Blue Breaking News YouTube Channel Art

Lõuna päästekeskuse operatiivsündmused 14.-15. mai 2024

Jõgevamaa
14. mail kell 15.58 teatati, et Jõgeva alevikus Linnumetsa teel kuuldakse korterist karjeid. Päästjate saabudes selgus, et ühes korteris oli elektrijuhtmestiku rikkest süttinud tapeet, mille elanikud olid kustutiga ise kustutanud. Päästjad aitasid korterist välja vanema mehe, kelle tervist kontrollis kiirabi. Varem oli välja saanud naine, kes samuti esmaabi sai. Ruumid tuulutati.

Tartumaa
14. mail kell 22.47 käisid päästjad Tartus Piparmündi tänaval kustutamas suurt lõket, mis ohustas ümberkaudseid maju.

15. mail kell 1.06 põles Tartus Kase tänaval väikebuss. Enne päästjaid summutati leeke käsikustutiga, päästjad kustutasid põlengu lõplikult. Tulekahju süütas tõenäoliselt elektrisüsteemi rike.

Viljandimaa
14. mail kell 18.34 teatati, et Viljandi vallas Vardja külas põleb elektripost. Päästjad veendusid, et ümbrusele ohtu pole ning ootasid ära elektrikud, kes hakkasid riket kõrvaldama.


Kella 20.05 ajal põles Põhja-Sakala vallas Kõo külas kõrvalhoone välisseina sees saepuru. Päästjad avasid ruutmeetri jagu sina mootorsaega ja kustutasid põlengu.

Vardja elektripost2
Lõuna päästekeskuse operatiivsündmused 14.-15. mai 2024 3

Vaata ka:

tarokaart minuaeg.com 3

28.05.24 Vali üks kolmest tarokaardist ja saa teada, mida tänane päev sulle toob

Vali üks kolmest tarokaardist ja saa teada, mida tänane Teisipäev 28.05.24 sulle toob. Tarokaardid on

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Liivi lahe meretuulepargi elektriühendus maismaaga saab selgemaks

Mais algas Liivi lahe meretuulepargi elektriühenduse eriplaneeringu järgmine etapp, et leida sobivaim lahendus tuulepargi ühendamiseks