Blue Breaking News YouTube Channel Art

Tuhatkond Rootsi punkarit randub kruiisifestivaliga Tallinnas

Laupäeval, 18.mail saabub Paavli Kultuurivabrikusse omalaadse festivali Close-up Båteni raames tuhatkond punkarit nautima nii kohalikke kui ka välisartiste. Kõigile avatud ja tasuta päevasel üritusel esinevad Rootsi meloodilise punki superstaarid nagu Lastkaj 14, Kardinal Synd, Eesti oma punk-grupp Skoone ning Inglismaalt pärit hardcore rokkarid Bad Breeding

Värviliste juukseharjadega ja mustades nahktagides kontserdikülastajad maabuvad kruiisilaevaga Eestisse keskpäevaks ja suunduvad tagasi Rootsi sama päeva õhtul. Terve kruiisi vältel toimub Tallinki MS Baltic Queen laeval punkdiskosid ja -kontserte, tätoveerimisi, needistamisi ja palju muid punkaritele kohaseid tegevusi. 

Kruiisivestivali eestvedaja on varasem pikaaegse ajalooga Rootsi raskemuusika ajakirja Close-Up Magazine looja Robban Becirovic, kes on korraldanud ka mitmeid traditsioonilisemas vormis festivale ja kontserte. “Eks alguses olid mul oma hirmud, et kuidas inimesed ligi 40-tunnist festivali jõuavad laeval pidada, kuid muretsesin ilmaasjata — iga aastaga müüme järjest rohkem pileteid,” nentis Becirovic. 

Eelmisel aastal toimus sama üritus Sveta baaris. Punkmuusika ei diskrimineeri, seega oodatud on igas vanuses raskema muusika armastajad lastest täiskasvanuteni. Lisaks kontsertidele saab üritusel osa võtta karaoke laulmisest, mängudest ja paljust muust.

Vaata ka:

horoskoop numbrid

Horoskoop tervis-heaolu: Reede 24 mai 2024

Jäär Oled täna energiline ja valmis väljakutseteks. Ideaalne on tegeleda intensiivsete treeningutega, näiteks kickpoksi või

83098745 136590864704593 7382531267673579511 o

Ränk Liiklusõnnetus Padise Külas: Mootorrattur Hukkus

Kell 16.36 sai politsei teate liiklusõnnetusest Padise külas, kus mööda peateed liikunud mootorrattale sõitis ette