Neljapäev , 8 juuni 2023
Erakorralised uudised

Milliste tähemärkidega sobivad kokku AMBURID?

Pole kahtlustki, et mõned päikesemärgid sobivad omavahel paremini kui teised. Toome teieni, milliste päikesemärkidega sobivad kõige paremini kokku Amburid.

Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku VEEVALAJAD?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku KALJUKITSED?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku KALAD?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku KAALUD?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku JÄÄRAD?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku AMBURID?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku NEITSID?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku LÕVID?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku VÄHID?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku KAKSIKUD?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku SÕNNID?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku SKORPIONID?

Ambur ja Jäär
Nende kahe tulemärgi vahel tekib kiiresti keemia ja sümpaatia, nad on leidnud justkui oma hinge teise poole. Olete mõlemad iseseisvad avastajad, teid juhivad iha, elurõõm ja südikus. Teie huumorimeel on sarnane ja mõistate, et teine inimene vajab hingamisruumi ning autonoomiat. Teid sütitavad põnevad vestlused filosoofiast, kunstist, inimloomusest, teadusest, spirituaalsusest ja unistustest. Kui olete koos, tunduvad ka võimatud asjad olevat võimalikud ning te mõlemad muutute enesekindlamaks. Ettevaatust: elu läbi roosade prillide vaatamine on veidike liiga lühinägelik. Ambur on mängur ja Jäär edasiruttav rüütel – kumbki teist ei mõtle mitut sammu ette. Mõnikord takerdute mõlemad ülemõtlemise lõksu ja see võib teie esialgset kirge veidike tagasi tõmmata. Jäär vajab vahel tähelepanu ja võib tüdineda sellest, et peab pidevalt võistlema Amburi kiire karjääri, sotsiaalsete huvide ja hobidega. Amburit võib ärritada see, et Jäär on mõnikord nagu hädapätakas.

Ambur ja Sõnn
See on huvitav paar, kus mõlemad partnerid peavad palju kohanema, kuna teie temperamendid ja eelistused on erinevad. Te tunnete teineteise suhtes kas tugevat külgetõmmet või tülgastust, vahepealseid variante pole. Sõnn on traditsiooniline maamärk, kes teab, mis talle meeldib ja ta jääb alati oma lihtsate tõekspidamistele, sõpradele ja kogemustele truuks. Ambur on metsik ja seiklushimuline tulemärk, kelle avatud loomus tõmbab ligi erinevaid inimesi. Amburi populaarsus võib Sõnni ärritada, kuna Sõnn ei tunne vajadust iga inimesega sõprussuhteid luua. Armukadedus võib olla mõlema partneri paheks. Aga kui austate teineteise tugevaid külgi, võite moodustada ideaalse meeskonna. Kuna te mõlemad olete kuumaverelised, võivad teie tülid olla plahvatusohtlikud.

Ambur ja Kaksikud
Kaksikud ja Ambur on vastandmärgid, mil on palju rohkem ühist, kui esmapilgul võib tunduda. Kaksikute tugevaks küljeks on kaine mõistus, faktid ja intellekt. Amburi tugevusteks on aga tarkus, filosoofia, teadlikkus, eetika ja metafüüsika. Koos võite jõuda magusa neuroloogilise nirvaanani. Olete mõlemad rahutud seiklejad, kes janunevad teadmiste ja kogemuste järgi. Püsisuhtes võite muutuda kärsituks, kui suhtes pole piisavalt põnevust ja mitmekülgsust. Kumbki päikesemärk ei talu igavust, seetõttu tegelete mõlemad pidevalt miljoni erineva asjaga. Graafikute ühildamine on teie suurimaks probleemiks, aga kui tegemist on tõelise armastusega, siis ei saa miski teid takistada. Vaadake näiteks Brad Pitti (Ambur) ja Angelina Jolied (Kaksikud). Kuna te olete parimad sõbrad ja mängukaaslased, loote oma reegleid armastuse ja perekonna kohta. Suudate teineteist naerma ajada, olete targad, ettevõtlikud ja omapärased. Kõige paremini töötate siis, kui teil on ühine eesmärk, mis on tuhandeid kordi suurem kui teie kaks kokku ja taolisi eesmärke mõtlete te pidevalt välja. Ent kõigi eesmärkide elluviimiseks võib teil tarvis olla ka Brangelina palgatšekke. Enne kaljult alla hüppamist, mõelge hetkeks ka praktiliselt.

