Neljapäev , 28 september 2023
Erakorralised uudised

Milliste tähemärkidega sobivad kokku SKORPIONID?

Pole kahtlustki, et mõned päikesemärgid sobivad omavahel paremini kui teised. Toome teieni, milliste päikesemärkidega sobivad kõige paremini kokku Skorpionid.

Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku VEEVALAJAD?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku KALJUKITSED?


Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku KALAD?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku KAALUD?

Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku JÄÄRAD?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku AMBURID?

Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku NEITSID?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku LÕVID?

Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku VÄHID?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku KAKSIKUD?

Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku SÕNNID?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku SKORPIONID?

Skorpion ja Jäär


Teie vahel on kirglik füüsiline tõmme, selles kiremängus on palju seksuaalset püssirohtu ja erootilisi plahvatusi. Õnneks ei pelga kumbki teist selliseid asju. Ükski teine päikesemärk pole nii intensiivne kui Skorpion. Kui Skorpion saab kokku Jääraga, tekib suure laenguga kooslus. Ent see suhe saab toimida vaid juhul, kui Skorpion on arenenud kättemaksuhimulisest skorpionist kõrgustesse tõusvaks «kotkaks». Teie suurimaks probleemiks saab see, et kui Jäär ulatab välja oma abivalmis käe, on Skorpioni esimene reaktsioon tagasi tõmbuda ja see teeb Jäärale haiget. Jäära energia on kõikehaarav, see võtab Skorpioni põlvist nõrgaks, kuid tekitab ka hirmu. Jäär peab varjama oma toorest kirge, vastasel juhul võib ta muutuda Skorpioni jaoks koormavaks. Armukade Skorpion peab lõpetama Jäära jälgimise Facebookis ega tohi eeldada halvimat siis, kui Jäär läheb õhtul sõpradega välja.

Skorpion ja Sõnn
Te olete vastandmärgid, kelle vahel võib tekkida tõeline armastan-vihkan suhe, peamiselt seetõttu, et te mõlemad armastate juhirolli. Sõnn tahaks olla juht, kuid Skorpion ihkab võimu ja kontrolli. Te olete kui kaks maffiabossi, kes üritavad valitseda sama piirkonna üle: see toimib vaid siis, kui olete lojaalsed; kui astute üle teise seatud piiri, võib asi lõppeda inetult. Erinevused võivad paljude paaride puhul olla erutavad, kuid selle paari puhul võivad need saada otsustavaks. Sõnn ja Skorpion pole kumbki eriti osavad teiste iseloomudega kohanemises. Selline jäikus võib aga tekitada probleeme. Kui mõnel paaril oleks mõistlik teha abieluvaraleping, siis Sõnn ja Skorpion on üks neist paaridest. Te mõlemad armastate muusikat, toitu ja sensuaalseid naudinguid. Suhtute oma tõekspidamistesse ja kirgedesse väga tõsiselt. Teievaheline seks on täis iha. Sõnni maalähedane iseloom võib aidata Skorpioni rahulikumaks muuta. Praktiline Sõnn suudab tõmmata Skorpioni välja depressioonist ja Skorpion aitab Sõnnil mõista teiste tagamõtteid ja varjatud motivatsiooni. Kaitsete teineteist ja olete partnerile lojaalsed, õppige vaid teineteise erinevusi austama.

Skorpion ja Kaksikud


Teie kaks elate täiesti erinevatel planeetidel – see võib mõjuda teile erutavalt või teid teineteisest eemale tõugata. Te mõlemad «loete» inimesi kui õhukesi koomiksiraamatuid ja heidate need seejärel kõrvale. Kuid millegipärast ei suuda te teineteise olemust mõista. Kaksikud võivad pidevalt oma kuju muuta ja intensiivset Skorpioni ümbritseb müsteerium ning tema keeruline iseloom on mitmekihiline. Mõlemad päikesemärgid on ääretult targad ja naudivad erinevaid mõistatusi. Väljakutsed on teie jaoks kui seksuaalne dünamiit. Õrritate teineteist kassi-hiire mänguga, kumbki teist ei näita oma tõelisi tundeid välja. Teie suhtes võib esineda hetki, mis ajavad teil mõlemal närvi mustaks. Nii Kaksikud kui Skorpion võivad olla tundlikud depressiooni suhtes, mis tähendab, et nad võivad ühel hetkel olla rõõmsad, kuid järgmisel hetkel vajuda põhjatusse auku. Kaksikud ei pruugi alati olla nii emotsionaalsed või sensuaalsed kui Skorpionile meeldiks ja Skorpioni emotsionaalne ning füüsiline kirg võib mõnikord olla Kaksikute jaoks koormav. Kui te ühendaksite oma tugevamad küljed, siis võite jõuda väga kaugele.

