Horoskoop

Milliste tähemärkidega sobivad kokku KAALUD?

Pole kahtlustki, et mõned päikesemärgid sobivad omavahel paremini kui teised. Toome teieni, milliste päikesemärkidega sobivad kõige paremini kokku Kaalud.

Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku VEEVALAJAD?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku KALJUKITSED?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku KALAD?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku KAALUD?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku JÄÄRAD?


Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku AMBURID?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku NEITSID?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku LÕVID?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku VÄHID?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku KAKSIKUD?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku SÕNNID?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku SKORPIONID?

Kaalud ja Jäär
Te olete vastandmärgid, kes võivad moodustada hea paari, kuid vahel muudate te teineteist lausa sõnatuks. Kaalud on armastaja ja Jäär võitleja. See, et te olete vastandid, võib teile mõlemale kasuks tulla, kui oskate partneri parimaid omadusi üle võtta. Temperamentne Jäär võiks õppida enne pea ees vette hüppamist kontrollima, kas hüpe on ikka turvaline. Loiud Kaalud võiksid õppida enda eest seisma ja oma arvamust avaldama, nad peaksid õppima kiiremini tegutsema, mitte pikalt plusse ja miinuseid kaaluma. Kuigi teie erinevused võivad mõnikord olla ärritavad, teevad need teist täiusliku paari, kui oskate oma erinevusi ära kasutada. Vanemate või firmajuhtidena mängite osavalt head ja halba võmmi, aga olge valmis oma sisemist termomeetrit kohandama, kui selleks peaks tekkima vajadus.

Kaalud ja Sõnn
Mõlemat päikesemärki juhib Veenus, kuid see ei tähenda, et te moodustaksite ideaalse paari. Te mõlemad tahate juhtida, seega teie iseloomud võivad aeg-ajalt kokku põrkuda ja te ei suuda leida head lahendust. Sõnn on kindlalt kahe jalaga maa peal, kuid Kaalud hõljuvad õhus. Kui Sõnn on rahul sellega, et tema teenib raha ja Kaalud panevad end kenasti riidesse ning on hea võõrustaja rollis, siis võib see suhe isegi toimida. Te olete mõlemad esteedid ja hindate kõrgelt moodi, kodukaunistust, toitu ja muid naudinguid. Teile meeldib rääkida kunstist, kirjandusest, poliitikast, põhimõtteliselt kõigest – karm Sõnn võib pidada Kaalude väärtushinnanguid pealiskaudseteks ja Kaalud võivad Sõnni karmide väljaütlemiste peale solvuda. Kaalud, kes muidu üritavad iga hinna eest konflikte vältida, peaks kasvatama omale paksema naha, sest muidu võib karm Sõnn temast lihtsalt üle sõita.

Kaalud ja Kaksikud
Need kaks õhumärk moodustavad lausa maagilise paari. Kaalud on imekaunid haldjad ja Kaksikud üleannetud metsavaimud. Teile meeldib suhelda ja lobiseda. Kas see näiliselt muretu suhe püsib kaua? Teie jaoks võib väljakutseks osutuda pealiskaudsest armumise faasist ülesaamine. Te olete mõlemad suhteliselt otsustusvõimetud ega suuda leppida kokku, kas pühenduda suhtele või mitte. Sellest hoolimata naudite mõlemad oma suhte illusoorset külge. Kui elu muutub teie jaoks liiga reaalseks, siis eelistate kaduda maagilisse tolmu. Selleks, et teie suhe jääks püsima, peate kastma oma varbad intiimsuse merre ja õppima seal ujuma. Teie suhtes võib tekitada probleeme raha, eriti see, kuidas üks või teine eelistab raha kulutada. Kaksikud eelistaksid investeerida haridusse, filmikollektsiooni või reisimisse. Kaalud kulutaks hea meelega raha kunstile, moele või spaakülastustele. Teie kodu peaks olema suur, sest sinna peab mahtuma Kaksikute raamatukogu ja Kaalude käekoti- või kingakollektsioon. Ka romantikasse suhtute erinevalt. Kaaludele meeldiks pikk kurameerimisperiood, kuid Kaksikutele ei meeldi pidevalt flirtida ja arveid maksta, eriti arvestades seda, kui ekstravagantne maitse võib Kaaludel olla. Rahaprobleemide vältimiseks tasuks teil hoida oma rahaasjad eraldi.