Ambur ja Vähk
Teie kaks olete välja lõigatud täiesti erinevatest materjalidest. Teist ei saa kunagi paari, kes kõrvaltvaatajale jätaks hästi loogilise mulje (ilmselt seetõttu olidki Tom (Vähk) Cruise ja Katie (Ambur) Holmes kõmupiltnike lemmikud). On teie puhul tegemist tõelise armastuse, rongiõnnetuse või mõlemaga? Kodune Vähk juhib olukorda kodus, südames ja pereasjades, armastatud inimesed on tema jaoks äärmiselt olulised. Ambur on rahutu rändaja, kes igatseb vabaduse ja seikluste järgi. Ambur võib Vähiga koos olles tunda, et tema eest kas hoolitsetakse või teda lämmatatakse. Vähile meeldib pakkuda kallimale turvatunnet ja Amburile meeldib tulla koju, kus ootab ees maitsev toit, soe vann ja jumaldav kallim. Probleemid saavad alguse siis, kui Ambur enam ei tule koju. Ambur vajab päikesevalgust, õhku ja avarust. Vähk hoiab kardinaid ees ja poeb pidevalt oma nähtamatu kesta sisse. Kui Ambur unustab, et Vähk vajab koosolemist ja veedab aega oma sõpradega või avastab maailma üksi, tuleb esile Vähi ebakindlus. Vähk peaks mõistma, et ilusat lindu ei saa kogu aeg puuris hoida, muidu ta üritab sealt põgeneda. Vähid peaksid rohkem valgust tuppa laskma ja usaldama, et Ambur naaseb nende pessa. Teie suhtele lisab vürtsi tugev seksuaalne keemia, aga te peate harjuma teineteise rütmiga.

Ambur ja Lõvi
Teie kaks tulemärki moodustate elava paari. Teie suhe on täis lõbu ja seiklusi. Olete eluaegsed õppijad, kes tegelevad pidevalt korraga mitme projektiga. Kummalgi teist pole aega, et hoida asju kodus kontrolli all, teie jaoks on südikad vestlused ja loomingulisus palju olulisemad. Te lähete pigem eksootilisse restorani sööma, kui külmkapp on tühi ja ööbite pigem hotellis, kui kodus saavad puhtad voodipesud otsa. Kaljuäärel elamine on põnev, peaasi, et te üle ääre ei kukuks, eriti majanduslikus mõttes. Stressirohkel ajal võite teineteist väsitada, kuna võite mõlemad olla emotsionaalselt nõudlikud ja dramaatilised. Lõvi vajab rohkem tähelepanu ja kiitust kui Ambur, kuid otsekohene Ambur ei jaga teistele võltse komplimente. Väikesed kiitused panevad Lõvi mitmeks päevaks nurru lööma ja see laseb Amburil vabalt oma asjadega tegeleda. Kui elu muutub liiga rutiinseks, minge spontaansele reisile, matkama või veetke öö luksuslikus hotellis.

Ambur ja Neitsi
Neitsi on introvertne maamärk, Ambur aga ekstravertne tulemärk, kuid te võite teineteises välja tuua omadusi, mis muidu ei paistaks välja. Võite teistele jätta mulje, et olete veider paarike. Hoolimata erinevast välimusest ja stiilist olete mõlemad nupukad tegelased, kes loovad tugeva sideme läbi pikkade ja intensiivsete vestluste. Intellektuaalne Neitsi on organiseeritud ja terava mõistusega, Ambur on sodiaagisüsteemi filosoof. Koos mõtlete elu mõtte üle ja analüüsite oma ühiseid tuttavaid. Võite mõlemad olla kriitilised ja inimloomus pakub teile suurt huvi. Teie elustiilid on erinevad ja sellega harjumine võtab aega. Neitsi komme omaette hoida võib muuta Amburi üksikuks ja Amburi teravad väljaütlemised võivad Neitsit solvata. Neitsi on hea kuulaja, kuid ei pruugi enda kohta palju avalikustada. See tekitab Amburis tuska, kuna talle meeldib intiimseid asju omavahel jagada. Ka teie harjumused on erinevad. Neitsi keskendub pigem üksikasjadele, Ambur eelistab vaadata suurt pilti.