Skorpion ja Vähk
Te olete ideaalne paar, kuna teie iseloomud täiendavad üksteist. Kumbki teist ei usalda kergesti, olete sageli kahtlustavad ja kaitsete oma privaatsust. Tulemuseks on see, et õpite teineteist usaldama. Need kaks päikesemärki võivad luua eduka suhte kogu eluks ja teie suhte emotsionaalne külg on niivõrd sügav, et vaid vähesed paarid suudavad saavutada sama. Te ei jäta kunagi tähistamata romantilisi ja sentimentaalseid tähtpäevi: sünnipäevad, valentinipäev, viiekuuline tähtpäev esimesest korrast, kui avaldasite teineteisele armastust. Seks on teie jaoks püha ja erootiline tegevus, mis võib teid lausa terveks päevaks «tantrakülla» viia. Tunnete koos end turvaliselt ja julgete kõike proovida. Kõige suuremaks probleemiks saab olema esimese jää lõhkumine, kuna te mõlemad võite uue armastatu juuresolekul muutuda üsna kohmakaks. Rääkige näiteks muusikast, raamatutest, filmidest – aga mitte tunnetest. Kui saate esialgsest kohmetusest üle, siis muutub teie suhe juba palju kergemaks. Lapsevanematena olete väga hoolivad ja tegusad. Teil võib olla emotsionaalselt raske lasta lastel minna, kui nad on täisealiseks saanud. Olete mõlemad armukadedad ja omandihimulised ning teate, kuidas vältida kallima ärritamist (või kuidas seda meelega teha siis, kui kallim teile närvidele käib). Mõnikord tundub Vähi tujutsemine Skorpionile lapsikuna ja Skorpioni teravus võib õrnale Vähile haiget teha. Õnneks teate, kuidas oma suhteid siluda ja tujutsemised mööduvad kiirelt.

Skorpion ja Lõvi
See tuleohtlik paar võitleb pidevalt võimu pärast. Oma dünaamikat peate te mõlemad vihaleajavaks, kuid samas ka seksikaks. Paljuski olete täielikud vastandid. Salalik Skorpion on privaatne hing, kes eelistab tegutseda öösel. Lõvi armastab tähelepanu ja teda juhib Päike. Lõvi läbitungivad kiired võivad läbistada ka Skorpioni salalikke varje. Skorpionile ei meeldi tunda end haavatavana, eriti avalikus kohas, kuid suletud uste taga võib see olla äärmiselt erutav. Olete mõlemad voodis kirglikud ja leidlikud, on vähe asju, mida te pole valmis proovima. Äripartneritena moodustate lausa unelmate meeskonna. Olete mõlemad intensiivsed tegutsejad, edestades paljusid teisi oma keskendumisvõimega. Lõvi on glamuurne esineja ja Skorpion käitub kui produtsent, kes eelistab jääda kulisside taha. Te ei võistle kunagi tähelepanu nimel ja see on teie suhtele suureks plussiks. Ent te võitlete võimu nimel, kuna nii Skorpion kui Lõvi tahaks olukorda kontrollida. Flirtiv ja karismaatiline Lõvi võib ajada Skorpioni armukadedaks. Pidage meeles, et pimedus imab endasse valgust. Lõvi peab olema ettevaatlik, et Skorpioni tume võimukus teda endasse ei imaks.

Skorpion ja Neitsi


Neitsi ja Skorpion on sodiaagisüsteemi kaks kõige kavalamat märki. Teie terava pilgu eest pole võimalik midagi varjata ja te olete suutelised iga teema puhul juuksekarva lõhki ajama. Teid mõlemaid huvitav inimese hinge uurimine ja iseenda analüüsimisele võite kulutada lausa nädalaid. Kuigi teie kinnisideede küüsis olevad loomused võivad teisi hulluks ajada, tõmbab see teid teineteisele vaid lähemale. Olete nagu kaks teadlast, kes tegutsevad armastuse-, teaduse-, analüüsimise- ja mõõtmiselaboris. Te mõlemad vajate aeg-ajalt täielikku privaatsust ja te oskate seda teineteisele anda. Alateadlikult tõmbate end ümbritsevast keskkonnast pidevalt energiat ja peate end seetõttu vahepeal puhastama. Loodus mõjub teile rahustavalt – Skorpion on veemärk ja Neitsi maamärk – ning te võite nautida piknikku vabas õhus või looduses jalutamist. Neitsi on sodiaagimärgi süütuke ja Skorpioni märki iseloomustab seksikus. Voodis võib Skorpion olla Neitsi jaoks natuke liiga intensiivne. Neitsi võib võõraste partneritega küll magamistoas eksperimenteerida, aga püsisuhtes olles tõmbab ta kindla piiri, mida partneriga proovida ja mida mitte. Olete head sõbrad ja toetavad partnerid, kes oskavad ilu näha ka kõige väiksemates detailides.

