Horoskoop

Milliste tähemärkidega sobivad kokku KALJUKITSED?

Pole kahtlustki, et mõned päikesemärgid sobivad omavahel paremini kui teised. Toome teieni, milliste päikesemärkidega sobivad kõige paremini kokku Kaljukitsed.

Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku VEEVALAJAD?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku KALJUKITSED?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku KALAD?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku KAALUD?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku JÄÄRAD?


Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku AMBURID?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku NEITSID?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku LÕVID?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku VÄHID?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku KAKSIKUD?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku SÕNNID?
Loe ka: Milliste tähemärkidega sobivad kokku SKORPIONID?

Kaljukits ja Jäär
Jäär on enamasti suhetes domineerivaks pooleks, aga Kaljukitsega kohtudes leiab ta peaaegu võrdse vastase. Kaljukits on kui karja liider ja Jäär võib sõnakuulelikult temale alluda. Kaljukits on sodiaagisüsteemi isakuju, Jäär aga imik. Nad erinevad nagu kuningas ja rüütel, nagu kuninganna ja hertsoginna. Mõlemad on kuninglikust soost, kuid üks on ilmselgelt kõrgemal astmel kui teine. Jäära jaoks võib see saada otsustavaks, kuna liigne isalik juhtimine paneb selle päikesemärgi igatsema oma vabadust. Kuigi Jäär võib käituda kui ära hellitatud jõmpsikas, ei kõiguta see Kaljukitse ja ta võib Jäära käitumise peale hoopis naerma hakata, lastes Jääral end välja elada. Teie mõlema jaoks on elu kui lahinguväli, mida vallutada. Jäära südikus ja Kaljukitse sihikindlus teevad teist paari, kes suudab kõik eesmärgid teoks teha. Kuna Jäärale meeldib flirtida, võib Kaljukits mõnikord tunda armukadedust. Ajapikku õpib Kaljukits aga Jäära usaldama ja teist saavad teineteist toetavad partnerid pikaks ajaks.

Kaljukits ja Sõnn
Sõnn ja Kaljukits on maamärgid, kes leiavad kergesti ühise keele. Päeval olete mõlemad töönarkomaanid. Kui peaksite koos firma looma, saadab seda kindlasti edu. Te peate lugu traditsioonidest, perekonnast ja pikaajalisest turvatundest. Oskate mõlemad majanduslikult mõelda, aga teie armastus naudingute vastu võib mõnikord rahakotile liiga teha. Vaba aega meeldib teile veeta magades ja puhates ning nädalavahetusel ei suuda miski teid diivanilt lahti kangutada. Kaljukits on rohkem distsiplineeritud kui Sõnn. Kaljukits mõtleb mustadele päevadele ja karma hoolitseb selle eest, et see, mida sa kõige rohkem kardad, saab tõeks. Sõnn keeldub aga muretsemast asjade pärast, mida pole veel juhtunud. Te mõlemad võite teineteisele nii mõndagi õpetada.

Kaljukits ja Kaksikud
Need kaks päikesemärki võivad koos luua meloodia, mis on kas täielik läbikukkumine või edetabeleid vallutav hitt. Kaksikud ja Kaljukits ei saaks vist olla enam rohkem erinevad, ent mõlemad päikesemärgid saavad teineteisele kasulikud olla. Kaksikud on mitmekülgsed ja rahutud; Kaljukits teeb harva midagi, mis ei sobiks kokku tema harjumuspärase rutiiniga. Kuigi Kaljukitse lojaalsus perele ja kangekaelne järjepidevus võivad Kaksikuid vahel ärritada, muudab see Kaksikuid samas ka rahulikumaks. Kaksikud on Kaljukitse jaoks kui ühe mehe tsirkus, pakkudes Kaljukitsele palju nalja ja lisades tema mustvalgesse maailma veidike värvi. Teil mõlemal on ka kirglik, eksperimenteeriv külg. Tõeline maagia sünnib siis, kui teie kaks jõuate koos magamistuppa ja see juhtub üsna ruttu, kuna teie vahel on tugev seksuaalne tõmme. Kaljukits on muide üks väheseid päikesemärke, kes võib puudutada Kaksikute armukadedusesoont. Paljud inimesed toetuvad Kaljukitsele, kuna ta on usaldusväärne ja kindel, kuid Kaksikud ei taha tähelepanu eest kellegagi võidelda. Teineteise iseloomudega harjumine võib võtta aega, aga võtke teadmiseks, et teievaheline seks on seda vaeva väärt.

