Erakorralised uudised
photo 1508780709619 79562169bc64

KAHJUNÕUDED KUMMITAVAD: kas rämpstoodet või käpardist teenindajat üldse tohib avalikult kiruda?

Restoranis pakuti jubedat toitu või pärast iluoperatsiooni on tissid sootuks rikutud – sellise portsu otsa võib sattuda igaüks. Asjatundjad selgitavad, kas oma kehva kogemust ikka võib avalikult jagada. Või on targem suu kinni hoida, et mitte veel kohtupinki sattuda?

Kas ja kuidas võib rahulolematu klient sarjata nurjunud teenust? Märtsi lõpus kirjutas Eesti Päevaleht, kuidas üks naine jagas Facebooki kinnises grupis oma kogemust tüsistusega lõppenud rinnaoperatsioonist. Seepeale kaebas teda opereerinud ilukliinik patsiendi kohtusse.

Advokaadibüroo Pallo & Partnerid vandeadvokaat Jaanika Reilik-Bakhoff ja jurist Liina Luht tõdevad ühises vastuses Õhtulehele, et Facebooki postitusest alguse saanud kohtuvaidlus on tõstatanud laiema küsimuse, kas ja millises ulatuses tohib rahulolematu klient tarbitud toote või teenuse kohta enda negatiivset arvamust avalikult avaldada.

„Ehkki lõplikku selgust ei ole viidatud kohtuasjas veel saabunud, sest ilukliinik ja operatsiooni teostanud arst on Riigikohtule esitanud kassatsioonkaebuse, jõudis asja lahendanud ringkonnakohus järeldusele, et patsiendi poolt kinnises Facebooki grupis antud hinnang, et rinnaoperatsioon ebaõnnestus, oli põhjendatud. Ringkonnakohus põhjendas oma seisukohta muuhulgas sellega, et tervisega seotud aspektides oma kogemuse jagamine on avalikes huvides,“ ütlevad Reilik-Bakhoff ja Luht.

Loe edasi SIIT

Allikas. Õhtuleht.ee

Vaata ka:

Geiro

Politsei otsib 29-aastast Geirot

Politsei palub abi leidmaks 29-aastast Geirot, kellega oli lähedastel viimane kontakt eile õhtul Lähedased andsid

kaerauad

Kriminaalpolitseinikud pidasid Narvas kinni kelmuses kahtlustatava 49-aastase Maksymi

11. aprillil pidasid PPA Ida prefektuuri kriminaalpolitseinikud Narvas kinni 49-aastase mehe, keda kahtlustatakse kelmuse kaudu

error: Sisu on kaitstud!