Horoskoop

Milliste tähemärkidega sobivad kokku SÕNNID?

Pole kahtlustki, et mõned päikesemärgid sobivad omavahel paremini kui teised. Alustame sodiaagisüsteemi algusest ja toome teieni, milliste päikesemärkidega sobivad kõige paremini kokku Sõnnid.

Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku VEEVALAJAD?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku KALJUKITSED?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku KALAD?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku KAALUD?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku JÄÄRAD?


Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku AMBURID?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku NEITSID?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku LÕVID?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku VÄHID?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku KAKSIKUD?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku SÕNNID?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku SKORPIONID?

Sõnn ja Jäär
See suhe võib olla hirmuäratav, kuid kirglik. Kumbki teist ei tunne end mugavalt olles partneriga, kes ei suuda teda kaitsta. Suhte alguses võib esineda vastasseisu, aga see on ajutine: tuleb vaid teineteisele tõestada oma tugevust, et saaksite luua usaldusliku suhte. Kui olete usalduse ja austuse leidnud, moodustate ideaalse meeskonna nagu Victoria (Jäär) ja David (Sõnn) Beckham. Probleemid võivad tekkida siis, kui Sõnn muutub liiga omandihimuliseks ja üritab iseseisvat Jäära taltsutada. Naudinguid armastav Sõnn peab olema aktiivne, et pidada energilise Jääraga sammu (teisisõnu: loobu hilisõhtustest friikartulitest ja veinist). Te mõlemad naudite tähelepanu, kuid ärge otsige seda suhtest väljastpoolt.

Sõnn ja Sõnn
Need kaks rahulikku partnerit teavad, et aeglaselt, kuid kindlalt liikudes saavutab parimaid tulemusi. Sõnnid armastavad naudingut ja mõnulemist. Sõnn kasutab oskuslikult kõiki viite meelt. Sõnnidel on kõige paremini arenenud haistmis- ja maitsmismeel, nad oskavad hinnata ilu. Sõnnide kodu pole pelgalt nende kindlus, vaid lausa kunstigalerii, muusikabaar, teater ja gurmeerestoran. Teile meeldib oma kodu remontida ja pidevalt täiendada uute nipsasjakestega. Te leiate alati põhjuse tähistamiseks ja teile meeldib kutsuda inimesi oma koju ning rääkida neile asjadest, millesse suhtute kirglikult. Selle paari jaoks on väga olulised nende sõbrad ja perekond. Lapsed, lapselapsed, vanemad, sugulased – nende inimestega tuleb kindlasti häid suhteid hoida. Sõnnid löövad tõeliselt särama siis, kui saavad proovida lapsevanema rolli. Ettevaatust: Sõnnid on harjumuste orjad ja võivad koos olles muutuda liiga mugavaks.

Sõnn ja Kaksikud
Sõnn on rahulik ja mõtlik maamärk, kuid ebatavaliste ja vabameelsete Kaksikute elemendiks on õhk. Hoolimata sellest, et teie kõhutunne ütleb midagi muud, olete otsustanud edasi liikuda käsikäes. Üheksal juhul kümnest tuleks usaldada oma kõhutunnet: teil pole palju muud ühist kui kuum, kirglik, kõike-võib-proovida seks. Alguses sellest piisab teie mõlema rahuldamiseks, aga kui olete oma elud juba sidunud, on orgasmiline vaimustus kadunud. Sageli juhtub see siis, kui lahku ei saa enam kenasti minna. Sõnn ja Kaksikud on aga väga head äripartnerid. Kaksikud on loomingulised, Sõnn orienteerub hästi rahaasjades ja turunduses. Teil mõlemal on hea stiilitunnetus. Sega kokku Kaksikute kavalad veidrused ja Sõnni elegantsus ning saad väärtusliku ja tugeva brändi. Selles suhtes olevad inimesed peaksid aga meeles pidama, et nad ei tohiks ealeski vaielda. Kaksikutele meeldib väidelda, kuid see võib ohustada Sõnni ego ja Sõnn võib suure vihaga rünnata. Sõnnile meeldib mõelda, et ta teab kõike, kuid Kaksikud ei taha kunagi kuulda lauset «Ma ju ütlesin!», eriti veel oma kallima suust. Kas armastuse nimel on võimalik oma põhimõtete vastu minna? Kui soovid, et sellest suhtest saaks asja, siis pead õppima seda tegema.

