Horoskoop

Milliste tähemärkidega sobivad kokku KAKSIKUD?

Pole kahtlustki, et mõned päikesemärgid sobivad omavahel paremini kui teised. Toome teieni, milliste päikesemärkidega sobivad kõige paremini kokku Kaksikud.

Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku VEEVALAJAD?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku KALJUKITSED?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku KALAD?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku KAALUD?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku JÄÄRAD?


Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku AMBURID?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku NEITSID?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku LÕVID?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku VÄHID?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku KAKSIKUD?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku SÕNNID?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku SKORPIONID?

Kaksikud ja Jäär
Te olete niigi parimad sõbrad, seega miks mitte viia oma suhe sammu võrra kaugemale? Loomulikult võite seda teha… aga mitte liiga kiiresti. Teie mõlema põhilised tunnusjooned võivad kireleegi kustutada enne, kui see jõuab tõeliselt põlema lahvatada. Te teate, mida tahate ning te tahate seda nüüd ja kohe. Te suudate luua imelise suhte, mis tugineb sõprusel, intellektuaalsel keemial ja lõbul. Oluline on leida liikumiseks sobiv tempo ja pidevalt suhtesse midagi uut tuua. Igavus on teie vaenlane. Olge aktiivsed: korraldage õhtusööke, kuhu kutsute oma sõpru ja osalege projektides, mis toovad teile tähelepanu.

Kaksikud ja Sõnn
Sõnn on rahulik ja mõtlik maamärk, kuid ebatavaliste ja vabameelsete Kaksikute elemendiks on õhk. Hoolimata sellest, et teie kõhutunne ütleb midagi muud, olete otsustanud edasi liikuda käsikäes. Üheksal juhul kümnest tuleks usaldada oma kõhutunnet: teil pole palju muud ühist kui kuum, kirglik, kõike-võib-proovida seks. Alguses sellest piisab teie mõlema rahuldamiseks, aga kui olete oma elud juba sidunud, on orgasmiline vaimustus kadunud. Sageli juhtub see siis, kui lahku ei saa enam kenasti minna. Sõnn ja Kaksikud on aga väga head äripartnerid. Kaksikud on loomingulised, Sõnn orienteerub hästi rahaasjades ja turunduses. Teil mõlemal on hea stiilitunnetus. Sega kokku Kaksikute kavalad veidrused ja Sõnni elegantsus ning saad väärtusliku ja tugeva brändi. Selles suhtes olevad inimesed peaksid aga meeles pidama, et nad ei tohiks ealeski vaielda. Kaksikutele meeldib väidelda, kuid see võib ohustada Sõnni ego ja Sõnn võib suure vihaga rünnata. Sõnnile meeldib mõelda, et ta teab kõike, kuid Kaksikud ei taha kunagi kuulda lauset «Ma ju ütlesin!», eriti veel oma kallima suust. Kas armastuse nimel on võimalik oma põhimõtete vastu minna? Kui soovid, et sellest suhtest saaks asja, siis pead õppima seda tegema.

Kaksikud ja Kaksikud
Kaksikute kohta võib naljaga pooleks öelda, et selles suhtes oleks justkui kahe inimese asemel hoopis neli inimest. Kaksikutel on väga mitmekülgne iseloom, mis võib ka kõige väiksema muutuse peale uue kuju võtta. Hea uudis on see, et mitmekülgsus on Kaksikute jaoks voorus. Monogaamia ei valmista Kaksikute jaoks raskusi, kui partner on suuteline iga hetk oma olemust muutma. Teil kahel on alati millestki rääkida. Nutikad Kaksikud on head suhtlejad: te genereerite üha uusi ideid ja armastate väidelda. Intellektuaalne vestlus mõjub teile erutavalt, aga peaksite olema ettevaatlikud, et ei hakkaks teineteisest üle rääkima. Pidage meeles, et kuulamisoskus on sama oluline kui hea rääkimisoskus. «Peegeldamine» ehk kuulamine ja siis kaaslase mõtete temaga koos lahti harutamine võib olla üllatavalt tõhus suhtlusviis. Teie peamiseks väljakutseks on teineteise jaoks aja leidmine, kuna teil mõlemal võib olla mitu töökohta, te käite kursustel, tegelete mitme hobiga ja suhtlete sõpradega. Kaksikud on oma loomult kogujad, nende kodu võib meenutada sõjatsooni, kus on kuhjade viisi erinevaid asju. Unustage paariteraapia, seda suhet saab päästa koristusmeeskond või ladu, kuhu üleliigsed asjad viia.