Kaalud ja Vähk
Te moodustate armsa ja romantilise paari, kuid te pole alati ideaalsed kaaslased. Vähki juhib Kuu ja Kaalusid Veenus, mõlemad planeedid heidavad teie suhtele õrna sära. Te mõlemad armastate värvi, stiili ja kunsti, seega võiksite vabalt koos avada moeka disainigalerii. Ent Vähk on väga emotsionaalne veemärk, kelle tujud muutuvad nagu merelained. Kaalud on sotsiaalne õhumärk, kes eelistab rõõmsalt lillepõllul tantsida. Vähi fatalismi ja Kaalude lõputu eitusfaasi sees ei saa keegi enam aru, milline on reaalsus. Kui teil pole sõpru, kes teid maa peale tagasi tooks, siis peate õppima teineteise iseloomudega kohanema. Kaalud peaksid teadma, et kallistus, lilled ja vabandus on kõige kiirem moodus rahu taastamiseks. Mitte, et Vähk oleks ainuke, kes suhtes võib probleeme tekitada: kui Kaalud peaksid minema tasakaalust välja, siis võib ka kõige tühisemast asjast saada sajandi suurim kriis. Tunnistage: te mõlemad käitute mõnikord lapsikult. Pikaajalise ja eduka suhte nimel peaksite leidma tegevusi, mida te mõlemad naudite: reisimine, keelekursused, tantsimine, õhtusöögid. Olete head võõrustajad ja teil on alati millestki rääkida.

Kaalud ja Lõvi
Te moodustate ilusa paari, keda tõmbab teineteise poole hea välimus ja elegantsus. Teie kahe kurameerimisfaas hõlmab kõike ilusat, mis teile meeldib: kontorisse saadetud massiivseid lillekimpe, lemmiklaulude saatmist teineteisele, isetehtud luuletusi. Lõvi ja Kaalud on sodiaagisüsteemi kaks kõige romantilisemat päikesemärki ja teile meeldib kõik, mis näeb välja ilus ja harmooniline. Probleemid tekivad siis, kui peate rinda pistma reaalse eluga. Selle asemel, et näidata oma ebameeldivat inimloomust, tupsutate kõik probleemid tuhksuhkruga üle ja väldite ebameeldivaid jututeemasid ning üritate nautida vaid head. Ent kunstlikud magusained sulavad peagi ja järgi jääb vaid mõrkjas maitse, eriti Lõvi jaoks. Lõvi on tulemärk, kelle meelelaad on palju kirglikum kui rahulikul õhumärgil Kaaludel. Lõvi võib peale käia, Kaalud lükkavad asju edasi. Kui Lõvi saab tõeliselt vihaseks, teeb ta kurja häält. Kaalud võivad sellele vääriliselt vastata, kuid tegelikult võivad Kaalud hoopis vältida Lõvile tähelepanu andmist, ent tähelepanu on see, mida Lõvi kõige enam vajab. Lõvi nõudlikkus ja vajadused võivad ajapikku Kaalude jaoks tüütuks muutuda. Dramaatilised tujude kõikumised löövad Kaalud tasakaalust välja ning sellele reageerivad Kaalud passiiv-agressiivselt. Kõik saab alguse lukustatud ustest ja võib lõppeda afääriga, kui Lõvi ei saa vihjetest aru. Võib-olla oleks teil kahel mõistlikum jääda vaid sõpradeks.

Kaalud ja Neitsi
Teie päikesemärgid võivad teineteiselt nii mõndagi õppida. Neitsi on ettevaatlik maamärk, kes valmistub alati kõige halvemaks ja palvetab, et juhtuks kõige parem. Õhumärk Kaalud mitte ainult ei eelda parimat, vaid lausa nõuab seda ning tänu sellele tavaliselt ka saab seda, mida soovib. Stressirohkel ajal mõjub Kaalude sarmikus ja tasakaalustatud maailmavaade äreva Neitsi jaoks kui värske tuuleiil. Neitsit juhib Merkuur ja tema mõtted liiguvad mitu kilomeetrit minutis. Kaalusid juhib Veenus, ilus, armastuse ja naudingu jumalanna. Kaalud suudavad siluda karme nurki, aidates Neitsil lõõgastuda ja tekitades tunde, et kõik saab korda. Kuigi see kõik võib olla illusioon, mõjub see Neitsile hüpnotiseerivalt. Sotsiaalselt saate imehästi läbi. Armastate mõlemad kunsti ja kultuuri ning teil on alati põnevaid ideid: käite muuseumite avamistel, kontsertidel, raamatuesitlustel. Olete ka väga korralik paar, teie kodu on kahtlemata oma tänaval kõige puhtam ja paremini sisustatud. Aga olge ettevaatlikud, teie suhe võib kiirelt muutuda isanda ja teenija suhteks, kuna Neitsi on loomult abivalmis ja Kaalud naudivad hellitamist.

