Kolmapäev , 24 aprill 2024
Erakorralised uudised
raudtee

Tänavu on raudteel juhtunud seitse õnnetusjuhtumit.

Tänavu on raudteel juhtunud seitse õnnetusjuhtumit. Õnnetuste vältimiseks veendu enne raudtee ületamist ohutuses ja lase rong läbi!
Praeguse seisuga on 2021. aastal toimunud juhtumitest kolm olnud otsasõidud inimestele ning neli on olnud kokkupõrked sõidukiga. Juhtumites on hukkunud üks inimene ja saanud vigastada kaks inimest.

Kokkupõrgetega seotud juhtumites inimkahjusid ei ole olnud. Kokkupõrked on toimunud III kategooria ehk liiklusmärkidega reguleeritud raudteeülesõidukohtadel. Otsasõidu juhtumitest on kaks toimunud raudteeülekäigukohal ning üks on toimunud väljaspool raudteeületuskohta.

Kokkupõrgete peamisteks põhjusteks on olnud vale sõidukiirus, mis pole võimaldanud õigel ajal rongile teed anda, või tähelepanematus. Otsasõidu juhtumite puhul on peamisteks põhjusteks olnud viibimine raudtee läheduses selleks mitte-ettenähtud kohas, raudtee läheduses ohtlike tegevustega tegelemine või tähelepanematus. Ühel juhul toimus raudteeülekäigukohalt jalgrattaga raudtee ületamine, mille puhul ei veendutud raudtee ületamise ohutuses.
Tuletame meelde, et raudteed on keelatud ületada väljaspool ülekäigu- või ülesõidukohta. Paneme kõigile liiklejatele südamele, et nähes või kuuldes lähenevat raudteesõidukit, anna sellele alati teed!

???? Vaata lähemalt, kuidas ületada raudteed ohutult sõidukijuhina, jalgratturina või jalakäijana: https://ttja.ee/eraklient/ohutus/raudteeohutus

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

NB! Internetis müüdavad isetehtud sõidukite numbrimärgid on ebaseaduslikud

Transpordiametini on üha enam jõudnud infot liikluses olevatest sõidukitest, millel kasutatakse keelatud numbrimärke. Samuti on

minuaeg.com uudised

Tiibeti toetusrühm külastab ametlikul visiidil dalai-laamat

Riigikogu Tiibeti toetusühma delegatsioon kohtub Indias Dharhamsalas dalai-laama Tenzin Gyatso, Tiibeti eksiilvalitsuse ning tiibetlaste pagulaskogukonnaga. 

error: Sisu on kaitstud!