Horoskoop

Milliste tähemärkidega sobivad kokku NEITSID?

Pole kahtlustki, et mõned päikesemärgid sobivad omavahel paremini kui teised. Toome teieni, milliste päikesemärkidega sobivad kõige paremini kokku Neitsid.

Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku VEEVALAJAD?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku KALJUKITSED?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku KALAD?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku KAALUD?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku JÄÄRAD?


Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku AMBURID?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku NEITSID?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku LÕVID?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku VÄHID?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku KAKSIKUD?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku SÕNNID?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku SKORPIONID?

Neitsi ja Jäär
Selles vastuolulises paaris on armastuse ja vihkamise vahel väga peenike joon. Teievaheline külgetõmme oleks justkui ette määratud, sellele on nii raske vastu panna. Tulemärk Jäär armastab vabadust ja riskeerimist, kuid armub lootusetult mõistlikusse Neitsisse, maamärki, keda juhib praktiline mõtteviis. Mõlemad päikesemärgid soovivad olla kangelased ja keskenduvad teineteise paremaks muutmisele või tutvustavad teineteisele uusi elustiile. Esimesed 6-12 kuud on see ääretult põnev. Jäär aitab Neitsil end seksuaalselt avastada ja Neitsi õpetab Jäärale, kuidas elu nautida. Te mõlemad avastate enda uusi külgi ja see on tore. Kui te suudate aga uuesti kaine peaga mõelda ega juhindu hormoonidest, märkate, et peate nii mõnegi asja omavahel selgeks rääkima. Neitsi heatahtlik kriitika mõjub Jäärale solvanguna, Jäära isekus muudab Neitsi vihaseks. Mõistate, et olete liiga palju koos ning olete kaotanud kontakti välismaailmaga. Minge kodust välja ja suhelge oma sõpradega. Ärge kahelge selles, et kallim ootab teid, kui jõuate tagasi koju.

Neitsi ja Sõnn
Te olete kui paar intelligentseid maamärke, kes sulavad sujuvalt üheks. Sõnn lisab suhtele luksust ja Neitsi seisab kindlalt tema kõrval. Teid võiks kirjeldada kui «kena paari», teil on hea maitse, sotsiaalne graatsia ja vanaaegsed väärtushinnangud. Te loote omale kena kodu, kuigi Sõnn peab pidevalt võitlema Neitsiga, kes üle kõige armastab korda. Sõnn on toorem ja otsekohesem ning see võib mõnikord Neitsit solvata. Ent Neitsi annab kiiresti andeks ja oskab enda üle naerda. Mõistlik Neitsi aitab Sõnni takistada, kui viimane kipub raha laristama. Neitsil on palju parem enesekontroll kui Sõnnil. Kahekesi olles olete sensuaalsed ja erootilised ning võite tundide kaupa mõnuleda voodis. Suhtuge ellu avatult ja proovige mõnikord uusi asju, need muudavad teie elu põnevamaks.

Neitsi ja Kaksikud
Kaksikuid ja Neitsit juhib tormakas Merkuur. Te mõlemad olete oma loomult suhtlejad, kel on tuhandeid ideid ja arvamusi. Teie vestlustest võivad välja kasvada elavad debatid, mille käigus uurite pidevalt teineteise arvamust. Teie jaoks on see kui eelmäng seksile. Kuigi Neitsi on maamärk ja Kaksikud ohumärk, olete te mõlemad muutustele avatud. Nii Kaksikud kui Neitsi on paindlikud ja suudavad partneri veidrustega kohaneda. See on väga hea, kuna teil mõlemal on äärmiselt omapäraseid harjumusi. Te mõlemad armastate kontrolli, kuigi Kaksikud ei taha seda tunnistada. Aeg-ajalt võite võimu pärast võidelda, kuid sellest harjumusest peate üle saama, kui soovite oma suhet hoida. Neitsi näägutamine võib röövida tuule Kaksikute purjedest; Kaksikute «poolikud tõed» panevad Neitsi usalduse alarmi tööle. Kui ühendada Neitsi ettevaatlik planeerimine ja Kaksikute piiritu uudishimu, saate ideaalse suhte. Teist võivad saada head lapsevanemad, kuna teie kasvatusmeetodid sobivad kokku ja te jagate muretult ära oma rollid. Kaksikud muudavad tõsise Vähi rõõmsameelsemaks ja vastutustundlik Vähk aitab Kaksikutel paremini keskenduda.