Skorpion ja Kaalud
Kaalud on hele ja Skorpion tume, aga teie kõrvetav seksuaalne keemia ületab kõik piirid. Paarina jõuate kiiresti voodisse, kuid abielule hakkate mõtlema alles siis, kui olete juba aastaid koos olnud. Kusjuures, abieluga ei taha kumbki teist kiirustada. Romantilised Kaalud naudivad pikka kurameerimisfaasi – õhtusöögid, puhkusereisid ja ekstravagantsed kingitused. Kaval ja kahtlustav Skorpion võib Kaaludele üles seada mitmeid lõkse, et kindlaks teha, kas Kaalusid saab ikka usaldada või mitte. Kaalud on parandamatu diletant, kelle olemus võib Skorpioni kõrval jätta üsna kerglase mulje. Kuna teie iseloomud on niivõrd erinevad, võib suhte alguses esineda lahkhelisid. Kaalud on kui muretu liblikas ja parandamatu flirtija, tekitades Skorpionis pidevalt armukadedust. Omandihimuline Skorpion eelistab pigem kirglikult voodis olla, kui väljas pidutseda, aga ilma teistega suhtlemiseta tunnevad Kaalud lämbumishirmu. Pole kahtlustki, et teie kaks peate tegema palju kompromisse. Ühendage oma jõud ja teist saab võimas paar – Skorpion juhib maailma kulisside tagant ja Kaalud on tema kõrval kui särasilmne ning meeldiv diplomaat.

Skorpion ja Skorpion


Teie moodustate kena paari, kuna üsna harva näeb sellist võimsat dünaamikat kahe partneri vahel. Jutt pole teie jaoks odav, see on lausa täiesti ebavajalik. Mõistate teineteist poolelt sõnalt, kuna olete niivõrd sarnased. Me unustame tihtipeale ära, et ka inimesed on loomad. Skorpionid teavad väga hästi, et armastatust võib ühel hetkel saada saak (kui oled näljane või tunned ohtu) või ta võib sind ootamatult rünnata ööhämaruses. Oma kallima tumeda poole tundmaõppimine on hädavalik, et saaksid teda usaldama õppida. Skorpion valdab hästi õrnade vihjete tegemist, tema tugevaks küljeks on emotsionaalne intelligentsus. Kui on aeg lasta partneril juhtida, siis allud temale, seejärel langetad ta sujuvalt selili, et saaksid uuesti ise juhirollis olla. Võim mõjub teile mõlemale kui armurohi. Magamistoas moodustate tantristliku paari, kel on omad veidrused. Teie tegusid varjutab alati jõud ja hädaoht, kaitsete kiivalt oma lapsi ja perekonda. Võite välismaailma jaoks olla ohtlikud, kuna moodustate võitmatu paari.

Skorpion ja Ambur
Olge ausad: kas oleksite teineteisest huvitatud ka siis, kui teie vahel poleks kerget ohutunnet? Teie suhtes on alati midagi, mis jätab veidike räpase mulje. Teie ühendatud tahtejõud – millest piisaks väikese küla hävitamiseks – võib teid teineteisega ühendada, hoolimata sellest, et te ise käituksite võib-olla teisiti. Asi on anatoomias: Skorpion juhib kubeme piirkonda ja Ambur juhib puusi ning reisi. Vöökohast allapoole jäävad piirkonnad toovad teid kokku, kuna teie vahel on täitmatu seksuaalne tõmme. Vööst ülalpool valitseb aga armastuse-vihkamise suhe, kuna võitlete vaimse ja emotsionaalse juhirolli pärast ning võite pidevalt teineteist solvata ja üritada maha teha. Te mõlemad tahaksite, et viimne sõna jääb teile ja sisimas olete veendunud, et te olete targemad kui kõik teised. Sõpradena teeb see teist üleolevad semud, kuid armusuhtes kipute oma intellektuaalseid relvi kasutama teineteise vastu. Amburi sarkasm ja Skorpioni teravad ütlemised tekitavad teile mõlemale arme ning tõukavad teineteisest eemale. Ent tundub, et korralik seks kustutab kõik halvad mälestused. Kõige parema tulemuse saavutate siis, kui olete kogu aeg alasti ja arutate oma probleeme pärast seksi.

