Pühapäev , 25 veebruar 2024
love 2331486 960 720 576x560 1

Armastuse horoskoop reede 13.10.2023


Jäär

Jääradel on täna päev, mil nad saavad oma suhtes edasi liikuda. Võib-olla on aeg teha mõni oluline otsus või võtta järgmine samm. Ole avatud suhtlemisele ja ära karda oma tundeid väljendada.

Sõnn

Sõnnidel on täna päev, mil nad saavad oma suhtes sügavamat sidet luua. Võib-olla on aeg vestelda millestki isiklikust või jagada oma unistusi. Ole julge ja ära karda oma südamele kuulata.

Kaksikud

Kaksikudel on täna päev, mil nad saavad oma suhtes lõbutseda. Võib-olla on aeg minna välja ja midagi põnevat teha. Ole lõdvestunud ja ära karda lasta oma loomulikkusel särada.

Vähk

Vähkidel on täna päev, mil nad saavad oma suhtes armastust ja toetust kogeda. Võib-olla on aeg näidata oma partnerile, kui palju sa teda armastad. Ole lahke ja hooliv ning ära karda oma tundeid väljendada.

Lõvi

Lõvidel on täna päev, mil nad saavad oma suhtes kirge kogeda. Võib-olla on aeg olla romantiline või midagi põnevat proovida. Ole julge ja ära karda oma partnerit üllatada.

Neitsi

Neitsidel on täna päev, mil nad saavad oma suhtes tasakaalu leida. Võib-olla on aeg rääkida sellest, mis suhet toimib ja mis mitte. Ole realistlik ja ära karda teha vajalikke muudatusi.

Kaalud

Kaaludel on täna päev, mil nad saavad oma suhtes harmooniat kogeda. Võib-olla on aeg veeta aega koos ja nautida üksteise seltskonda. Ole kohal ja ära karda olla oma partneri jaoks olemas.

Skorpion

Skorpionidel on täna päev, mil nad saavad oma suhtes sügavust kogeda. Võib-olla on aeg rääkida millestki isiklikust või jagada oma tundeid. Ole avatud ja ära karda olla haavatav.

Ambur

Amburitel on täna päev, mil nad saavad oma suhtes vabadust kogeda. Võib-olla on aeg teha asju omaette või oma partneriga aega veeta. Ole iseseisev ja ära karda oma vajadustele keskenduda.

Kaljukits

Kaljukitsetel on täna päev, mil nad saavad oma suhtes vastutust võtta. Võib-olla on aeg rääkida tulevikust või teha plaane. Ole praktiline ja ära karda olla oma partneri jaoks olemas.

Veevalaja

Veevalajatel on täna päev, mil nad saavad oma suhtes spontaansust kogeda. Võib-olla on aeg teha midagi ootamatut või oma partnerile üllatus valmistada. Ole lõdvestunud ja ära karda lasta oma loovusel särada.

Kalad

Kaladel on täna päev, mil nad saavad oma suhtes intuitsiooni kasutada. Võib-olla on aeg kuulata oma sisetunnet või rääkida oma partneriga oma unistustest. Ole avatud ja ära karda oma tundeid väljendada.

Vaata ka:

dylan nolte RSsqjpezn6o unsplash

Täna võib lotoõnn naeratada just neile 2 tähemargile

Täna, reede 23 veebruaril 2024, on kaks tähemärki, kellel on eriti hea võimalus lotoga võita:

ingel

Ingli Sõnum: Reede 23. veebruar 2024

Tänase ingli sõnum kutsub teid üles usaldama oma intuitsiooni ja sisemist tarkust. Teie sees on

error: Sisu on kaitstud!