Horoskoop

Horoskoop – Pühapäev 15 mai

Jäär
21. märts – 20. aprill
Rõõmude ja armastuse päev! Püüa lihtsalt läbi saada. Mahukatest ettevõtmistest on targem loobuda. Alusta selliseid töid, mida on võimalik juba täna lõpetada.

Sõnn
21. aprill – 20. mai
Teie ideede ja arvamustega arvestatatakse täna rohkem, kui tavaliselt. Soodne aeg intellektuaalset laadi suhtluseks, õppimiseks ja enese arendamiseks.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni
Idealistlikud ja vaimsed pürgimused. Soodne aeg muusika ja kujutava kunstiga tegelemiseks. Saatus võib teile ootamatult midagi positiivset kinkida.

Vähk
22. juuni – 22. juuli
Võimalik, et teile pakutakse täna abi, kuid oma uhkusest ajendatuna ei suuda te seda vastu võtta. Püüdke olla praktilisem, kasu saate ju teie!

Lõvi
23. juuli – 22. august
Võimalik, et tunnete täna soovi välja hüpata oma tavalisest turvalisest maailmast ning teha midagi täiesti uut ja erilist. Tõenäoliselt üllatate oma kaaslasi.

Neitsi
23. august – 22. september
Tänane päev võib tuua uut selgust teie mõtetes ja tunnetes. Avastate ootamatult, et see, mis siiani tundus käsitlematu on nüüd täiesti mõistetav.
Kaalud
23. september – 23. oktoober
Võimalik, et täna tuleb teil ootamatu inspiratsioonipuhang ning hakkate eneselegi ootamatult midagi kirjutama. Hea päev reisile minemiseks.

Skorpion
24. oktoober – 22. november
Tugevneb vastutustunne ning olete oma tegevusalal edukas. Eesmärgid, mida praegu püstitate mõjutavad teid ka tulevikus. Suudate ennast praktiliselt teostada.

Ambur
23. november – 21. detsember
Tänased planeediseisud annavad teile jõudu välja tulla keerulistest olukordadest. Suudate teha oma isikliku arengu jaoks kasulikke otsuseid.

Kaljukits
22. detsember – 20. jaanuar
Võimalik, et puutute täna kokku selliste probleemidega nagu depressioon, närvilisus ja üksindus. Otsige suhet iseendaga, püüdke end üles leida.
Veevalaja
21. jaanuar – 18. veebruar
Ebasoodne aeg reisimiseks ja aktiivseks suhtlemiseks. Soodustatud igasugune loov ja loominguline tegevus. Võimalik, et armute ootamatult ja pimesi.

Kalad
19. veebruar – 20. märts
Täna on teil raskusi objektiivsete hinnangute andmisel, seetõttu pole aeg sobilik suhete klaarimiseks. Püüdke tegeleda enda jaoks meeldivate asjadega.

Jaga
Back to top button