Sõnn ja Vähk
Ükski teine päikesemärk ei moodusta niivõrd traditsioonilist, sentimentaalset ja perele keskendunud paari kui Sõnn ja Vähk. Kuigi see suhe võib mõjuda lausa imalalt, on see armastuslugu märkimisväärne hoolimata partnerite vanusest. Te igatsete eluaegset turvalisust ja mugavat kodu. Mõlemad päikesemärgid hindavad kunsti, kultuuri, kaunistamist, muusikat ja head toitu. Lapsevanematena olete kaitsvad, kuid kindlakäelised. Sõnn jagab lastele pigem karmi armastust, soovides lastele vaid parimat ja Vähk teeb alati musi neile kohtadele, mis on haiget saanud. Sõnn peab oma energilisust tagasi tõmbama ja Vähk peab kasvatama omale karmima kesta, kuna Sõnn on suhteliselt otsekohene ja aus. Te mõlemad armastate hellitamist ja head toitu ning koos armastusega teineteise vastu suurenevad ka teie kõhukesed. Aga see ongi elu!

Sõnn ja Lõvi
See dünaamiline paar on sama stabiilne kui kodus valmistatud lõhkeaine. Ometi tahaks need kemikaalid omavahel segada, et näha, mis juhtub. Lõvi ja Sõnn on mõlemad väga uhked, metsikud ja egoistlikud ning partneri edev elegants tõmbab teid teineteise poole. Kui teie suhe on hea, siis on see kohe väga hea. Teile mõlemale meeldib end üles lüüa ja linna vallutama minna. Teie kaks tõmbate alati teiste tähelepanu. Seks on kirglik ja ootamatu (hoidke igaks juhuks esmaabi karpi läheduses) ning kõige parem on seda nautida kalli hotelli siidiste linade vahel. Kuid halvad ajad mõjuvad teile laastavalt. Lõvi eeldab, et tema vastutab kõige eest, kuid Sõnni pole võimalik kontrollida. Teie lemmikud massihävitusrelvad on draama, karjumine ja egode vastasseis. Üritage hoiduda tülitsemisest, sest te mõlemad olete võimelised tekitama korraliku kaost.

Sõnn ja Neitsi
Te olete kui paar intelligentseid maamärke, kes sulavad sujuvalt üheks. Sõnn lisab suhtele luksust ja Neitsi seisab kindlalt tema kõrval. Teid võiks kirjeldada kui «kena paari», teil on hea maitse, sotsiaalne graatsia ja vanaaegsed väärtushinnangud. Te loote omale kena kodu, kuigi Sõnn peab pidevalt võitlema Neitsiga, kes üle kõige armastab korda. Sõnn on toorem ja otsekohesem ning see võib mõnikord Neitsit solvata. Ent Neitsi annab kiiresti andeks ja oskab enda üle naerda. Mõistlik Neitsi aitab Sõnni takistada, kui viimane kipub raha laristama. Neitsil on palju parem enesekontroll kui Sõnnil. Kahekesi olles olete sensuaalsed ja erootilised ning võite tundide kaupa mõnuleda voodis. Suhtuge ellu avatult ja proovige mõnikord uusi asju, need muudavad teie elu põnevamaks.

Sõnn ja Kaalud
Mõlemat päikesemärki juhib Veenus, kuid see ei tähenda, et te moodustaksite ideaalse paari. Te mõlemad tahate juhtida, seega teie iseloomud võivad aeg-ajalt kokku põrkuda ja te ei suuda leida head lahendust. Sõnn on kindlalt kahe jalaga maa peal, kuid Kaalud hõljuvad õhus. Kui Sõnn on rahul sellega, et tema teenib raha ja Kaalud panevad end kenasti riidesse ning on hea võõrustaja rollis, siis võib see suhe isegi toimida. Te olete mõlemad esteedid ja hindate kõrgelt moodi, kodukaunistust, toitu ja muid naudinguid. Teile meeldib rääkida kunstist, kirjandusest, poliitikast, põhimõtteliselt kõigest – karm Sõnn võib pidada Kaalude väärtushinnanguid pealiskaudseteks ja Kaalud võivad Sõnni karmide väljaütlemiste peale solvuda. Kaalud, kes muidu üritavad iga hinna eest konflikte vältida, peaks kasvatama omale paksema naha, sest muidu võib karm Sõnn temast lihtsalt üle sõita.