Kaksikud ja Vähk
Vähk on emotsionaalne veemärk, kes armastab pesa punuda; Kaksikud on püsimatu õhumärk, kes eelistab mõistust tunnetele. Teil on sarnased huvid, kuid erinevad iseloomud. Enamasti toimib selline suhe hästi. Te armastate mõlemad kultuuri, teile meeldib avastada uusi bände, lugeda kaasaegsete kirjanike teoseid, nautida toitu heas restoranis, mida teised pole veel avastanud. Te loote tugeva sideme tänu sellele, et armastate samu telesarju ja naudite taaskasutust propageerivates poodides käimist. Probleemid võivad esineda siis, kui tegutsete astroloogilisel autopiloodil. Vähk on sodiaagisüsteemis emakuju, kes jagab teistele headust, hoolimist ja heatahtlikku hoolitsust. Kaksikute jaoks võib see tunduda klammerdumise või lämmatamisena. Ühel hetkel võivad Kaksikud tohutult nautida Vähi hoolitsust, kuid järgmisel hetkel võivad nad Vähi endast eemale tõugata. Vähid ei tohi seda isiklikult võtta, muidu võib juhtuda, et Vähk astub Kaksikutele karmilt vastu ja see vastasseis võib inetult lõppeda. Vähid, pidage meeles, et Kaksikud ei tõuka eemale teid, vaid pigem teie hoolitsust. Kaksikud vajavad hingamisruumi, Vähk vajab aga kindlustunnet.

Kaksikud ja Lõvi
Te olete head sõbrad, kuna armastate vestelda sarnastel teemadel. Teie vestlused on intrigeerivad ja huvitavad. Romantilises plaanis võib aga temperatuur olla leige. Lõvi on tulemärk, keda juhib lõõmav Päike – kuninglik Lõvi armastab kirge, kuumust, pühendumist ja tähelepanu. Kaksikud on õhumärk, keda juhib rutakas Merkuur. Lõvi monoloogide kuulamine on Kaksikute jaoks puhas piin. Kui Kaksikud julgevad Lõvile vahele segada, öeldes, et viimane võiks juba jutu tuumani jõuda, läheb tõeline põrgu lahti. Lõvi peab õppima, kuidas toime tulla Kaksikute karmi armastusega ning mitte võtma seda solvanguna tema ego pihta. Ebatraditsioonilised Kaksikud peaksid õppima, kuidas käituda romantiliselt: tooma lilli, ostma ehteid jms. Kaksikud võiksid Lõvi ka rohkem puudutada, kuna Lõvi jaoks annab puudutus kindlustunnet. Kaksikud peaksid Lõvi ka aeg-ajalt kiitma, kuna Lõvi lööb kiitusi kuuldes lausa särama. Lõvi peaks varuma omale kannatlikke sõpru. Kaksikud võivad endas peita mitut erinevat inimest, aga kui sa oled Kaksikutega suhtes, siis ei saa tema olla sinu nõuandjaks, karjäärimentoriks või psühholoogiks.

Kaksikud ja Neitsi
Kaksikuid ja Neitsit juhib tormakas Merkuur. Te mõlemad olete oma loomult suhtlejad, kel on tuhandeid ideid ja arvamusi. Teie vestlustest võivad välja kasvada elavad debatid, mille käigus uurite pidevalt teineteise arvamust. Teie jaoks on see kui eelmäng seksile. Kuigi Neitsi on maamärk ja Kaksikud ohumärk, olete te mõlemad muutustele avatud. Nii Kaksikud kui Neitsi on paindlikud ja suudavad partneri veidrustega kohaneda. See on väga hea, kuna teil mõlemal on äärmiselt omapäraseid harjumusi. Te mõlemad armastate kontrolli, kuigi Kaksikud ei taha seda tunnistada. Aeg-ajalt võite võimu pärast võidelda, kuid sellest harjumusest peate üle saama, kui soovite oma suhet hoida. Neitsi näägutamine võib röövida tuule Kaksikute purjedest; Kaksikute «poolikud tõed» panevad Neitsi usalduse alarmi tööle. Kui ühendada Neitsi ettevaatlik planeerimine ja Kaksikute piiritu uudishimu, saate ideaalse suhte. Teist võivad saada head lapsevanemad, kuna teie kasvatusmeetodid sobivad kokku ja te jagate muretult ära oma rollid. Kaksikud muudavad tõsise Vähi rõõmsameelsemaks ja vastutustundlik Vähk aitab Kaksikutel paremini keskenduda.

