6.8 C
Tallinn
Laupäev 18. märts 2023
HuvitavatMees kandis matusel rohelist kleiti, loe miks ja mõistad mis on...

Mees kandis matusel rohelist kleiti, loe miks ja mõistad mis on…

Enne kui briti sõdur Kevin Elliot Afganistani läks, sõlmis ta oma parima sõbra, Barry Delaneyga, naljatledes kokkuleppe. Elliot tahtis, et kui ta peaks seal surma saama, siis kannaks Delaney tema matusel kõige koledamat kleiti, mille ta leida suudab. Delaney muidugi nõustus selle sünge, aga kahtlemata naljaka nõudmisega.

Elliot suhtles Afganistanis olles Delaneyga edasi. Kuigi nad ei näinud üksteist palju, jäi nende sõprus tugevaks. Kahjuks tuli kolm aastat hiljem reamees Ellioti käsk täita.

 

Ellioti matuste saabudes teadis Delaney, mida ta tegema peab. Ta valas endale oma sõbra lemmikjooki, tõstis oma langenud sõbra auks pitsi ja otsis välja kõige naeruväärsema kleidi. Aa ja ühed pikad neoonroosad sokid ka.

 

Kuigi Delaney kleit võis esmapilgul kohatu välja näha, sobis see talle siiski pärast selle loo kuulmist väga. Kõik kohalviibijad teadsid Elliotile antud lubadusest ning olid äärmuslikust sõprusest liigutatud.

 

Milline liigutav austusavaldus. Tuleb imetleda Delaney kohusetunnet oma lubadust täita. Reamees Elliot tegi suurima ohverduse, seega võib veidi sama ka oma väärikusega teha?

Veel artikleid