissetulekuid luua, või suudate luua neid mõnest tehingust. Siin ei tasu liigne optimism ära, vaadake asjadel ka kaine mõistusega otsa. Äkki olete liiga naiivne? Mõni sisemine haav või võimsamal positsioonil isik võib Teile rohkelt kohustusi ja ülesandeid anda (või tulevad need tänu klientidele).LÕVI (24. juuli – 23. august)

Lõvidel on rohkem suhtlemist, toimetamist, kirjutamist internetis, sõpradega ja erinevates sotsiaalsetes ringkondades/gruppides mille liige olete. Avaldate seal ise oma arvamust ning jagate infot ja see jõuab ka Teieni. Aeg ajalt oleks vajalik ennast sotsiaalsetest sfääridest tagasi tõmmata, et kogu kompotti ära seedida.

Töö juures või töökaaslastega suhted pigem mõistvamad ja mõni neist võib isegi toetava abikäe laenata. Suhtes või suhetes kipute asju liiga vaimustunult nägema. Keegi näib paremas valguses kui ta tegelikult on või tahate asju liiga kiiresti edasi viia (olete nii vaimustunud). Kohustused partnerlustes võtavad palju energiat.

NEITSI (24. august – 23. september)

Palju suhtlemist töökaaslastega, töö juures. Mõtlete palju töö peale ning administratiivseid ülesandeid on seal palju. Kohtumised, e-mailid jms. Mõnel ka mõni üritus või esinemine avalikkuse ees, palju korraldamist.

Võimalik, et olete just töö ja tuleviku suhtes väga optimistlikud. Ette tuleks vaadata ka söögi/joogiga, võite endale liialdamise ära põhjendada. Teatud juhtudel võivad isa, mentorid või mõni õpetaja head nõu anda. Igapäevased kohustused ning töö rutiin võivad teatud momentidel väga kurnavad tunduda.

KAALUD (24. september – 23. oktoober)

Kaaludel on nüüd seletamist, suhtlust, info vahetamist ja edasi andmist välismaalastega. Nendel kellel on õpingud või õpetamine pooleli, suureneb nüüd toimetamiste hulk märgatavalt. Uued ideed ja mõtted, mis avardavad Teie teadvust ja mõttemaailma.

Mõni pereliige võib aidata materiaalselt või Teie endi emotsionaalne tasakaal aitab luua ressursse klientidega töös. Avastate enda seest midagi sügavat. Kui tegelete riskantsemate investeeringutega siis tuleks asju reaalsemalt hinnata. Asjad tunduvad hetkel liiga head. Kas see ka pikas perspektiivis nii saab jätkuda? Kohustused lastega võivad mõnel hetkel kurnata.SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Palju mõtlevad Skorpionid just esoteerilistele ning sügavamatele teemadele. Kes rohkem avatud need suhtlevad lausa teispoolsusega. Aga ka materiaalse poole pealt rohkem suhtlust klientide ning partneriga just raha ning ühiste ressursside pärast. Mõned vestlused intiimsetel teemadel. Mõte kisub seksile.

Sissetulekud läbi tehingute, äritegevuse ning ostu-müügi on antud nädalal kindlasti võimalikud ja usun, et näete siin suurenemist. Kainet mõistust tuleks siin säilitada. Liigselt positiivsed emotsioonid võivad korraks üle pea käia. Loodetavasti Saturn siin maandab, kohustused partnerlustes ja suhetes, mida pigem lükkaks edasi.

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Vägagi sotsiaalne kuu Amburitele. Palju suhtlemist ja info vahetamist üldiselt, suhetes, partneriga. Olete tõelised “sotsiaalsed liblikad”. Siblite siin ja siblite seal. Kes töötab lepingute ja tehingute nimel, nendel samuti kiired ajad ja sahkerdamist jagub.

Amburitel kindlasti sissetulekuteks võimalused, näiteks on tööd rohkem (need kes töötavad näiteks tunnipalgaga) ja läbi selle. Ettevaatlikud võiksite söögi/joogi jms mõnuainetega olla, siin võib olla ülepingutamist. Lihtsam minna sõltuvuste poole. Mõtlete need kõik endale “heaks”. Kohustusi rohkelt tiimides ja meeskondades, teete seal palju tööd. See võtab Teilt ka palju energiat.

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Igapäevast sekeldamist, toimetamist, sõitmist jne on järgmise kuu jooksul rohkem. Mõtlete oma dieetide, trenni rutiinide ja kindlasti ka tervise peale. Siin on võimalus leida infot, mis aitab Teil need alad paremaks muuta. Leiate lahendusi, loete ja vahetate ka töökaaslastega rohkelt infot.

Tunnete endas palju seksuaalset energiat pulbitsemas. Sissetulekud võimalikud riskantsetest investeeringutest. Mõistate romantilise partneri ja lastega üksteist paremini. Võite oma raha tegemise võimeid üle hinnata või kulutada liiga palju lõbutsemise peale. Võtke siin rahulikult. Materiaalsed kohustused võivad Teie loovat tuhinat maha tõmmata või pidurdab Saturn siin Teie liigset optimismi. Kohati on see kindlasti ka hea.VEEVALAJA (21. jaanuar – 19. veebruar)

Palju tegelemist ning toimetamist laste ja romantiliste partneritega. Sõnumite vahetamine, rääkimine, üksteisele kirjutamine Messengeris. Palju infovahetust. Mõtlete lõbutsemisele (ka seksile) ja tegelete oma loovate hobidega. Nendel Veevalajatel, kellel juba oma ettevõtted, on nüüd tegutsemist rohkem. Vaja oma sõnum maailmale edastada.