Kaksikud ja Kaalud
Need kaks õhumärk moodustavad lausa maagilise paari. Kaalud on imekaunid haldjad ja Kaksikud üleannetud metsavaimud. Teile meeldib suhelda ja lobiseda. Kas see näiliselt muretu suhe püsib kaua? Teie jaoks võib väljakutseks osutuda pealiskaudsest armumise faasist ülesaamine. Te olete mõlemad suhteliselt otsustusvõimetud ega suuda leppida kokku, kas pühenduda suhtele või mitte. Sellest hoolimata naudite mõlemad oma suhte illusoorset külge. Kui elu muutub teie jaoks liiga reaalseks, siis eelistate kaduda maagilisse tolmu. Selleks, et teie suhe jääks püsima, peate kastma oma varbad intiimsuse merre ja õppima seal ujuma. Teie suhtes võib tekitada probleeme raha, eriti see, kuidas üks või teine eelistab raha kulutada. Kaksikud eelistaksid investeerida haridusse, filmikollektsiooni või reisimisse. Kaalud kulutaks hea meelega raha kunstile, moele või spaakülastustele. Teie kodu peaks olema suur, sest sinna peab mahtuma Kaksikute raamatukogu ja Kaalude käekoti- või kingakollektsioon. Ka romantikasse suhtute erinevalt. Kaaludele meeldiks pikk kurameerimisperiood, kuid Kaksikutele ei meeldi pidevalt flirtida ja arveid maksta, eriti arvestades seda, kui ekstravagantne maitse võib Kaaludel olla. Rahaprobleemide vältimiseks tasuks teil hoida oma rahaasjad eraldi.

Kaksikud ja Skorpion
Teie kaks elate täiesti erinevatel planeetidel – see võib mõjuda teile erutavalt või teid teineteisest eemale tõugata. Te mõlemad «loete» inimesi kui õhukesi koomiksiraamatuid ja heidate need seejärel kõrvale. Kuid millegipärast ei suuda te teineteise olemust mõista. Kaksikud võivad pidevalt oma kuju muuta ja intensiivset Skorpioni ümbritseb müsteerium ning tema keeruline iseloom on mitmekihiline. Mõlemad päikesemärgid on ääretult targad ja naudivad erinevaid mõistatusi. Väljakutsed on teie jaoks kui seksuaalne dünamiit. Õrritate teineteist kassi-hiire mänguga, kumbki teist ei näita oma tõelisi tundeid välja. Teie suhtes võib esineda hetki, mis ajavad teil mõlemal närvi mustaks. Nii Kaksikud kui Skorpion võivad olla tundlikud depressiooni suhtes, mis tähendab, et nad võivad ühel hetkel olla rõõmsad, kuid järgmisel hetkel vajuda põhjatusse auku. Kaksikud ei pruugi alati olla nii emotsionaalsed või sensuaalsed kui Skorpionile meeldiks ja Skorpioni emotsionaalne ning füüsiline kirg võib mõnikord olla Kaksikute jaoks koormav. Kui te ühendaksite oma tugevamad küljed, siis võite jõuda väga kaugele.

Kaksikud ja Ambur


Kaksikud ja Ambur on vastandmärgid, mil on palju rohkem ühist, kui esmapilgul võib tunduda. Kaksikute tugevaks küljeks on kaine mõistus, faktid ja intellekt. Amburi tugevusteks on aga tarkus, filosoofia, teadlikkus, eetika ja metafüüsika. Koos võite jõuda magusa neuroloogilise nirvaanani. Olete mõlemad rahutud seiklejad, kes janunevad teadmiste ja kogemuste järgi. Püsisuhtes võite muutuda kärsituks, kui suhtes pole piisavalt põnevust ja mitmekülgsust. Kumbki päikesemärk ei talu igavust, seetõttu tegelete mõlemad pidevalt miljoni erineva asjaga. Graafikute ühildamine on teie suurimaks probleemiks, aga kui tegemist on tõelise armastusega, siis ei saa miski teid takistada. Vaadake näiteks Brad Pitti (Ambur) ja Angelina Jolied (Kaksikud). Kuna te olete parimad sõbrad ja mängukaaslased, loote oma reegleid armastuse ja perekonna kohta. Suudate teineteist naerma ajada, olete targad, ettevõtlikud ja omapärased. Kõige paremini töötate siis, kui teil on ühine eesmärk, mis on tuhandeid kordi suurem kui teie kaks kokku ja taolisi eesmärke mõtlete te pidevalt välja. Ent kõigi eesmärkide elluviimiseks võib teil tarvis olla ka Brangelina palgatšekke. Enne kaljult alla hüppamist, mõelge hetkeks ka praktiliselt.