Neitsi ja Vähk
See paar võib koos väga pikalt vastu pidada, kuna teist saavad kiirelt head sõbrad ja kaaslased. Neitsi on sodiaagisüsteemis abistaja ja Vähk hoolitseja rollis. Teie vahel tekib ruttu emotsionaalne side ning teil mõlemal on hea meel, et kohtasite sugulashinge, kes teab, kuidas anda, mitte ainult võtta. See on värskendav vaheldus energiavampiiridele, kellega te tavaliselt kokku puutute. Teie suhe on armas ja muinasjutuline: hoiate kogu aeg käest kinni, saadate teineteisele ilusaid kaardikesi ja tähistate alati tähtpäevi. Samas olete ka praktilised, kogudes raha oma veel sündimata laste ülikoolihariduse tarbeks, vältides pangalaenu võtmist jne. Te mõlemad hindate kindlustunnet. Mõnes mõttes olete teineteise jaoks kui vanemad ja partnerid: väljendate armastust näägutades, muretsedes ja hoolitsedes. Ja see toimib. Te mõlemad naudite söögitegemist, kodukaunistamist, heade raamatute lugemist ja õppimist. Pole oluline, kui palju raha te teenite, te mõlemad oskate elada kokkuhoidlikult. Mõlemad päikesemärgid keskenduvad perele ning te olete meeldivad, ent samas ranged lapsevanemad, kes elavad oma laste nimel. Olete oma sugulastega väga lähedased ning teile meeldib aega veeta perekondlikel üritustel. Teil võib olla veidike keeruline oma suhtes kirge elus hoida, kuna teile meeldib kodus olla, mitte end üles lüüa ja välja pidutsema minna. Käige rohkem väljas ja suhelge ka teiste paaridega.

Neitsi ja Lõvi
Sa mängid tulega – sõna otseses mõttes. Kirglik Lõvi on tulemärk, keda juhib Päike. Neitsi on praktiline ja skeptiline maamärk, kes võib Lõvi leekidesse mulda visata veel enne, kui nad suudavad koos süttida maailmamuutvaks metsikuks tulekahjuks. Seltskonda armastav Lõvi muutub Neitsi seltsis äärmiselt tagasihoidlikuks ja alistunuks, seda on lausa kurb vaadata. Probleem on selles, et Lõvi armastab kiitusi ja vajab oma kaaslaselt pidevalt julgustust. Neitsi on perfektsionist, tema kriitiline loomus võib panna Lõvi endasse tõmbuma. Seda dünaamikat tuleks iga hinna eest vältida. Neitsi maalähedane iseloom peaks olema midagi enamat kui kindel maapind, millel Lõvi astub. Lõvi peaks kasvatama oma enesekindlust, mitte võtma kõiki Neitsi kommentaare südamesse. Teie päikesemärgid on täiesti erinevad; ära eelda, et see, mis meeldib sulle, meeldib ka su kallimale. Ela ja lase teistel elada.

Neitsi ja Neitsi
Kaks pabistajat ja kontrollifriiki nagu teie sobivad imehästi kokku ja on lausa ära teeninud selle, et olla suhtes enda klooniga. Mis see suhe ikka muud on, kui maagiline pilk sinu enda tumedasse ja veidrasse imemaailma? Olete neurootilised korraarmastajad ja privaatsust hindavad tegelased, kes a) löövad õitsele siis, kui teie majas on piisavalt ruumi teile kahele või elate te lausa erinevates majades; b) nokivad teineteise kallal kuni surmani; c) kasvavad koos õnnelike kogujatena, vananedes mõnusalt kodus, mis on täis ajaleheväljalõikeid, mida olete igaks juhuks alles hoidnud. Teie maamärgile omane vaoshoitus ja hea maitse võivad olla need, mis teid päästavad. Armastate head toitu, imelisi viinamarjaistandusi, kaunist mööblit ja majesteetlikku sisekujundust. Asjadest enam pakub teile huvi kõigi asjade lugu. See, mis teisi päikesemärke haigutama ajaks, pakub teile huvi. Soovitus, kuidas võiksite koos aega veeta: pakkige oma asjad kaunitesse kohvritesse ja sõitke Itaaliasse kokanduskursusele.