Kaalud ja Kaalud
See äärmiselt meeldiv kooslus toimib kõige paremini siis, kui üks partner on teisest vähemalt kümme aastat vanem (mõtle Catherine Zeta-Jonesi ja Michael Douglase peale). Sel viisil on kergem suhtes rolle jagada. Üks teist peab lihtsalt olema otsustaja. Ilmselt teate isegi, millist segadust see teis tekitab, kui kassapidaja küsib, kas soovite paberist või kilest ostukotti. Võib kuluda aega enne, kui te kaks leiate ühise keele, loodetavasti ei kao huvi teineteise vastu juba enne esimest kohtingut. Teie suurimaks mureks võib olla asjade edasi lükkamine, samuti võib probleemiks olla liigne viisakus. Teil kahel peaks kindlasti olema eraldi vannitoad ja garderoobid, kuna teile mõlemale meeldib enda eest hoolitseda ja end üles lüüa. Catherine Zeta-Jones on lausa öelnud, et eraldi vannitoad kindlustavad pikaajalise suhte. Kui teil tekivad teineteise vastu tunded, siis ei lõhu teie lojaalsust miski.


Kaalud ja Skorpion


Kaalud on hele ja Skorpion tume, aga teie kõrvetav seksuaalne keemia ületab kõik piirid. Paarina jõuate kiiresti voodisse, kuid abielule hakkate mõtlema alles siis, kui olete juba aastaid koos olnud. Kusjuures, abieluga ei taha kumbki teist kiirustada. Romantilised Kaalud naudivad pikka kurameerimisfaasi – õhtusöögid, puhkusereisid ja ekstravagantsed kingitused. Kaval ja kahtlustav Skorpion võib Kaaludele üles seada mitmeid lõkse, et kindlaks teha, kas Kaalusid saab ikka usaldada või mitte. Kaalud on parandamatu diletant, kelle olemus võib Skorpioni kõrval jätta üsna kerglase mulje. Kuna teie iseloomud on niivõrd erinevad, võib suhte alguses esineda lahkhelisid. Kaalud on kui muretu liblikas ja parandamatu flirtija, tekitades Skorpionis pidevalt armukadedust. Omandihimuline Skorpion eelistab pigem kirglikult voodis olla, kui väljas pidutseda, aga ilma teistega suhtlemiseta tunnevad Kaalud lämbumishirmu. Pole kahtlustki, et teie kaks peate tegema palju kompromisse. Ühendage oma jõud ja teist saab võimas paar – Skorpion juhib maailma kulisside tagant ja Kaalud on tema kõrval kui särasilmne ning meeldiv diplomaat.

Kaalud ja Ambur
Teie kaks saate kiiresti sõpradeks ja ajate teineteist naerma ning jagate sarnast teravat ja sarkastilist huumorisoont. Teile meeldib teisi inimesi jälgida ning te võite teineteist terve päeva tähelepanelike kommentaaridega lõbustada. Romantilised Kaalud toovad Amburi ellu luulet ja lilli ning aktiivne Ambur tõmbab Kaalude nina roosipõõsast välja. Ent teie erinevad tempod võivad põhjustada hõõrumisi. Kaaludele meeldib kõike aeglaselt teha, kaaludes hoolikalt läbi plussid ja miinused; Amburile valmistab see aga meelehärmi. Ambur eelistab pea ees vette hüpata, lootes õnnele ja heale tahtele. Selline õnnega mängimine ja turvatunde puudumine lööb Kaalud tasakaalust välja. Amburi arvates on Kaalude lemmikud šampanjasordid liiga ekstravagantsed – miks maksta suuri summasid joogi eest, mida saaks ka odavamalt? Amburi poolikud ideed ja ootamatud «ideeplahvatused» tekitavad Kaaludes piinlikkust. Milleks siis koos olla? Kui kõik muu veab alt, jääb teie sõprus püsima. Pole probleeme, mida te ei suudaks lahendada pärast seda, kui olete saanud natuke hinge tõmmata.