Kaljukits ja Vähk
Vähk on sodiaagisüsteemis ema- ja Kaljukits isarollis. Vähi jaoks on olulisel kohal kogu, pere ja naiselikkus. Kaljukits seab esikohale isaduse, autoriteedi, mehisuse ja ambitsioonid. Mõnes mõttes on hea olla koos inimesega, kes on sinu vastand ja võib sind täiendada. Ent see võib tekitada ka probleeme. Vähk igatseb puudutuste ja tunnete järgi, ta naudib avameelseid ja südamlikke vestlusi. Kaljukits võib olla puine ja ametlik, ta võib Vähi tundlikkust maha teha. Kui soovite, et teie suhet saadaks edu, peate õppima selgeks kallima päikesemärgile omase «armastuse keele». Vähk väljendab hoolimist läbi hoolitsevate tegude, toidu, koosolemise ja heatahtliku näägutamise. Kaljukits väljendab tundeid läbi tegude: ta teenib pere heaks raha, tuleb õigel ajal koju, suudab jääda rahulikuks, kui kõik teised lähevad endast välja. Kaljukits peab õppima Vähi tundeid ja intuitsiooni hindama; Vähk peab olema tänulik Kaljukitse lojaalsuse ja tarkuse eest. Lapsevanematena lööte mõlemad särama. Laste kasvatamine on teie mõlema jaoks oluline. Olete mõlemad perele lojaalsed, hoolimata sellest, et pere ajab teid lausa hulluks.

Kaljukits ja Lõvi
Teid tõmbab teineteise poole, kuid teete sageli üksteisele haiget, kuna ei saate asjadest valesti aru või teie egod põrkuvad. Lõvi juhib Päike ja Kaljukitse Saturn. Ja siit saavad teie erinevused alguse. Lõvi on roosade prillidega tulemärk, kes usub, et puhta tahtejõu mõjul on võimalik kõike teha ega lepi eitava vastusega. Kaljukits on traditsiooniline maamärk, kes on väga ambitsioonikas, kuid samas ei taha ta värvida üle piirjoonte. Kaljukits läheneb oma eesmärkidele aeglaselt. Erinev elutempo võib teid hulluks ajada. Kuigi lojaalne Kaljukits on tavaliselt suhte sitkemaks pooleks, on Lõvi suhtele palju rohkem pühendunud. Kirglik Kaljukits on kõige rohkem huvitatud seksist. Kuigi teil võib olla mitmeid seksikaid kohtumisi, võib Lõvi Kaljukitse kirge pidada armastuseks. Kaljukits ei jaga tegelikult armastust väga kergekäeliselt. Kui Lõvi saavutab edu, ei pruugi Kaljukits teda õnnitleda, vaid pigem võib see vallandada sõja: Kaljukits irvitab Lõvi unistuste üle ja Lõvi tahab tõestada, et Kaljukits eksib. Te ei pane seda tähelegi, kuid võite kokku jääda vaid selleks, et teineteisele midagi tõestada. Mis on selle suhte mõte?

Kaljukits ja Neitsi
Olete pragmaatilised maamärgid, kes suudavad leida ideaalse tasakaalu mõistliku ja tunnetusliku vahel. Toote välja teineteise parimad omadused. Neitsit juhib Merkuur, suhtlemist sümboliseeriv planeet, mistõttu on Neitsi oma loomult psühholoog ja andekas suhtleja, kes armastab kõike arutada. Rahulik Kaljukits juhindub Saturnist ja tal võib olla raskusi oma tunnete väljendamisega. Kaljukits lõikab kasu Neitsi võimest teda mustadest aukudest välja tõmmata. Kui Neitsit haarab ärevus, suudab Kaljukits teda rahustada. Olete kohusetundlikud inimesed, kes hoolitsevad oma vanemate, sõprade ja pere eest ning teie hubane kodu on kõigi lemmik kohtumispaik. Teie pere pühad ja peod on alati soojad ning lõbusad ja keegi ei taha õhtu lõppedes koju minna. Teie abielu saadab kindel edu, kuna suudate palju naerda – see on oluline ravim teie probleemidele. Teie suhte puhul mõjub värskendavalt see, kui loomulikult te mõlemad saate end tunda. Suudate koos olles lõõgastuda nii, kuidas paljud teised päikesemärgid ei oska.

