Teisipäev , 30 mai 2023
Erakorralised uudised

Loe, milline on sinu tähemärgi kõige õnnelikum kuu 2023. aastal

Kui 2023. aastal töötavad mõned inimesed kõvasti ja neil ei ole rahaga õnne, siis teised on vastupidiselt aga edukad ja suudavad teha märkimisväärseid sääste.

Mõnel tähtkujul on mõnel kuul aastast rohkem õnne, teised tähtkujud leiavad armastuse ja mõned tähtkujud on edukad oma karjääris.

Iga tähtkuju naudib selle 2023. aasta jooksul vähemalt ühte õnnelikku kuud. Reeglina peetakse õnnelikuks neid kuid, mil sodiaagimärgid on sündinud.

Milline kuu on iga tähtkuju jaoks kõige õnnelikum?

Loe ka: SUUR 2023. AASTA HOROSKOOP

Sõnni tähtkujus sündinud inimesed tunnevad end hästi aprillis ja mais, Neitsid augustis ja septembris ning Kaljukitsed detsembris ja jaanuaris.

Õhumärkide puhul on Kaksikud õnnelikumad mais ja juunis, Kaalud septembris ja oktoobris ning Veevalaja jaanuaris ja veebruaris.

Veemärgid on samuti õnnelikumad teatud ajavahemikus. Juunis ja juulis on vähkidel ilus elu, mis on häid juhuseid täis, Skorpionidel oktoobris ja novembris ning Kaladel veebruaris ja märtsis.

Juulikuus ja augustis on Jääradel tõsiselt viljakas õnneaed (ja mitte ainult rahas, vaid ka armastuses), novembris ja detsembris on Lõvidel palju suurepäraseid võimalusi ning märtsis ja aprillis amburitel.

Veevalaja tähtkujus sündinud inimesed ületavad mais ja juunis hõlpsasti kõik tööelus ilmnevad takistused ja viivad kõik ülesanded lõpule.

Sel kuul tunnevad paljud inimesed end vabamalt ja rahulolevatena. Suureneb romantilisus ja need kes on abielus, nende koosoelu muutub veelgi paremaks.

Sügis on Kaalude hooaeg, periood, mil nad tunnevad end oma elemendis. 9.-30. septembrini saavad õhumärgi inimesed häid uudiseid. See võib olla edutamine tööl või uus armastus, mis nende ellu ilmub. Kaalude õnnenumbrid on 10, 17, 82.

Kaksikud on tööalaselt edukad, neile pakutakse soodsaid võimalusi mais ja juunis. Sentimentaalselt võib 2023. aasta olla üsna huvitav. Pöörake erilist tähelepanu sellele, mis on tulemas oktoobris, olge ettevaatlik, et mitte raisata oma energiat, vaid keskenduge sellele, mida tahate, ja püüelge selle poole.

Loe ka: SUUR 2023. AASTA HOROSKOOP

Kalad on loomingulised inimesed ja see omadus tuleb teile kasuks aprillis ja mais. Nad toetuvad oma seisukohtadele tavalisest sagedamini, mis toob neile ametialast kasu.

Vallalistel Kaladel on võimalus alustada uut suhet ja nad võivad isegi leida suure armastuse. Need, kellel on juba suhe, naudivad seda sel kuul täiel rinnal.

Vaata ka:

Nädala horoskoop – 29. mai – 4. juuni 2023

JÄÄRSulle meeldib suu puhtaks rääkida, aga püüad mitte öelda midagi sellist, mida võidakse valesti tõlgendada. …