Neitsi ja Kaalud
Teie päikesemärgid võivad teineteiselt nii mõndagi õppida. Neitsi on ettevaatlik maamärk, kes valmistub alati kõige halvemaks ja palvetab, et juhtuks kõige parem. Õhumärk Kaalud mitte ainult ei eelda parimat, vaid lausa nõuab seda ning tänu sellele tavaliselt ka saab seda, mida soovib. Stressirohkel ajal mõjub Kaalude sarmikus ja tasakaalustatud maailmavaade äreva Neitsi jaoks kui värske tuuleiil. Neitsit juhib Merkuur ja tema mõtted liiguvad mitu kilomeetrit minutis. Kaalusid juhib Veenus, ilus, armastuse ja naudingu jumalanna. Kaalud suudavad siluda karme nurki, aidates Neitsil lõõgastuda ja tekitades tunde, et kõik saab korda. Kuigi see kõik võib olla illusioon, mõjub see Neitsile hüpnotiseerivalt. Sotsiaalselt saate imehästi läbi. Armastate mõlemad kunsti ja kultuuri ning teil on alati põnevaid ideid: käite muuseumite avamistel, kontsertidel, raamatuesitlustel. Olete ka väga korralik paar, teie kodu on kahtlemata oma tänaval kõige puhtam ja paremini sisustatud. Aga olge ettevaatlikud, teie suhe võib kiirelt muutuda isanda ja teenija suhteks, kuna Neitsi on loomult abivalmis ja Kaalud naudivad hellitamist.

Neitsi ja Skorpion
Neitsi ja Skorpion on sodiaagisüsteemi kaks kõige kavalamat märki. Teie terava pilgu eest pole võimalik midagi varjata ja te olete suutelised iga teema puhul juuksekarva lõhki ajama. Teid mõlemaid huvitav inimese hinge uurimine ja iseenda analüüsimisele võite kulutada lausa nädalaid. Kuigi teie kinnisideede küüsis olevad loomused võivad teisi hulluks ajada, tõmbab see teid teineteisele vaid lähemale. Olete nagu kaks teadlast, kes tegutsevad armastuse-, teaduse-, analüüsimise- ja mõõtmiselaboris. Te mõlemad vajate aeg-ajalt täielikku privaatsust ja te oskate seda teineteisele anda. Alateadlikult tõmbate end ümbritsevast keskkonnast pidevalt energiat ja peate end seetõttu vahepeal puhastama. Loodus mõjub teile rahustavalt – Skorpion on veemärk ja Neitsi maamärk – ning te võite nautida piknikku vabas õhus või looduses jalutamist. Neitsi on sodiaagimärgi süütuke ja Skorpioni märki iseloomustab seksikus. Voodis võib Skorpion olla Neitsi jaoks natuke liiga intensiivne. Neitsi võib võõraste partneritega küll magamistoas eksperimenteerida, aga püsisuhtes olles tõmbab ta kindla piiri, mida partneriga proovida ja mida mitte. Olete head sõbrad ja toetavad partnerid, kes oskavad ilu näha ka kõige väiksemates detailides.

Neitsi ja Ambur


Neitsi on introvertne maamärk, Ambur aga ekstravertne tulemärk, kuid te võite teineteises välja tuua omadusi, mis muidu ei paistaks välja. Võite teistele jätta mulje, et olete veider paarike. Hoolimata erinevast välimusest ja stiilist olete mõlemad nupukad tegelased, kes loovad tugeva sideme läbi pikkade ja intensiivsete vestluste. Intellektuaalne Neitsi on organiseeritud ja terava mõistusega, Ambur on sodiaagisüsteemi filosoof. Koos mõtlete elu mõtte üle ja analüüsite oma ühiseid tuttavaid. Võite mõlemad olla kriitilised ja inimloomus pakub teile suurt huvi. Teie elustiilid on erinevad ja sellega harjumine võtab aega. Neitsi komme omaette hoida võib muuta Amburi üksikuks ja Amburi teravad väljaütlemised võivad Neitsit solvata. Neitsi on hea kuulaja, kuid ei pruugi enda kohta palju avalikustada. See tekitab Amburis tuska, kuna talle meeldib intiimseid asju omavahel jagada. Ka teie harjumused on erinevad. Neitsi keskendub pigem üksikasjadele, Ambur eelistab vaadata suurt pilti.