Alateadvusest avaneb midagi, mis aitab Teil ennast turvaliselt tunda, tekitab meeldivaid emotsioone. Või toetab keegi perest Teid materiaalselt. Palju kohustusi elus üldiselt, mis kohati suure koormana tunduvad. Raskem ennast õnnelikuna tunda. Mõned nendest kohustustest on seotud just perega.

KALAD (20. veebruar – 20. märts)

Kalad mõtlevad palju kodule, perele. Paljud Teist suhtlevad emaga ning on temaga infovahetust rohkem. Istute kodus palju telefoni otsas ja suhtlete teistega. Tuhnite raamatutes ja kogute sealt tarkust. Hea olekski koduses miljöös tegeleda lugemise, kirjutamise ning uurimistööga.

Mõni võimsal positsioonil sõber aitab sissetulekutega või sissetulekud äritegevustest, ost-müük, internetist. Peate kindlasti ka puhkama, pidev toimetamine meeskondades ja internetis võtab läbi. Laske vahepeal ka lõdvaks, kuigi Saturn siin võib kohati ka süü tundeid tekitada. Ärge laske ennast sellest häirida ning võtke vahepeal vabalt.


Nädala kirjeldus

Nädal algab intellektuaalselt aga sooviga vabadust kogeda kui Kuu väisab Veevalajat. Nädala keskel eksime lausa oma loovusesse ning tunnetesse ära kui Kuu on õhukeste piiridega Kalades. Nädala lõpus tuleb elevust ja jonnakust juurde, Kuu on reipas Jääras.

Kuna Kuu positsioonil on suur roll meie emotsioonide ja tunnete osas, keskendun päevade kaupa just Kuule.

02.05 pühapäeva õhtu – 05.02 kolmapäeva varahommik – Kuu on mõistusele orienteeritud Veevalajas. Januneme vabaduse järele, seda nii emotsionaalselt kui ka oma materiaalses elus. Raske on kellegi alluvuses töötada ning käske täita. Huvid ning tähelepanu on hüplik. Soovime uut infot ja oma elus uuendusi. Ühel hetkel uurime ühte teemat ja siis juba järgmisel teist. Keeruline ühes või teises teemas tänu sellele süvitsi minna.

Kuna Veevalaja on suuresti intellektile ja mõistusele orienteeritud siis kipume oma tundeid ning emotsioone läbi mõistuse filtri laskma. Ehk siis ei tunne oma tunda, aga mõtleme, mis tundeid me tunneme. See võib viia emotsionaalsete reaktsioonideni kuna emotsioonid on siiski mõeldud tundmiseks. Saame emotsionaalselt ja intuitiivselt aru ühiskonna trendidest ning kuhu võiksime kõik liikuda.

05.02 kolmapäeva varahommik – 07.05 reede pärastlõuna – Kuu liigub tundlikusse ning tervendavasse Kaladesse. Kuu Kalades on tundlik, intuitiivne, tervendav, suure loome potentsiaaliga. Inimesed ei suuda üldiselt keskenduda mõtlemisele, rõhk on tunnetamisel ja vaimsetel tegemistel.Hea vaheldus ja puhkus nädala sisesest intellektuaalsest tööst. Ole ettevaatlik sõltuvustega, Kuu Kalades oskab endale lihtsalt ära põhjendada, miks need kõik OK on. Kui võimalik siis tegele loovate ja vaimsete otsingutega ning jäta mõistusega otsingud paariks päevaks puhkama.

07.05 reede pärastlõuna – uue nädala algus – Kuu on elevas, energiat täis, aga kiirete emotsionaalsete reaktsioonidega Jääras. Tahame uusi asju alustada, energiat on palju ning see on kuskile vaja panna. Üks asi mida võiks kindlasti meeles pidada Jääraga, energiat on palju, aga see saab ka kiiresti otsa. Anna endast parim, et valida antud päevadel projekte mida saad kiiremini lõpetada. Jääral pole nii palju püsivust, aga alustada meeldib talle asju küll.

Võrdlen Jäära tihti väikese lapse energiaga. Hästi palju, hästi palju korraga, aga peo lõpus on nad alati esimesed kes magavad ning nurgas norskavad. Emotsioonid tõusevad ja langevad kiiresti. Võid tunda ennast veidi rahutuna kui ei saa seda energiat kuskile panna. Kiired projektid, trenn, seks, uute asjade alustamine võiksid siin head olla. Vaata ette emotsionaalsete reaktsioonidega!

Jaga

Vaata ka:

218652 680x450 horoscope wheel signs 650x430 1 600x397 2

Millise 3 tähemärgi elus leiab aset suur ja üllatav muutus maikuu teisel poolel?

Millise 3 tähemärgi elus leiab aset suur ja üllatav muutus maikuu teisel poolel? Jupiter Kalade …

horoskoop

Horoskoop – Neljapäev 13 mai

Horoskoop – Neljapäev 13 mai Jäär 21. märts – 20. aprill Täna kasvavad pinged üle …

horoskoop

Horoskoop – Kolmapäev 5 mai

Horoskoop – Kolmapäev 5 mai Jäär 21. märts – 20. aprill Olete täna liiga sentimentaalne …

loto

NÄDALA LOTO HOROSKOOP 10.05 – 17.05.2021

NÄDALA LOTO HOROSKOOP 10.05 – 17.05.2021 Jäär – Võidab Sõnn – Ei võida Kaksikud – …