Sõnn ja Skorpion
Te olete vastandmärgid, kelle vahel võib tekkida tõeline armastan-vihkan suhe, peamiselt seetõttu, et te mõlemad armastate juhirolli. Sõnn tahaks olla juht, kuid Skorpion ihkab võimu ja kontrolli. Te olete kui kaks maffiabossi, kes üritavad valitseda sama piirkonna üle: see toimib vaid siis, kui olete lojaalsed; kui astute üle teise seatud piiri, võib asi lõppeda inetult. Erinevused võivad paljude paaride puhul olla erutavad, kuid selle paari puhul võivad need saada otsustavaks. Sõnn ja Skorpion pole kumbki eriti osavad teiste iseloomudega kohanemises. Selline jäikus võib aga tekitada probleeme. Kui mõnel paaril oleks mõistlik teha abieluvaraleping, siis Sõnn ja Skorpion on üks neist paaridest. Te mõlemad armastate muusikat, toitu ja sensuaalseid naudinguid. Suhtute oma tõekspidamistesse ja kirgedesse väga tõsiselt. Teievaheline seks on täis iha. Sõnni maalähedane iseloom võib aidata Skorpioni rahulikumaks muuta. Praktiline Sõnn suudab tõmmata Skorpioni välja depressioonist ja Skorpion aitab Sõnnil mõista teiste tagamõtteid ja varjatud motivatsiooni. Kaitsete teineteist ja olete partnerile lojaalsed, õppige vaid teineteise erinevusi austama.

Sõnn ja Ambur


See on huvitav paar, kus mõlemad partnerid peavad palju kohanema, kuna teie temperamendid ja eelistused on erinevad. Te tunnete teineteise suhtes kas tugevat külgetõmmet või tülgastust, vahepealseid variante pole. Sõnn on traditsiooniline maamärk, kes teab, mis talle meeldib ja ta jääb alati oma lihtsate tõekspidamistele, sõpradele ja kogemustele truuks. Ambur on metsik ja seiklushimuline tulemärk, kelle avatud loomus tõmbab ligi erinevaid inimesi. Amburi populaarsus võib Sõnni ärritada, kuna Sõnn ei tunne vajadust iga inimesega sõprussuhteid luua. Armukadedus võib olla mõlema partneri paheks. Aga kui austate teineteise tugevaid külgi, võite moodustada ideaalse meeskonna. Kuna te mõlemad olete kuumaverelised, võivad teie tülid olla plahvatusohtlikud.

Sõnn ja Kaljukits
Sõnn ja Kaljukits on maamärgid, kes leiavad kergesti ühise keele. Päeval olete mõlemad töönarkomaanid. Kui peaksite koos firma looma, saadab seda kindlasti edu. Te peate lugu traditsioonidest, perekonnast ja pikaajalisest turvatundest. Oskate mõlemad majanduslikult mõelda, aga teie armastus naudingute vastu võib mõnikord rahakotile liiga teha. Vaba aega meeldib teile veeta magades ja puhates ning nädalavahetusel ei suuda miski teid diivanilt lahti kangutada. Kaljukits on rohkem distsiplineeritud kui Sõnn. Kaljukits mõtleb mustadele päevadele ja karma hoolitseb selle eest, et see, mida sa kõige rohkem kardad, saab tõeks. Sõnn keeldub aga muretsemast asjade pärast, mida pole veel juhtunud. Te mõlemad võite teineteisele nii mõndagi õpetada.

Sõnn ja Veevalaja
Kuna teil on niivõrd vähe ühist, on raske sellest suhtest midagi arvata. Vanamoodne Sõnn armastab traditsioone, korda ja turvatunnet. Mässumeelne Veevalaja on veidrik, kes elab selleks, et reegleid murda. Sõnn on maamärk, kes lükkab oma juured sügavale maa sisse; õhumärk Veevalaja on seiklushimuline hing, kes rändab sinna, kuhu tuul teda puhub. Kuigi alguses tundute teineteisele huvitavatena, kaob see huvi kiirelt. Probleeme võib tekitada see, et Veevalaja loob kergesti sõprussuhteid erinevate inimestega, kes võivad Sõnni arvates olla koomilised, aga olukord muutub eriti pingeliseks siis, kui Veevalaja kutsub oma vabameelsed sõbrad külla. Kumbki teist ei saa suhtest täit rahuldust, kui te pole valmis kompromisse looma.

Sõnn ja Kalad
See on kena paar, mis ühendab kaht naudinguid armastavat inimest. Te mõlemad armastate gurmeetoitu, veini ja kultuuri; te moodustate loomingulise paari, kel on oma intelligentne külg. Teil on alati millestki rääkida. Magamistoas on kirglik Sõnn valmis täitma kõik Kalade fantaasiad ja neid on päris palju. Teie kodus valitseb rahu ja teie sisekujunduseelistused sobivad omavahel ideaalselt. Pikas perspektiivis peaksite oma energiaid reguleerima või muidu muutub teie suhe isanda ja teenri suhteks. Sõnn ei salli emotsionaalset manipuleerimist, ta eelistab seda, et kõik oleks selge ja aus. Kalad pole võimelised oma tundeid alati nii kiiresti sõnadesse panema kui Sõnnile meeldiks. Liigne pealekäimine võib õrnu Kalasid hirmutada ja ta võib Sõnni juurest sujuvalt minema ujuda.

Jaga
Back to top button