Erakorralised uudised
Tarokaart

Märtsukuu Taroskoop 2024

Märtsi kuu taroskoop toob esile iga tähemärgi jaoks erinevad väljakutsed ja võimalused. Olgu need siis seotud isikliku kasvu, suhete süvendamise, karjääri edendamise või sisemise rahu leidmisega, oluline on meeles pidada, et universum toetab teid alati. Kuulake oma sisetunnet, olge avatud muutustele ja ärge kartke teha julgeid samme edasi. Märts võib olla kuu, mis viib teid lähemale oma tõelisele eesmärgile ja õnnele.

Jäär (21. märts – 19. aprill)

Kaart: Keiser
Märtsis keskendu oma eesmärkidele ja ambitsioonidele. Keiser tuletab meelde, et distsipliin ja vastutustunne viivad sind edasi. See on hea aeg oma karjääri ja isiklike projektide edendamiseks.

Sõnn (20. aprill – 20. mai)

Kaart: Armastajad
Armastuse ja suhete teemad on esiplaanil. Märts toob kaasa olulisi otsuseid, mis mõjutavad sinu lähisuhteid. Kuula oma südant ja tee valikuid, mis toovad sulle harmooniat ja õnne.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni)

Kaart: Täht
See kuu on täis lootust ja inspiratsiooni. Täht annab märku, et on aeg järgida oma unistusi ja uskuda paremasse tulevikku. Sinu optimistlik suhtumine meelitab ligi positiivseid võimalusi.

Vähk (21. juuni – 22. juuli)

Kaart: Torn
Ole valmis mõningateks ootamatuteks muutusteks. Torni kaart võib tähendada läbimurdeid, mis esmapilgul tunduvad keerulised, kuid lõpuks viivad sind uute ja paremate võimalusteni.

Lõvi (23. juuli – 22. august)

Kaart: Jõud
Sinu sisemine jõud ja enesekindlus aitavad sul märtsis silmitsi seista igasuguste väljakutsetega. Jõud tuletab meelde, et lahkus ja enesekontroll on suurimad relvad mis tahes olukorra lahendamisel.

Neitsi (23. august – 22. september)

Kaart: Eremit
Märts kutsub sind üles aeglustama ja mõtisklema oma elu ja eesmärkide üle. Eremit soovitab leida aega iseendale ja kuulata oma sisemist häält.

Kaalud (23. september – 22. oktoober)

Kaart: Õiglus
See kuu toob esile vajaduse tasakaalu ja õigluse järele sinu elus. Õigluse kaart meenutab, et sinu valikud ja otsused peavad olema kaalutletud ja ausad.

Skorpion (23. oktoober – 21. november)

Kaart: Surm
Ära ehmata – Surma kaart sümboliseerib vana lõppu ja uue algust. Märts on suurepärane aeg vanadest harjumustest vabanemiseks ja uue lehekülje pööramiseks oma elus.

Ambur (22. november – 21. detsember)

Kaart: Mõõdukus
Mõõdukus kutsub sind üles leidma tasakaalu oma igapäevaelus. Märtsis on oluline leida harmoonia töö, puhkuse ja isiklike huvide vahel.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Kaart: Saatan
See kuu võib tuua esile kiusatusi ja sõltuvusi. Saatan tuletab meelde, et on aeg vaadata oma varjupoolele silma ja teha muudatusi, mis toovad pikemas perspektiivis vabaduse.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Kaart: Maailm
Märts toob sulle tunde täiusest ja saavutusest. Maailm on märk sellest, et olete jõudnud olulise verstapostini ja on aeg tähistada oma saavutusi. See on ka hea aeg uute eesmärkide seadmiseks, kuna olete valmis järgmiseks peatükiks oma elus.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)

Kaart: Riputatud Mees
Märts kutsub sind vaatama oma elu uuest perspektiivist ja võib-olla isegi ohverdama midagi tähtsat suurema hea nimel. Riputatud Mees tuletab meelde, et mõnikord peame seisma paigal või vaatama asju erineva nurga alt, et mõista, mis on tõeliselt oluline.

Vaata ka:

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Sel suvel kandideeris SEB praktikaprogrammi Youth LAB 2374 noort

Sel suvel tähistas SEB juba seitsmendat aastat, mil alustas noorte praktikaprogramm Youth LAB, mis  pakub

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Maksekeskus AS sai krediidivahendaja tegevusloa

Finantsinspektsioon andis esmaspäeval, 22. juulil Maksekeskus AS-le krediidivahendaja tegevusloa, mis annab ettevõttele õiguse vahendada tarbijale