Neljapäev , 25 aprill 2024
Erakorralised uudised
suhe

Kui tunnete neid 11 asja, raiskate aega vales suhtes.

1. Puudub vastastikune austus: Kui teie suhtes puudub vastastikune austus ja te tunnete, et teie partner ei hinda teid ega teie panust suhtesse, võib see olla märk sellest, et olete vales suhtes.

2. Puudub ausus ja usaldus: Kui suhtes valitseb pidev valede ja pettuste õhkkond ning te ei tunne end partneri juures usaldusväärse ja ausana, on see märk probleemidest suhtes.

3. Puudub emotsionaalne tugi: Kui te ei tunne, et saate oma partnerilt vajadusel emotsionaalset tuge ja toetust ning teie tunnete ja vajaduste suhtes ei näidata mõistmist, võib see olla märk valest suhtest.

4. Te ei tunne end õnnelikuna: Kui te ei tunne end suhtes õnnelikuna ja rahulolevana ning teie igapäevaelu on täis pingeid, pettumusi ja stressi, on see märk sellest, et olete vales suhtes.

5. Puudub vastastikune arusaamine: Kui teie partner ei mõista teie vajadusi, soove ja tundeid ning te tunnete, et teie suhtes puudub vastastikune arusaamine ja kompromissivalmidus, võib see olla märk probleemidest suhtes.

6. Teie väärtused ja eesmärgid ei kattu: Kui teie ja teie partneri väärtused, eesmärgid ja elustiil ei kattu ning te ei näe tulevikku koos käies, võib see olla märk sellest, et olete vales suhtes.

7. Puudub füüsiline ja emotsionaalne intiimsus: Kui teie suhtes puudub füüsiline ja emotsionaalne intiimsus ning te ei tunne end oma partneriga lähedasena ja ühendatuna, võib see olla märk sellest, et olete vales suhtes.

8. Teie vajadused on alati tagaplaanil: Kui teie vajadused ja soovid on alati tagaplaanil ning teie partner ei näita huvi teie heaolu ja õnne vastu, võib see olla märk sellest, et olete vales suhtes.

9. Suhtes valitseb pidev draama ja konfliktid: Kui teie suhtes valitseb pidev draama, konfliktid ja pinged ning te ei suuda rahumeelselt lahendada tekkinud probleeme, võib see olla märk probleemidest suhtes.

10. Te ei tunne end oma parimas versioonis: Kui te ei tunne end oma parimas versioonis ja teie suhe takistab teie isiklikku kasvu ja arengut, võib see olla märk sellest, et olete vales suhtes.

11. Teie instinktid ütlevad teile, et midagi on valesti: Kui teie instinktid ütlevad teile, et midagi on valesti, ja te tunnete, et midagi suhtes ei klapi, on see märk sellest, et võib-olla on aeg suhtest lahkuda või selle üle järele mõelda.

Vaata ka:

juripaev.jpg

Täna on JÜRIPÄEV 23 aprill

Jüripäeva nimetus märgib kirikukalendris püha Jüri (Georgi) surmapäeva. Pühapiltidel sümboliseerib püha Jüri lohetapjana ristiusu võitu

ingel

Ingli sõnum teisipäevaks, 23. aprilliks 2024

Usalda oma intuitsiooni ja lase sellel sind juhtida. Täna on päev, mil sinu inglid eriti

error: Sisu on kaitstud!