Skorpion ja Kaljukits


Teie kahe suurimaks probleemiks võib olla see, et te ei suuda kunagi kokkuleppele jõuda. Kuigi te mõlemad olete hea ärivaistuga ja võite moodustada trendika paari, tuleks teatud teemasid kindlasti eelnevalt arutada. Esiteks peate mõlemad tõotama, et ei varja midagi partneri eest ja see võib teie suhte tõeliselt proovile panna. Skorpion ja Kaljukits on mõlemad osavad salalike võimumängude mängijad ja see võib teie suhte kiiresti lõpetada. Teie esimeseks ülesandeks saab otsekohese suhtlemise õppimine ja harjutamine. Kui saate selle selgeks, on kõik muu juba lapsemäng. Võite siduda teineteist voodi külge, nautida teineteise kehasid kontorilaual või hoopis lennuki tualettruumis. Kui teil sünnivad lapsed, siis nende eostamislood on kahtlemata põnevad, kuid te jätate need endi teada. Olge teineteisega ausad, kuid ülejäänud inimestele ei pea kõike rääkima.

Skorpion ja Veevalaja

Skorpion on intensiivne ja võrgutav tegelane, kel on piiritult ambitsioone, kotkale omased instinktid ja keeruline iseloom. Veevalaja on totakas vembuvend ja rändaja, kes üldiselt väldib emotsionaalsust, kuid võib mõnikord ootamatult oma tundeid välja näidata. Te moodustate veidra paari, kes erinevad väärtushinnangute, stiili ja huvide poolest. Ärgem unustagem ka võimuvõitlust: Skorpion tahab kontrollida absoluutselt kõike, kuid mässaja hingega Veevalaja ei allu korraldustele. Kuigi Veevalaja võib kodus juhirolli vabalt Skorpionile loovutada, mõjub iga personaalset vabadust piirav sõna või tegu saada saatuslikuks. Omandihimuline Skorpion peab mõistma, et Veevalaja on sotsiaalne tegelane, kel on palju sõpru ning Skorpion peab oma armukadedust ohjeldama. Veevalaja peab loobuma mõnest tuttavast ja saama tuttavaks mõne Skorpionile südamelähedase tegevusega. Kuigi te olete üpris erinevad, meeldivad teile inimesed, keda on raske mõista, kuna siis ei muutu suhe igavaks. Seda aitab säilitada oskus võtta omaks partneri tugevaid külgi. Veevalaja vajab Skorpioni sügavust; Skorpion võiks omaks võtta Veevalaja pöörased naljad ja jäljendamisoskuse.

Skorpion ja Kalad


Olete mõlemad «spirituaalsed olevused, kes saavad kogeda inimeseks olemist». Sinuga sarnaselt tundliku ja õndsa hingesugulase leidmine tekitab tunde, et oled jõudnud koju. Skorpion ja Kalad on kokkusobivad kunstnikud, kes armastavad muusikat, draamat ja romantikat. Teie suhe on kui ankur ja sadam, mis toob kokku kaks ekslevat hinge. Ent ärge arvake, et teie suhe on immuunne nende tormituulte suhtes, mida teie kahe veemärgi salalikud iseloomud võivad tekitada. Emotsionaalne endassetõmbumine on enesekaitsemeetod, mida te mõlemad hästi oskate, aga see taktika ei anna häid tulemusi, kui kasutate seda teineteise vastu. Te peaksite selgeks õppima, kuidas haarata halval tujul sabast ning negatiivseid tundeid analüüsida, mitte end välja elada. Kui saate vihaseks ja teie egod on haavatud, siis olete kui kaks rongi, mis vihaselt teineteise suunas kihutavad. Ometi ihkate mõlemad täpselt sama asja: partnerit, kes oleks usaldusväärne ja kellele saaks alati loota. Oluline on õppida, kuidas ise selline partner olla, siis saad seda eeldada ka teistelt. Ole ise selline, milline võiks olla su partner, sel viisil olete pikka aega koos.

Vaata ka:

pretty 351884 1280 jpg

3 tähemärki, kellel tuleb 28. september edukas päev ja 3 tähemarki, kellel mitte nii hea…

Edukas päev: 1. Ambur: Energiat on täna rohkem kui küll ja see paistab sulle igast …