Horoskoop

Milliste tähemärkidega sobivad kokku LÕVID?

Pole kahtlustki, et mõned päikesemärgid sobivad omavahel paremini kui teised. Toome teieni, milliste päikesemärkidega sobivad kõige paremini kokku Lõvid.

Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku VEEVALAJAD?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku KALJUKITSED?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku KALAD?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku KAALUD?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku JÄÄRAD?


Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku AMBURID?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku NEITSID?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku LÕVID?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku VÄHID?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku KAKSIKUD?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku SÕNNID?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku SKORPIONID?

Lõvi ja Jäär
Jäär ja Lõvi on tulemärgid, kes armastavad draamat, kirge ja seiklusi. Te olete silmapaistev ja sõnakas paar, kes tegutseb oma reeglite järgi. Olete mõlemad rahutud hinged ja vajate palju füüsilist ning intellektuaalset stimulatsiooni. Poliitika, inspireerivad vestlused, uued ettevõtted – suudate kõigega toime tulla ja jätate mulje, et see on nii lihtne. Teie emotsionaalsed kokkuvarisemised vajavad aga tervet terapeutide meeskonda ja palju sõprade lohutust. Teie lemmiknarkootikum on adrenaliin. Jäär ja Lõvi austavad teineteise autonoomiat, tulemärgid on oma loomult iseseisvad. Te mõlemad tahate endast jälje jätta ja teile ei meeldi, kui keegi ei lase teil särada. Probleemid võivadki tekkida siis, kui üks teist paistab rohkem silma kui teine.

Lõvi ja Sõnn
See dünaamiline paar on sama stabiilne kui kodus valmistatud lõhkeaine. Ometi tahaks need kemikaalid omavahel segada, et näha, mis juhtub. Lõvi ja Sõnn on mõlemad väga uhked, metsikud ja egoistlikud ning partneri edev elegants tõmbab teid teineteise poole. Kui teie suhe on hea, siis on see kohe väga hea. Teile mõlemale meeldib end üles lüüa ja linna vallutama minna. Teie kaks tõmbate alati teiste tähelepanu. Seks on kirglik ja ootamatu (hoidke igaks juhuks esmaabi karpi läheduses) ning kõige parem on seda nautida kalli hotelli siidiste linade vahel. Kuid halvad ajad mõjuvad teile laastavalt. Lõvi eeldab, et tema vastutab kõige eest, kuid Sõnni pole võimalik kontrollida. Teie lemmikud massihävitusrelvad on draama, karjumine ja egode vastasseis. Üritage hoiduda tülitsemisest, sest te mõlemad olete võimelised tekitama korraliku kaost.

Lõvi ja Kaksikud
Te olete head sõbrad, kuna armastate vestelda sarnastel teemadel. Teie vestlused on intrigeerivad ja huvitavad. Romantilises plaanis võib aga temperatuur olla leige. Lõvi on tulemärk, keda juhib lõõmav Päike – kuninglik Lõvi armastab kirge, kuumust, pühendumist ja tähelepanu. Kaksikud on õhumärk, keda juhib rutakas Merkuur. Lõvi monoloogide kuulamine on Kaksikute jaoks puhas piin. Kui Kaksikud julgevad Lõvile vahele segada, öeldes, et viimane võiks juba jutu tuumani jõuda, läheb tõeline põrgu lahti. Lõvi peab õppima, kuidas toime tulla Kaksikute karmi armastusega ning mitte võtma seda solvanguna tema ego pihta. Ebatraditsioonilised Kaksikud peaksid õppima, kuidas käituda romantiliselt: tooma lilli, ostma ehteid jms. Kaksikud võiksid Lõvi ka rohkem puudutada, kuna Lõvi jaoks annab puudutus kindlustunnet. Kaksikud peaksid Lõvi ka aeg-ajalt kiitma, kuna Lõvi lööb kiitusi kuuldes lausa särama. Lõvi peaks varuma omale kannatlikke sõpru. Kaksikud võivad endas peita mitut erinevat inimest, aga kui sa oled Kaksikutega suhtes, siis ei saa tema olla sinu nõuandjaks, karjäärimentoriks või psühholoogiks.