Kaksikud ja Kaljukits
Need kaks päikesemärki võivad koos luua meloodia, mis on kas täielik läbikukkumine või edetabeleid vallutav hitt. Kaksikud ja Kaljukits ei saaks vist olla enam rohkem erinevad, ent mõlemad päikesemärgid saavad teineteisele kasulikud olla. Kaksikud on mitmekülgsed ja rahutud; Kaljukits teeb harva midagi, mis ei sobiks kokku tema harjumuspärase rutiiniga. Kuigi Kaljukitse lojaalsus perele ja kangekaelne järjepidevus võivad Kaksikuid vahel ärritada, muudab see Kaksikuid samas ka rahulikumaks. Kaksikud on Kaljukitse jaoks kui ühe mehe tsirkus, pakkudes Kaljukitsele palju nalja ja lisades tema mustvalgesse maailma veidike värvi. Teil mõlemal on ka kirglik, eksperimenteeriv külg. Tõeline maagia sünnib siis, kui teie kaks jõuate koos magamistuppa ja see juhtub üsna ruttu, kuna teie vahel on tugev seksuaalne tõmme. Kaljukits on muide üks väheseid päikesemärke, kes võib puudutada Kaksikute armukadedusesoont. Paljud inimesed toetuvad Kaljukitsele, kuna ta on usaldusväärne ja kindel, kuid Kaksikud ei taha tähelepanu eest kellegagi võidelda. Teineteise iseloomudega harjumine võib võtta aega, aga võtke teadmiseks, et teievaheline seks on seda vaeva väärt.

Kaksikud ja Veevalaja
See õhumärkide paar võib jätta mulje, et neil oleks justkui keskkooliaegne armulugu – nad õrritavad teineteist, saadavad sõnumeid, vaatavad koos filme. Te mõlemad toote teineteises välja muretu, elurõõmsa hinge ja see on teie suhte suureks plussiks. Te armastate teleseriaale, ulmefilme, superkangelasi, veidraid filosoofe ja muusikat. Kuigi mõnikord võite mõlemad olla äärmiselt tõsised, eelistate naermist ja kergeid vestlusi emotsionaalsele melodraamale. Lõpuks peate aga basseini madalamast osast edasi liikuma. Teie suhtes võib probleeme olla intiimsusega. Peate üle saama esialgsest ebamugavast faasist, muidu võite elu lõpuni olla kõigest head sõbrad. Te mõlemad olete osavad jutuvestjad, aga probleemidest päästab teid ainult sulaselge tõe rääkimine.

Kaksikud ja Kalad
Te mõlemad olete kahekordsed päikesemärgid, seega peaks teil nii mõndagi ühist olema. Ja ongi, näiteks see, et nii Kaksikud kui Kalad pelgavad pühendumist. See, kas pühendute suhtele või mitte, sõltub suuresti päevast, teie tujust, planeetide seisust. Ilmselgelt ei saa selline suhe toimida… või saab? Kalad võivad olla täpselt nii hädised, emotsionaalselt väsitavad ja manipuleerivad, kui Kaksikud väidavad. Kaksikud võivad olla kahemõttelised, kõrvalepõiklevad türannid, kelle süda on tehtud marmorist. Aga mis siis? Kui te mõlemad suudate leppida oma tumedamate pooltega, siis suudate koos luua midagi väga ilusat. Ent oma erinevustest peaksite omavahel rääkima väga ausalt. Kalad on emotsionaalne veemärk, Kaksikud intellektuaalne õhumärk. Kui te ei leia omavahelist tasakaalu, võivad Kalad Kaksikuid uputama hakata ja Kalad ise lämbuvad Kaksikute õhu käes. Kaksikud peaksid üritama emotsionaalset sidet leida Kaladega ja Kalad peaksid olema rõõmsameelsemad. Pidev mossitamine võib suhte hävitada. Ära ütle, et tahad midagi, aga kui partner selle sulle toob, siis oled õnnetu. Tänulikkus on väga intiimne asi: see eeldab, et suudad tunnistada, et su partner ulatub sinuni ja sinu õrnusteni. Laused, mis võivad teie suhte päästa: «Aitäh sulle» ja «Sul on õigus».

Jaga
Back to top button