Kolmapäev , 28 veebruar 2024
Erakorralised uudised
t a t i a n a fzMgicYhJws unsplash

Taroskoop reede13.10.2023

Jäär (21. märts – 19. aprill): Taroskoopi kaart ütleb, et sul on vaja täna oma sisemist tuld sütitada ja julgust leida uuteks algusteks.

Sõnn (20. aprill – 20. mai): Taroskoop soovitab sul täna keskenduda stabiilsusele ja kindlusele oma elus. Leia rahu ja tasakaal.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni): Taroskoop näitab, et sul võib olla vajalik mõned olulised vestlused täna. Ole avatud suhtlemiseks.

Vähk (21. juuni – 22. juuli): Taroskoop soovitab sul täna keskenduda oma emotsionaalsele heaolule ja enesehooldusele.

Lõvi (23. juuli – 22. august): Taroskoop ütleb, et võid täna olla loominguline ja eneseväljendav. Kasuta oma annet loominguliste projektide jaoks.

Neitsi (23. august – 22. september): Taroskoop soovitab sul täna analüüsida ja planeerida. See on hea päev eesmärkide seadmiseks.

Kaalud (23. september – 22. oktoober): Taroskoop näitab, et suhted võivad olla täna tähtsal kohal. Pööra tähelepanu lähedastele.

Skorpion (23. oktoober – 21. november): Taroskoop ütleb, et sul võib olla vaja täna oma sügavamaid tundeid uurida ja mõista.

Ambur (22. november – 21. detsember): Taroskoop soovitab sul täna olla avatud uutele ideedele ja seiklustele. Ole valmis avastama!

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar): Taroskoop näitab, et suudad täna oma karjäärieesmärkide poole liikuda. Ole sihikindel.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar): Taroskoop ütleb, et täna on aeg ühenduda oma sõprade ja kogukonnaga. Jagage koos toredaid hetki.

Kalad (19. veebruar – 20. märts): Taroskoop soovitab sul täna usaldada oma intuitsiooni ja unistusi. Need võivad sulle tähtsat teavet anda.

Vaata ka:

janar keel

Elades varjus, mida heidavad hirm, ahastus, kibestumine ja vihast tulvil südamed…

Elades varjus, mida heidavad hirm, ahastus, kibestumine ja vihast tulvil südamed, avastame end tihtilugu tõdemuse

Finantsinspektsiooni scaled

Finantsinspektsioon tegi Creditstar Estonia AS-ile ettekirjutuse

Finantsinspektsioon (FI) tegi Creditstar Estonia AS-ile (registrikood 11251314) ettekirjutuse, kuna tuvastas minetusi tarbijate krediidivõimelisuse hindamises

error: Sisu on kaitstud!