Neitsi ja Kaljukits
Olete pragmaatilised maamärgid, kes suudavad leida ideaalse tasakaalu mõistliku ja tunnetusliku vahel. Toote välja teineteise parimad omadused. Neitsit juhib Merkuur, suhtlemist sümboliseeriv planeet, mistõttu on Neitsi oma loomult psühholoog ja andekas suhtleja, kes armastab kõike arutada. Rahulik Kaljukits juhindub Saturnist ja tal võib olla raskusi oma tunnete väljendamisega. Kaljukits lõikab kasu Neitsi võimest teda mustadest aukudest välja tõmmata. Kui Neitsit haarab ärevus, suudab Kaljukits teda rahustada. Olete kohusetundlikud inimesed, kes hoolitsevad oma vanemate, sõprade ja pere eest ning teie hubane kodu on kõigi lemmik kohtumispaik. Teie pere pühad ja peod on alati soojad ning lõbusad ja keegi ei taha õhtu lõppedes koju minna. Teie abielu saadab kindel edu, kuna suudate palju naerda – see on oluline ravim teie probleemidele. Teie suhte puhul mõjub värskendavalt see, kui loomulikult te mõlemad saate end tunda. Suudate koos olles lõõgastuda nii, kuidas paljud teised päikesemärgid ei oska.

Neitsi ja Veevalaja
Oleks vähe öelda, et teie moodustate imeliku paari. Ainuüksi see, et õpiksite teineteist tundma, võib võtta aastaid ja siis ei pruugi asi lõppeda ilusti. Kriitiline Neitsi on introvertne maamärk, kel on kombeks liiga palju mõelda. Muretu Veevalaja on õhumärk, kes saab paljudega hästi läbi. Kuigi mõnes mõttes te täiustate teineteist, on teie elustiilid väga erinevad. Neitsile meeldib olla üksi oma raamatute ja mõtetega, samas kui sotsiaalne Veevalaja ei jäta ühtki pidu vahele ega suuda võtta elu nii tõsiselt kui Neitsi. Mis on teis siis sarnast? Teile meeldib teisi aidata. Mõlema päikesemärgi jaoks on oluline see, et muuta planeet Maa paremaks elukohaks kõigile. Võite vabalt tutvuda trummiringis või rohelist mõtlemist propageerival konverentsil. See suhe on edukas siis, kui teil on mingi suurem ühine eesmärk. Miks mitte muuta oma ideed edukaks äriks? Rajage oma ökoküla või avage toormahlu pakkuv baar mõnes trendikas linnaosas – Neitsile meeldib oma koduaias värskeid vilju kasvatada. Sel viisil ei nääguta Neitsi Veevalaja kallal ja Veevalaja ei tunne, et Neitsi hakkab teda lämmatama.

Neitsi ja Kalad
Olete vastandmärgid: Neitsi on arsti, Kalad pigem medõe rollis. Võite teineteisele nii mõndagi õpetada, tehes samas koduplaneedi jaoks palju head. Neitsi on sodiaagisüsteemi andja, tehes pidevalt midagi isetut teiste heaks. Kalad teavad, kuidas piiridest üle astuda ja lasta teiste inimeste energiat oma ellu. Kalad õpetavad Neitsile, et armastuse vastuvõtmine on lahke ja isetu tegu. See lubab inimestel avastada oma tõelist võimu läbi panustamise. Vahel võib Kalade emotsionaalne iseloom Neitsit väsitada. Peate mõlemad vahel üksi olema, et oma hingega sidet luua. Kirjutamine, muusika loomine (eriti klassikalise muusika), maalimine ja loomingulisus aitavad teie hinge parandada. Mediteerimine, jooga ja metafüüsika võivad avada kanaleid, mis on siiani kinni olnud. See suhe toob kindlasti välja teie loomingulisema ja õrnema poole. Mediteerimine ja jooga aitavad ennetada ka ebatervislike harjumuste kujunemist, mille ohvriks võivad mõlemad päikesemärgid kergesti langeda. Suhelge avameelselt ja arutage oma probleeme privaatses kohas, vastasel juhul võite teineteisest eemale tõmbuda.

Jaga
Back to top button