Reede 13.01 Tarokaart on MAAILM

Traditsiooniliselt tähendab Maailm kaart tarkust, teadmisi ja oskusi. Teise seletuse järgi sümboliseerib kaart ka vabadust ja iseseisvust. Kõikvõimalikud iseseisvad ettevõtmised on need, millele antud kaart tähelepanu juhib.

Täna pööravad inimesed enam tähelepanu oma turvatundele ning selle saavutamiseks ollakse valmis astuma mitmeid olulisi samme. Samas võib juhtuda ka see, et kõige selle juures minnakse liialdustesse, tekitades endale hoopis vastupidiseid tulemusi.

Loe ka: ALKEEMIA NÄDALA TAROSKOOP 9.- 15.1.2023  Juhi oma elu.  

Mitmed asjaajamised peaksid kujunema täna üsna edukateks, mistõttu on mõttekas ennast oluliste asjade nimel pingutada. Samas kiirustamisest tuleks hoiduda, kuna vastasel korral võivad nii mõnedki asjad kontrolli alt väljuda.

Teiste inimestega suhtlemine on oluline. Nendega tuleks jagada oma ideid ja mõtteid. Ka informatsiooni jagamine on oluline, samas vastuteeneid ootamata.

Kõik asjad ei ole täna päris sellised, nagu need esmapilgul ehk välja paistavad. Seepärast tasub olla praegu üsna tähelepanelik oma asjaajamiste juures.

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop – Teisipäev 28 mai 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Täna on hea päev, et alustada uusi projekte või

euroopa liit

Komisjonid keskenduvad avalikul istungil Eesti huvidele Euroopa Liidu järgmises eelarves

Riigikogu Euroopa Liidu asjade komisjon ja rahanduskomisjon arutavad täna kell 13.30 algaval avalikul istungil, millised