Lõvi ja Vähk
Vähk on tujukas ja Lõvi egoistlik, kui teid jälitaks veel kaameramees, saaks sellest intrigeeriva tõsielusaate! Mõlemad päikesemärgid on kamandavad ja vajavad tähelepanu, aga erineval moel. Vähk on ebakindel ja omandihimuline. Vähi armastus vee vastu võib mõnikord kustutada Lõvi elevuse. Vähki juhib Kuu ja Lõvi Päike, seega on need kaks päikesemärki suhteliselt erinevad. Kas miski üldse toimib selle suhte juures? Teie vahel on palju kirge ja romantikat ning te mõlemad jumaldate just neid asju. Vähk ja Lõvi juhinduvad oma südame järgi, teile meeldib tegutseda heade emotsioonide ajel. Kuigi see tekitab palju vastasseise, jääte te mõlemad lojaalseks. Selle suhte püsima jäämiseks on oluline eneseteadlikkus. Te peate vastutama draama eest, mida te mõlemad pidevalt tekitate.

Lõvi ja Lõvi
Tere tulemast džunglisse! Kaks näljast Lõvi võivad teineteist endasse imeda oma kirega või hävitada teineteist oma uhkusega. Teie suhe algab imeliste kiituste saatel ja teil tekib kiiresti teineteise vastu vastastikune imetlus. Kuna tunned, et oled leidnud oma hingesugulase, hakkad sa mõnust nurru lööma. Võite veeta tunde kirglikult rääkides absoluutselt kõigest. Teie vestlused on niivõrd intrigeerivad, et peagi unustate kaine mõistuse täielikult. Lõvidele meeldib kaaslast hellitada, aga ole ettevaatlik, sest muidu võid luua koletise. Savannis on emalõvi jahtijaks, isalõvi aga valvab territooriumi ja magab kuni 20 tundi päevas. Meessoost Lõvid võivad kiiresti muutuda laisaks ja mugavaks, naissoost Lõvid teevad aga väsimatult tööd (mõtle Madonna või Martha Stewarti peale). Vahel harva võite olla kiuslikult ja torisevad, nagu kaks tigedat kassi, kes teineteise peale sisisevad, kuid samas jääte pikaks ajaks kokku.

Lõvi ja Neitsi
Sa mängid tulega – sõna otseses mõttes. Kirglik Lõvi on tulemärk, keda juhib Päike. Neitsi on praktiline ja skeptiline maamärk, kes võib Lõvi leekidesse mulda visata veel enne, kui nad suudavad koos süttida maailmamuutvaks metsikuks tulekahjuks. Seltskonda armastav Lõvi muutub Neitsi seltsis äärmiselt tagasihoidlikuks ja alistunuks, seda on lausa kurb vaadata. Probleem on selles, et Lõvi armastab kiitusi ja vajab oma kaaslaselt pidevalt julgustust. Neitsi on perfektsionist, tema kriitiline loomus võib panna Lõvi endasse tõmbuma. Seda dünaamikat tuleks iga hinna eest vältida. Neitsi maalähedane iseloom peaks olema midagi enamat kui kindel maapind, millel Lõvi astub. Lõvi peaks kasvatama oma enesekindlust, mitte võtma kõiki Neitsi kommentaare südamesse. Teie päikesemärgid on täiesti erinevad; ära eelda, et see, mis meeldib sulle, meeldib ka su kallimale. Ela ja lase teistel elada.

