Erakorralised uudised
love 2331486 960 720 576x560 1

Märtsikuu armastuse horoskoop 2024

Märts 2024 toob endaga kaasa uusi pöördeid armastuse valdkonnas iga tähemärgi jaoks. Olgu see kuu teile aeg, mil te keskendute südameasjadele, avastate uusi tundeid või süvendate juba olemasolevaid suhteid. Vaatame, mida armastuse horoskoop märtsiks iga sodiaagimärgi jaoks ennustab:

Jäär (21. märts – 19. aprill)

Märts toob kaasa kirgliku energia, mis võib sütitada uusi romansse või taaselustada praeguseid suhteid. Ole avatud ja aus oma tunnete suhtes ning ära karda teha esimest sammu.

Sõnn (20. aprill – 20. mai)

See kuu keskendub tõelisele ühendusele ja sügavamale sidemele lähedastega. Võta aeg maha ja näita oma hoolivust ja tähelepanu neile, kes on sulle kõige kallimad.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni)

Suhtlemine on märtsis võtmetähtsusega. Võid leida, et avameelsed vestlused partneriga viivad teie suhte uuele tasandile. Kui oled vallaline, ole sotsiaalne ja avatud uutele tutvustele.

Vähk (21. juuni – 22. juuli)

Emotsioonid on tugevad ja võivad tuua esile vajaduse turvalisuse ja stabiilsuse järele suhetes. Märts on hea aeg oma tunnete ja soovide jagamiseks partneriga.

Lõvi (23. juuli – 22. august)

Märts toob kaasa võimaluse särada ja olla tähelepanu keskpunktis. Kasuta seda energiat, et väljendada ennast ja oma tundeid, mis võib meelitada ligi uusi armuhuve.

Neitsi (23. august – 22. september)

See on aeg, mil pead keskenduma enesehoiule ja oma vajadustele. Tervislik eneseväljendus ja piiride seadmine aitavad luua tervislikumaid ja rahuldust pakkuvamaid suhteid.

Kaalud (23. september – 22. oktoober)

Romantika ja harmoonia otsingul leiad märtsis, et tasakaal ja õiglus on su suhete alustalad. Kuula oma südant, kuid ära unusta ka mõistuse häält.

Skorpion (23. oktoober – 21. november)

Kirg ja sügavamad emotsionaalsed ühendused on esiplaanil. Märts võib tuua kaasa intensiivseid hetki ja sügavaid avastusi suhetes.

Ambur (22. november – 21. detsember)

Märtsi seikluslik energia kutsub sind üles oma armuelus riske võtma. Olgu see uus armastus või olemasoleva suhte värskendamine, ole julge ja avatud uutele kogemustele.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Pühendumus ja tõsidus on märksõnad sinu armuelus märtsis. Võta aega, et mõelda läbi, mida sa tõeliselt suhetelt ootad ja kuidas neid eesmärke saavutada.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Märts toob kaasa vajaduse vabaduse ja iseseisvuse järele, mis võib suhetes tekitada pingeid. Kommunikatsioon ja ausus aitavad leida keskteed isiklike vajaduste ja suhete vahel.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)

Sünnipäevakuu toob Kaladele tõelise armastuse ja emotsionaalse ühenduse aja. Märtsis võid kogeda sügavamaid ja tähendusrikkamaid suhteid, olgu see siis uue armastuse leidmine või olemasoleva suhte tugevdamine. Sinu loomulik empaatia ja intuitiivsus aitavad sul luua sügavaid sidemeid, mis toovad su ellu rahu ja rõõmu. Märts on ideaalne aeg, et jagada oma tundeid ja unistusi lähedastega, luues nii kestvaid emotsionaalseid sidemeid.

Vaata ka:

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Sel suvel kandideeris SEB praktikaprogrammi Youth LAB 2374 noort

Sel suvel tähistas SEB juba seitsmendat aastat, mil alustas noorte praktikaprogramm Youth LAB, mis  pakub

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Maksekeskus AS sai krediidivahendaja tegevusloa

Finantsinspektsioon andis esmaspäeval, 22. juulil Maksekeskus AS-le krediidivahendaja tegevusloa, mis annab ettevõttele õiguse vahendada tarbijale