Ambur ja Kaalud
Teie kaks saate kiiresti sõpradeks ja ajate teineteist naerma ning jagate sarnast teravat ja sarkastilist huumorisoont. Teile meeldib teisi inimesi jälgida ning te võite teineteist terve päeva tähelepanelike kommentaaridega lõbustada. Romantilised Kaalud toovad Amburi ellu luulet ja lilli ning aktiivne Ambur tõmbab Kaalude nina roosipõõsast välja. Ent teie erinevad tempod võivad põhjustada hõõrumisi. Kaaludele meeldib kõike aeglaselt teha, kaaludes hoolikalt läbi plussid ja miinused; Amburile valmistab see aga meelehärmi. Ambur eelistab pea ees vette hüpata, lootes õnnele ja heale tahtele. Selline õnnega mängimine ja turvatunde puudumine lööb Kaalud tasakaalust välja. Amburi arvates on Kaalude lemmikud šampanjasordid liiga ekstravagantsed – miks maksta suuri summasid joogi eest, mida saaks ka odavamalt? Amburi poolikud ideed ja ootamatud «ideeplahvatused» tekitavad Kaaludes piinlikkust. Milleks siis koos olla? Kui kõik muu veab alt, jääb teie sõprus püsima. Pole probleeme, mida te ei suudaks lahendada pärast seda, kui olete saanud natuke hinge tõmmata.

Ambur ja Skorpion
Olge ausad: kas oleksite teineteisest huvitatud ka siis, kui teie vahel poleks kerget ohutunnet? Teie suhtes on alati midagi, mis jätab veidike räpase mulje. Teie ühendatud tahtejõud – millest piisaks väikese küla hävitamiseks – võib teid teineteisega ühendada, hoolimata sellest, et te ise käituksite võib-olla teisiti. Asi on anatoomias: Skorpion juhib kubeme piirkonda ja Ambur juhib puusi ning reisi. Vöökohast allapoole jäävad piirkonnad toovad teid kokku, kuna teie vahel on täitmatu seksuaalne tõmme. Vööst ülalpool valitseb aga armastuse-vihkamise suhe, kuna võitlete vaimse ja emotsionaalse juhirolli pärast ning võite pidevalt teineteist solvata ja üritada maha teha. Te mõlemad tahaksite, et viimne sõna jääb teile ja sisimas olete veendunud, et te olete targemad kui kõik teised. Sõpradena teeb see teist üleolevad semud, kuid armusuhtes kipute oma intellektuaalseid relvi kasutama teineteise vastu. Amburi sarkasm ja Skorpioni teravad ütlemised tekitavad teile mõlemale arme ning tõukavad teineteisest eemale. Ent tundub, et korralik seks kustutab kõik halvad mälestused. Kõige parema tulemuse saavutate siis, kui olete kogu aeg alasti ja arutate oma probleeme pärast seksi.

Ambur ja Ambur
Lõpuks ometi oled leidnud inimese, kes on täpselt nagu sina! Kui värskendav. Kui… igav. Teelt eksimine on teie päikesemärgi jaoks ehk olulisemgi kui sihtkohta jõudmine. Ambur on rahutu päikesemärk, kes marsib mööda ilma otsides tarkust, uusi piire ja riike, mida vallutada. Ambur kardab kõige rohkem asju, mis on etteaimatavad. See võib saada ka teie suhtele saatuslikuks, kui te just ei puhka teineteisest regulaarselt (erinevad puhkusereisid, huvid, võib-olla isegi korterid). Vastasel juhul võib maailm olla väga igav, kui ärkad hommikul inimese kõrval, kelle igat sammu suudad ette ennustada. Mida veel avastada? Kaks Amburit võivad tõeliselt lõbutseda, kuni nende suhe kestab. Te ei õpi ega naera kellegi teisega koos olles nii palju ning te jääte alati hingesugulasteks. Aga kui teile tundub, et suhe on ammendunud, seate oma sammud erinevatele radadele. Kas kohtute veel kunagi? Oleneb sellest, kuhu tuul teid viib.

