Neljapäev , 7 detsember 2023
Erakorralised uudised

Milliste tähemärkidega sobivad kokku SÕNNID?

Pole kahtlustki, et mõned päikesemärgid sobivad omavahel paremini kui teised. Alustame sodiaagisüsteemi algusest ja toome teieni, milliste päikesemärkidega sobivad kõige paremini kokku Sõnnid.

Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku VEEVALAJAD?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku KALJUKITSED?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku KALAD?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku KAALUD?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku JÄÄRAD?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku AMBURID?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku NEITSID?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku LÕVID?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku VÄHID?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku KAKSIKUD?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku SÕNNID?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku SKORPIONID?

Sõnn ja Jäär
See suhe võib olla hirmuäratav, kuid kirglik. Kumbki teist ei tunne end mugavalt olles partneriga, kes ei suuda teda kaitsta. Suhte alguses võib esineda vastasseisu, aga see on ajutine: tuleb vaid teineteisele tõestada oma tugevust, et saaksite luua usaldusliku suhte. Kui olete usalduse ja austuse leidnud, moodustate ideaalse meeskonna nagu Victoria (Jäär) ja David (Sõnn) Beckham. Probleemid võivad tekkida siis, kui Sõnn muutub liiga omandihimuliseks ja üritab iseseisvat Jäära taltsutada. Naudinguid armastav Sõnn peab olema aktiivne, et pidada energilise Jääraga sammu (teisisõnu: loobu hilisõhtustest friikartulitest ja veinist). Te mõlemad naudite tähelepanu, kuid ärge otsige seda suhtest väljastpoolt.

Sõnn ja Sõnn
Need kaks rahulikku partnerit teavad, et aeglaselt, kuid kindlalt liikudes saavutab parimaid tulemusi. Sõnnid armastavad naudingut ja mõnulemist. Sõnn kasutab oskuslikult kõiki viite meelt. Sõnnidel on kõige paremini arenenud haistmis- ja maitsmismeel, nad oskavad hinnata ilu. Sõnnide kodu pole pelgalt nende kindlus, vaid lausa kunstigalerii, muusikabaar, teater ja gurmeerestoran. Teile meeldib oma kodu remontida ja pidevalt täiendada uute nipsasjakestega. Te leiate alati põhjuse tähistamiseks ja teile meeldib kutsuda inimesi oma koju ning rääkida neile asjadest, millesse suhtute kirglikult. Selle paari jaoks on väga olulised nende sõbrad ja perekond. Lapsed, lapselapsed, vanemad, sugulased – nende inimestega tuleb kindlasti häid suhteid hoida. Sõnnid löövad tõeliselt särama siis, kui saavad proovida lapsevanema rolli. Ettevaatust: Sõnnid on harjumuste orjad ja võivad koos olles muutuda liiga mugavaks.

Sõnn ja Kaksikud
Sõnn on rahulik ja mõtlik maamärk, kuid ebatavaliste ja vabameelsete Kaksikute elemendiks on õhk. Hoolimata sellest, et teie kõhutunne ütleb midagi muud, olete otsustanud edasi liikuda käsikäes. Üheksal juhul kümnest tuleks usaldada oma kõhutunnet: teil pole palju muud ühist kui kuum, kirglik, kõike-võib-proovida seks. Alguses sellest piisab teie mõlema rahuldamiseks, aga kui olete oma elud juba sidunud, on orgasmiline vaimustus kadunud. Sageli juhtub see siis, kui lahku ei saa enam kenasti minna. Sõnn ja Kaksikud on aga väga head äripartnerid. Kaksikud on loomingulised, Sõnn orienteerub hästi rahaasjades ja turunduses. Teil mõlemal on hea stiilitunnetus. Sega kokku Kaksikute kavalad veidrused ja Sõnni elegantsus ning saad väärtusliku ja tugeva brändi. Selles suhtes olevad inimesed peaksid aga meeles pidama, et nad ei tohiks ealeski vaielda. Kaksikutele meeldib väidelda, kuid see võib ohustada Sõnni ego ja Sõnn võib suure vihaga rünnata. Sõnnile meeldib mõelda, et ta teab kõike, kuid Kaksikud ei taha kunagi kuulda lauset «Ma ju ütlesin!», eriti veel oma kallima suust. Kas armastuse nimel on võimalik oma põhimõtete vastu minna? Kui soovid, et sellest suhtest saaks asja, siis pead õppima seda tegema.

Sõnn ja Vähk
Ükski teine päikesemärk ei moodusta niivõrd traditsioonilist, sentimentaalset ja perele keskendunud paari kui Sõnn ja Vähk. Kuigi see suhe võib mõjuda lausa imalalt, on see armastuslugu märkimisväärne hoolimata partnerite vanusest. Te igatsete eluaegset turvalisust ja mugavat kodu. Mõlemad päikesemärgid hindavad kunsti, kultuuri, kaunistamist, muusikat ja head toitu. Lapsevanematena olete kaitsvad, kuid kindlakäelised. Sõnn jagab lastele pigem karmi armastust, soovides lastele vaid parimat ja Vähk teeb alati musi neile kohtadele, mis on haiget saanud. Sõnn peab oma energilisust tagasi tõmbama ja Vähk peab kasvatama omale karmima kesta, kuna Sõnn on suhteliselt otsekohene ja aus. Te mõlemad armastate hellitamist ja head toitu ning koos armastusega teineteise vastu suurenevad ka teie kõhukesed. Aga see ongi elu!

Sõnn ja Lõvi
See dünaamiline paar on sama stabiilne kui kodus valmistatud lõhkeaine. Ometi tahaks need kemikaalid omavahel segada, et näha, mis juhtub. Lõvi ja Sõnn on mõlemad väga uhked, metsikud ja egoistlikud ning partneri edev elegants tõmbab teid teineteise poole. Kui teie suhe on hea, siis on see kohe väga hea. Teile mõlemale meeldib end üles lüüa ja linna vallutama minna. Teie kaks tõmbate alati teiste tähelepanu. Seks on kirglik ja ootamatu (hoidke igaks juhuks esmaabi karpi läheduses) ning kõige parem on seda nautida kalli hotelli siidiste linade vahel. Kuid halvad ajad mõjuvad teile laastavalt. Lõvi eeldab, et tema vastutab kõige eest, kuid Sõnni pole võimalik kontrollida. Teie lemmikud massihävitusrelvad on draama, karjumine ja egode vastasseis. Üritage hoiduda tülitsemisest, sest te mõlemad olete võimelised tekitama korraliku kaost.

Vaata ka:

OLULINE: Aastatel 2024–2025 kehtima hakkavad maksuseaduste muudatused

Tulumaks ja sotsiaalmaks Füüsilised isikud maksavad oma tuludelt tulumaksu. Palgatulu, kasu vara võõrandamisest, ettevõtlustulu ja

omniva automaadid

Alates 1. jaanuarist 2024 tõusevad Omniva pakiautomaatide hinnad

2024. aastal Tõuseb Eestis Käibemaksumäär 22%-ni ja Omniva Kohandab Pakiteenuste Hindu Alates 1. jaanuarist 2024

error: Sisu on kaitstud!