Erakorralised uudised
christopher campbell Cp LUHPRpWM unsplash 850x560 1

9 asja, mis sinuga pärast su surma juhtub.

Kas on olemas elu pärast surma? Paljud inimesed vaevavad selle küsimusega oma pead, aga me ei saa seda teada enne, kui meie maine teekond siin lõppenud on.

On mitmeid juhtumeid, mil inimesed on väitnud, et nad on ära surnud ning nad on näinud, milline on elu pärast surma, aga on seejärel uuesti ellu äratatud. Nende lood on tõeliselt hämmastavad, isegi mugavustunnet tekitavad ja võib-olla ka pisut hirmutavad. Kõige huvitavam osa on ka kõige jubedam: paljud neist rääkisid sarnasest kogemusest, kui nad “surnud” olid.

Siin on kõik, mida nad nägid, kuulsid ja tundsid:

1.) Valgus

Suur osa inimesi, kes on ära surnud, on teatanud kuulsa “tunneli lõpus valguse” nägemisest. See on kõige sagedasem sündmus, mida tehniliselt surnud inimesed näinud on.

2.) Näed oma keha

Paljud tehniliselt surnud inimesed kogevad “kehavälist elamust” ning nad näevad enda all oma elutut keha. See tähendab, et nende hing hõljub nende keha kohal. Nad näevad kõike, mis ruumis toimub ning kes seal on. Iga katse taastada ühendus teadvuse ja füüsilise keha vahel ebaõnnestub ning see tekitab inimestes hirmu.

3.) Kaitseinglid

Mitmed inimesed on väitnud, et nad on näinud vähemalt ühte inglit või vaimu, kes neid jälgib ning nende eest hoolitseb. Mõned on rääkinud, et neid on enne oma kehasse tagasisaatmist vaimu poolt aidatud.

4.) Su ema külastab sind

Paljud inimesed on öelnud, et nad on oma surivoodil ja või surnud olles oma ema näinud.

5.) Surnud sugulaste nägemine

Kui sul on suur perekond, siis ole valmis, et sa näed neid surmajärgses elus uuesti. Paljud inimesed, kes on uuesti ellu äratatud, on öelnud, et nad nägid surmajärgses elus oma sugulasi. Mõnda neist isegi tervitatakse nende surnud sugulaste poolt korraldatud suure peoga.

6.) Elu sähvatus

Ole valmis oma parimate ja halvimate momentide uuesti läbielamiseks. Paljudel inimestel on surmalähedase seisundi või isegi surmajärgse kogemuse korral nende elu silme eest läbi jooksnud. Nad näevad oma saavutusi ning nende mälestused jooksevad nende silme ees nagu slaidshow nende elust.

7.) Sa näed kõiki ning sa kuuled neid

Paljud inimesed suudavad enda ümber olevaid inimesi näha ning proovivad nendega ka suhelda, aga nad ei suuda seda teha, sest nende keha on elutu ja hing/teadvus on ärkvel. Iga katse inimestega kontakti luua ebaõnnestub.

8.) Rahu

Suur osa inimestest, kes surmast üles ärganud on, on öelnud, et nad tundsid suurt rahutunnet. See on nii võimas, et hing/teadvus ei tea, kuidas sellist rahutunnet mõista.

9.) Sa ei taha tagasi tulla

Mitmete teadete kohaselt on surma kogemus nii rahustav, et inimesed, kes seda kogenud on, ei taha enam uuesti ellu ärgata. Kujuta vaid seda tunnet ette, mis on nii hea, et sa ei taha enam uuesti ellu ärgata, mille nimel sa nii palju võidelnud oled.

Siinses elus ei pruugi me kunagi tõeliselt aru saada, mis meiega pärast surma juhtub. Võib-olla on seal hele valgus ja palju meie lähedasi… võib-olla tunneme ennast lihtsalt õnneliku, armastatud ja soojana. Aga üks asi on kindel… kui inimene on ära surnud ning tundnud ennast kui paradiisis ning on seejärel sealt välja visatud ja uuest ellu äratatud? Siis tunduks see kui põrgu.

Vaata ka:

armastushorokoopminuaeg.com

Armastuse horoskoop – Esmaspäev 27 mai 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Täna on sinu armuelu täis kirge ja spontaansust. Oled

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop Esmaspäevaks, 27. Mai 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Kaart: Võlurit Tänane päev annab Jäärale jõudu ja motivatsiooni.