Ambur ja Kaljukits
Selle suhte tugevus seisneb selles, et te suudate ühendada oma jõud. Ambur on visionäär ja särasilmne optimist; Kaljukits on osav arhitekt ja ehitaja, realist. Teie tugevused tulevad välja seal, kus partner tunneb end nõrgalt ning te olete ideaalsed äripartnerid. Ent teie väärtushinnangud ja elustiilid võivad olla väga erinevad, muutes armusuhte keeruliseks. Teie suhe on sama hea kui klassi suurima klouni ja klassivanema suhe – tõepoolest üks pentsik paar. Amburi jaoks on huvitav, et üks inimene saab olla nii vaoshoitud kui Kaljukits. Kaljukitse ajavad Amburi lennukad ideed sageli naerma. Ei pea kaua ootama, kuni Amburi optimism põrkub Kaljukitse pessimismiga ja siis jõuate omadega ummikusse. Rahutu Ambur vajab mängukaaslast, kellega koos unistada ja plaane teha, kuid ettevaatlik Kaljukits laseb augud sisse kõigisse Amburi plaanidesse. Armastus lööb teie vahel tõeliselt õitsele siis, kui suudate üle elada mõne suurema kriisi ja mõistate, et jäite ellu ainult tänu heale meeskonnatööle. Pikas perspektiivis peab Ambur laskma Kaljukitsel olla kindel kalju ja Kaljukits peab õppima rohkem riskima.

Ambur ja Veevalaja
Ambur ja Veevalaja on kaks kõige muretumat päikesemärki. Teie elurõõm ja särasilmne idealism muudavad teid ideaalseteks mängukaaslasteks. Te olete «parimad sõbrad koos mõne boonusega». Lõpuks ometi oled leidnud inimese, kes hindab iseseisvust sama palju kui sina! Te võite lausa välimuselt teineteist meenutada. Kõik on nii ilus, kuni üks teist nõuab pühendumist ja rikub kogu peo. Imelikul kombel jääte teineteisele lojaalseks, kuigi suhte tingimused võivad olla ähmased. Teile mõlemale meeldib tunne, et teete midagi keelatut, kuid ei jää vahele. Te oleks justkui seiklusel, kus miski pole etteaimatav. Aga kui suhe muutub pigem kohustuseks kui valikuks, langevad teie mõlema libiidod. Teie suhe muutub igavaks. Kuna te olete suhteliselt sarnased, peate nägema eriti palju vaeva, et suhet huvitavana hoida. Leidke omale erinevad sõbrad, hobid ja meelistegevused – hiljem saage kokku ja rääkige teineteisele, mida te vahepeal kogesite.

Ambur ja Kalad
Mis juhtub siis, kui tundlik ja õrnahingeline Kalade päikesemärgi esindaja kohtub taktitundetu Amburiga? Katastroof, kui te ei käi teineteisega just eriti ettevaatlikult ümber. Romantilised Kalad on veemärk, kes ihkab sügavat emotsionaalset sidet, samas kui iseseisev Ambur on tulemärk, kelle jaoks mõjub liigne emotsionaalsus lämmatavalt. Ka teie suhtlemismeetodid ei sobi loogiliselt kokku. Ambur on äärmiselt aus ja võib vilistada sellele, kui Kalad nutavad. Kalad eelistaks pigem põgeneda, kui konfliktiga silmitsi seista, ometi tuleb Amburile mõnikord vastu astuda. Kalade käitumine võib olla passiiv-agressiivne, tema märkamatud vihjed võivad lennata üle Amburi pea, samas kui Amburi tõenooled tabavad Kalasid täpselt südamesse. On teil ka midagi ühist? Suhtute mõlemad pühendumisse kahtlustavalt – nimelt kardate, et püsisuhe tekitab tunde, et olete lõksus. Kalad juhivad fantaasiat ja Ambur seiklusi, seega suudate kenasti kahekesi argipäevast põgeneda – vähemalt senikaua, kuni reaalsus teid kätte saab. Ometi on teie elu koos olles täis maagiat ja magamistuba on teie kahe jaoks võluv paik.

Vaata ka:

Päivän horoskooppi torstai 8.6.2023

Oinas (20.3.-19.4.) Kuu, Merkurius ja Uranus ovat sähäkässä aspektissa keskenään taivaalla ja voivat tuoda monien …