Lõvi ja Kaalud
Te moodustate ilusa paari, keda tõmbab teineteise poole hea välimus ja elegantsus. Teie kahe kurameerimisfaas hõlmab kõike ilusat, mis teile meeldib: kontorisse saadetud massiivseid lillekimpe, lemmiklaulude saatmist teineteisele, isetehtud luuletusi. Lõvi ja Kaalud on sodiaagisüsteemi kaks kõige romantilisemat päikesemärki ja teile meeldib kõik, mis näeb välja ilus ja harmooniline. Probleemid tekivad siis, kui peate rinda pistma reaalse eluga. Selle asemel, et näidata oma ebameeldivat inimloomust, tupsutate kõik probleemid tuhksuhkruga üle ja väldite ebameeldivaid jututeemasid ning üritate nautida vaid head. Ent kunstlikud magusained sulavad peagi ja järgi jääb vaid mõrkjas maitse, eriti Lõvi jaoks. Lõvi on tulemärk, kelle meelelaad on palju kirglikum kui rahulikul õhumärgil Kaaludel. Lõvi võib peale käia, Kaalud lükkavad asju edasi. Kui Lõvi saab tõeliselt vihaseks, teeb ta kurja häält. Kaalud võivad sellele vääriliselt vastata, kuid tegelikult võivad Kaalud hoopis vältida Lõvile tähelepanu andmist, ent tähelepanu on see, mida Lõvi kõige enam vajab. Lõvi nõudlikkus ja vajadused võivad ajapikku Kaalude jaoks tüütuks muutuda. Dramaatilised tujude kõikumised löövad Kaalud tasakaalust välja ning sellele reageerivad Kaalud passiiv-agressiivselt. Kõik saab alguse lukustatud ustest ja võib lõppeda afääriga, kui Lõvi ei saa vihjetest aru. Võib-olla oleks teil kahel mõistlikum jääda vaid sõpradeks.

Lõvi ja Skorpion
See tuleohtlik paar võitleb pidevalt võimu pärast. Oma dünaamikat peate te mõlemad vihaleajavaks, kuid samas ka seksikaks. Paljuski olete täielikud vastandid. Salalik Skorpion on privaatne hing, kes eelistab tegutseda öösel. Lõvi armastab tähelepanu ja teda juhib Päike. Lõvi läbitungivad kiired võivad läbistada ka Skorpioni salalikke varje. Skorpionile ei meeldi tunda end haavatavana, eriti avalikus kohas, kuid suletud uste taga võib see olla äärmiselt erutav. Olete mõlemad voodis kirglikud ja leidlikud, on vähe asju, mida te pole valmis proovima. Äripartneritena moodustate lausa unelmate meeskonna. Olete mõlemad intensiivsed tegutsejad, edestades paljusid teisi oma keskendumisvõimega. Lõvi on glamuurne esineja ja Skorpion käitub kui produtsent, kes eelistab jääda kulisside taha. Te ei võistle kunagi tähelepanu nimel ja see on teie suhtele suureks plussiks. Ent te võitlete võimu nimel, kuna nii Skorpion kui Lõvi tahaks olukorda kontrollida. Flirtiv ja karismaatiline Lõvi võib ajada Skorpioni armukadedaks. Pidage meeles, et pimedus imab endasse valgust. Lõvi peab olema ettevaatlik, et Skorpioni tume võimukus teda endasse ei imaks.

Lõvi ja Ambur


Teie kaks tulemärki moodustate elava paari. Teie suhe on täis lõbu ja seiklusi. Olete eluaegsed õppijad, kes tegelevad pidevalt korraga mitme projektiga. Kummalgi teist pole aega, et hoida asju kodus kontrolli all, teie jaoks on südikad vestlused ja loomingulisus palju olulisemad. Te lähete pigem eksootilisse restorani sööma, kui külmkapp on tühi ja ööbite pigem hotellis, kui kodus saavad puhtad voodipesud otsa. Kaljuäärel elamine on põnev, peaasi, et te üle ääre ei kukuks, eriti majanduslikus mõttes. Stressirohkel ajal võite teineteist väsitada, kuna võite mõlemad olla emotsionaalselt nõudlikud ja dramaatilised. Lõvi vajab rohkem tähelepanu ja kiitust kui Ambur, kuid otsekohene Ambur ei jaga teistele võltse komplimente. Väikesed kiitused panevad Lõvi mitmeks päevaks nurru lööma ja see laseb Amburil vabalt oma asjadega tegeleda. Kui elu muutub liiga rutiinseks, minge spontaansele reisile, matkama või veetke öö luksuslikus hotellis.

