1. Nahk kaotab elastsuse. Vanusega väheneb naha elastsus ja tekivad kortsud ning peened jooned.
2. Juuksed muutuvad halliks. Hallid juuksed on loomulik osa vananemisprotsessist ning paljud naised võtavad need vastu uhkusega.
3. Kortsud ilmuvad. Nagu elu edasi läheb, ilmuvad näole ja kehale kortsud, kuid need on märgid elukogemusest ja naerust.
4. Nahk võib muutuda kuivemaks. Vanusega võib nahk muutuda kuivemaks ja vajada rohkem niisutust.
5. Liigeste paindlikkus väheneb. Liigesed võivad muutuda vähem paindlikuks ja liikuvaks, kuid regulaarne venitamine ja treenimine võivad aidata säilitada liikuvust.
6. Ainevahetus aeglustub. Aja jooksul võib ainevahetus aeglustuda, mis võib mõjutada kehakaalu ja energiataset.
7. Silmade nägemine võib halveneda. Vanusega võib silmade nägemine muutuda halvemaks ning võib tekkida vajadus lugemisprillide järele.
8. Lihaste mass võib väheneda. Lihaste mass võib vanusega väheneda, kuid regulaarne treening aitab säilitada lihasjõudu ja -vormi.
9. Keha võib koguda rohkem rasva. Vanusega võib keha koguda rohkem rasva, eriti keskealistel ja vanematel naistel.
10. Kõõluselikkus võib suureneda. Vanusega võib kõõluselikkus suureneda, kuid regulaarne treening võib aidata säilitada paindlikkust.
11. Luud muutuvad hapramaks. Vanusega muutuvad luud hapramaks ja võivad olla suurema murdumisriskiga, mistõttu on oluline tarbida piisavalt kaltsiumi ja D-vitamiini.
12. Hormonaalsed muutused võivad mõjutada emotsioone. Hormonaalsed muutused võivad vanusega mõjutada emotsionaalset tervist ja heaolu.
13. Unekvaliteet võib halveneda. Vanusega võib unekvaliteet halveneda, kuid regulaarne liikumine ja stressi maandamine võivad aidata paremini magada.
14. Keha võib reageerida tugevamalt stressile. Vanusega võib keha reageerida stressile tugevamalt ning võib tekkida vajadus rohkem puhkuse ja lõõgastumise järele.
15. Mälu võib veidi nõrgeneda. Vanusega võib mälu veidi nõrgeneda, kuid mälutreening ja vaimsete harjutuste tegemine võivad aidata selle säilitamisel.