Kaalud ja Kaljukits
Kaljukits on andja, kes otsib kaaslast, keda ta saaks majanduslikult toetada. Kaalud on edev diletant, kes mängib hea meelega muusat rahulikule toetajale. Teil on omad erinevused, kuid te jääte ikka kokku. Teil mõlemal on omadusi, mida teine vajaks. Kaalud on suured suhtlejad, kel on palju tuttavaid. Kaljukits võib olla antisotsiaalne toriseja, kes klammerdub lapsepõlvesõprade ja pereliikmete külge. Kaalud raiskavad impulsiivselt naudingutele; Kaljukits mõtleb alati homsele päevale. Teie lahingud võivad olla karmid. Olete mõlemad veendunud oma ülemvõimus. Teie väärtushinnangud on erinevad. Edukas suhe eeldab mitmeid kompromisse. Kaljukits näitab oma tundeid läbi lojaalsust väljendavate tegude. Kaalud peavad õppima aktsepteerima armastust, mis tuleb vähem kaunistatud pakendis. Kaljukits peab oma koopast välja minema, et uute inimestega kohtuda, olla hea võõrustaja ja aeg-ajalt ka naeratada. Ta suudab seda teha, aga kas see teeb teda õnnelikuks? See on tegelik küsimus.

Kaalud ja Veevalaja
Teie kaks moodustate sodiaagisüsteemi ühe lihtsaima paari: kaks muretut õhumärki, kes liuglevad läbi elu koos sõprade, reisimise ja seiklustega. Kahekesi koos on kõike kaks korda lõbusam teha. Kuigi Kaalud on pigem diiva ja Veevalaja boheemlane, sobite oma meelelaadi poolest kokku. Tervitate uusi tuttavaid sooja kallistusega ja leiate sõpru igalt poolt, kuhu lähete. Teie vastuoluline keemia garanteerib eduka esimese kohtingu, isegi kui valitsev õhkkond on pigem tagasihoidlik. Kui teist saab asja, hakkate korraldama muljetavaldavaid pidusid. Ettevaatust: teie muretud iseloomud võivad saada intiimsusele takistuseks. Privaatses kohas võite mõlemad olla tujukad, mossitades nii kaua, kuni üks teist näitab oma sooje tundeid välja. Veevalaja pole nii romantilise meelelaadiga kui Kaalud. Enamasti suudate oma erinevustest mööda vaadata, kuna eluaegse mängukaaslase leidmine on seda väärt.

Kaalud ja Kalad
Teie poeetilised hinged põimuvad omavahel hoolimata sellest, et astroloogia teie liitu eriti ei toeta. Kaalud on õhumärk ja Kalad veemärk; koos võite keerelda õrnas tuuleiilis või uppuda seksuaalses tsunamis. Aga romantika on seda kõike väärt. Teie suhtes on kirge, intriigi ja müstikat, mis lisavad teie liidule pidevalt vürtsi. Võite päevadeks unustada end nautima kuninglikku söömaaega, imelisi luuletusi ja teineteise silmi. Kuigi küünikud võivad teid maha teha, on nad tegelikult kadedad. Fantaasias elamine on teie päikesemärkide jaoks äärmiselt põnev. Veel üks kaasike veini ja tunnike vähem ööund – naudingu nimel olete kõigeks valmis. Asjad muutuvad keeruliseks siis, kui teie suhtesse pressib sisse karm reaalsus. Kui suudate end keset tööpäeva üles ajada, tuleb teile meelde, et palga nimel peab ka tööd tegema ja paarile e-kirjale vastama. Pohmellis ja tigedatena võite end teineteise peal välja elada. Kui teil puudub kontakt välismaailmaga ja tüütud kohustused ei hoia teid kinni, võite mõlemad langeda tujukuse, kiusatustele järgiandmise ja isegi depressiooni küüsi. Tasakaal, mis on Kaalude jaoks niivõrd oluline, tuleks selles suhtes saavutada juba üsna varakult.

Jaga
Back to top button