Lõvi ja Kaljukits
Teid tõmbab teineteise poole, kuid teete sageli üksteisele haiget, kuna ei saate asjadest valesti aru või teie egod põrkuvad. Lõvi juhib Päike ja Kaljukitse Saturn. Ja siit saavad teie erinevused alguse. Lõvi on roosade prillidega tulemärk, kes usub, et puhta tahtejõu mõjul on võimalik kõike teha ega lepi eitava vastusega. Kaljukits on traditsiooniline maamärk, kes on väga ambitsioonikas, kuid samas ei taha ta värvida üle piirjoonte. Kaljukits läheneb oma eesmärkidele aeglaselt. Erinev elutempo võib teid hulluks ajada. Kuigi lojaalne Kaljukits on tavaliselt suhte sitkemaks pooleks, on Lõvi suhtele palju rohkem pühendunud. Kirglik Kaljukits on kõige rohkem huvitatud seksist. Kuigi teil võib olla mitmeid seksikaid kohtumisi, võib Lõvi Kaljukitse kirge pidada armastuseks. Kaljukits ei jaga tegelikult armastust väga kergekäeliselt. Kui Lõvi saavutab edu, ei pruugi Kaljukits teda õnnitleda, vaid pigem võib see vallandada sõja: Kaljukits irvitab Lõvi unistuste üle ja Lõvi tahab tõestada, et Kaljukits eksib. Te ei pane seda tähelegi, kuid võite kokku jääda vaid selleks, et teineteisele midagi tõestada. Mis on selle suhte mõte?

Lõvi ja Veevalaja
Lõvi on väga iseteadlik, ta on sündinud staar, kes tahab igal pool tähelepanu saada. Veevalaja võib olla nii klassivanem kui ka grupi suurim mässaja. Te võistlete pidevalt tähelepanu pärast ja vahel võib see võitlus minna üsna räpaseks, eriti kui soovite teineteist maha teha. Samas on Lõvi lootusetu romantik, kes on küll uhke, kuid seisab lojaalselt partneri kõrval. Te mõlemad võite teineteist armukadedaks muuta: Lõvile meeldib teistega flirtida, Veevalaja kohtleb oma paljusid sõpru nii, nagu nad oleksid Lõviga samal pulgal. Lõvi on nõudlik, ta tahab pidevalt tähelepanu, kuid Veevalajale mõjub liigne tähelepanu ja koosolemine lämmatavalt. Veevalaja võib kannatlikult kuulata Lõvi probleeme, kuid vaid teatud punktini. Lõvil peaks olema palju toetavaid sõpru, et armusuhe ei muutuks tüütuks seebiooperiks. Veevalaja peaks rohkem välja näitama oma tundeid (lisaks vihale) ja õrnust, astudes mõnikord kõrvale, et Lõvi saaks särada.

Lõvi ja Kalad
Teie päikesemärgid on väga erinevad, kuid te võite moodustada kestva suhte. Kalad on tundlik veemärk, kes vajab enda kõrvale otsusekindlat kaaslast. Enesekindel Lõvi on tulemärk, kes on oma loomult juht ja ta tahab juhtida ka suhet. Kuna Kaladel kulub kauem aega oma vajaduste sõnadesse panemiseks, võib Lõvi ekslikult arvata, et ta võib haarata juhirolli. Lõvi, ära kiirusta. Te mõlemad olete mõnes mõttes tundlikud, kuid peaksite oma tunded kooskõlastama partneri tundliku poolega. Olete väga romantilised ja suhte alguses on teie vahel suur kirg. Kui peate oma suhte muutma intiimseks, siis võib teie suhe sattuda raskustesse. Salalikud Kalad tunneb, et kui tema hing on avatud, on ta liiga haavatav ning võib ootamatult reageerida Lõvi tugevusele, näiteks kritiseerides Lõvi välimust, kaalu või intelligentsust. Tegelikult peegeldab see kriitika Kalade enda ebakindlust, kuid sellest hoolimata on nad valmis Lõvi salvama. Kalad peaksid tegelema oma ebakindlustega. Lõvi suudab küll üksi edukalt suhet juhtida, kuid tegelikult võiks Lõvi kõrvale astuda ja lasta ka Kaladel särada. Häbelikud Kalad on tõeliselt loominguline jõud, kuid tema vaimustav fantaasia ja intuitsioon võivad jääda särava Lõvi varju. Üritage leida sellele probleemile lahendus. Mõlema päikesemärgi nõrkuseks on luksus ja teile meeldib priisata. Peaksite õppima rahaga paremini ümber käima või ühendama oma jõud, et teenida terve varandus. Sel viisil ei pea te enam kunagi raha pärast muretsema.

Jaga
Back to top button