Kaljukits ja Kaalud
Kaljukits on andja, kes otsib kaaslast, keda ta saaks majanduslikult toetada. Kaalud on edev diletant, kes mängib hea meelega muusat rahulikule toetajale. Teil on omad erinevused, kuid te jääte ikka kokku. Teil mõlemal on omadusi, mida teine vajaks. Kaalud on suured suhtlejad, kel on palju tuttavaid. Kaljukits võib olla antisotsiaalne toriseja, kes klammerdub lapsepõlvesõprade ja pereliikmete külge. Kaalud raiskavad impulsiivselt naudingutele; Kaljukits mõtleb alati homsele päevale. Teie lahingud võivad olla karmid. Olete mõlemad veendunud oma ülemvõimus. Teie väärtushinnangud on erinevad. Edukas suhe eeldab mitmeid kompromisse. Kaljukits näitab oma tundeid läbi lojaalsust väljendavate tegude. Kaalud peavad õppima aktsepteerima armastust, mis tuleb vähem kaunistatud pakendis. Kaljukits peab oma koopast välja minema, et uute inimestega kohtuda, olla hea võõrustaja ja aeg-ajalt ka naeratada. Ta suudab seda teha, aga kas see teeb teda õnnelikuks? See on tegelik küsimus.

Kaljukits ja Skorpion
Teie kahe suurimaks probleemiks võib olla see, et te ei suuda kunagi kokkuleppele jõuda. Kuigi te mõlemad olete hea ärivaistuga ja võite moodustada trendika paari, tuleks teatud teemasid kindlasti eelnevalt arutada. Esiteks peate mõlemad tõotama, et ei varja midagi partneri eest ja see võib teie suhte tõeliselt proovile panna. Skorpion ja Kaljukits on mõlemad osavad salalike võimumängude mängijad ja see võib teie suhte kiiresti lõpetada. Teie esimeseks ülesandeks saab otsekohese suhtlemise õppimine ja harjutamine. Kui saate selle selgeks, on kõik muu juba lapsemäng. Võite siduda teineteist voodi külge, nautida teineteise kehasid kontorilaual või hoopis lennuki tualettruumis. Kui teil sünnivad lapsed, siis nende eostamislood on kahtlemata põnevad, kuid te jätate need endi teada. Olge teineteisega ausad, kuid ülejäänud inimestele ei pea kõike rääkima.

Kaljukits ja Ambur


Selle suhte tugevus seisneb selles, et te suudate ühendada oma jõud. Ambur on visionäär ja särasilmne optimist; Kaljukits on osav arhitekt ja ehitaja, realist. Teie tugevused tulevad välja seal, kus partner tunneb end nõrgalt ning te olete ideaalsed äripartnerid. Ent teie väärtushinnangud ja elustiilid võivad olla väga erinevad, muutes armusuhte keeruliseks. Teie suhe on sama hea kui klassi suurima klouni ja klassivanema suhe – tõepoolest üks pentsik paar. Amburi jaoks on huvitav, et üks inimene saab olla nii vaoshoitud kui Kaljukits. Kaljukitse ajavad Amburi lennukad ideed sageli naerma. Ei pea kaua ootama, kuni Amburi optimism põrkub Kaljukitse pessimismiga ja siis jõuate omadega ummikusse. Rahutu Ambur vajab mängukaaslast, kellega koos unistada ja plaane teha, kuid ettevaatlik Kaljukits laseb augud sisse kõigisse Amburi plaanidesse. Armastus lööb teie vahel tõeliselt õitsele siis, kui suudate üle elada mõne suurema kriisi ja mõistate, et jäite ellu ainult tänu heale meeskonnatööle. Pikas perspektiivis peab Ambur laskma Kaljukitsel olla kindel kalju ja Kaljukits peab õppima rohkem riskima.

Kaljukits ja Kaljukits
Kaks ambitsioonikat Kaljukitse on oma sihiks võtnud elus muudkui edasi rühkida. Kui suudate kahekesi koos rohkem edu saavutada, siis miks mitte oma jõud ühendada? Kahtlemata imetlete teineteise sihikindlust ja taktikat. Võim kõditab teie mõlema meeli ja te tahate olla osa eliidist. See võib jätta külma ja kalkuleeritud mulje, aga loomult on teie päikesemärk eesmärkidele keskendunud ja te elate pikaajalise plaani järgi. Seega peab kaaslane mahtuma täpselt teie loodud pilti. Olete mõlemad töönarkomaanid ja kui suudate kontorist lahkuda enne südaööd, võite koos veel tunde hullata kinniste uste taga. Te austate traditsioone ja olete oma lapsepõlvesõpradele truud. Teie jaoks on tähtis ka see, et perekond kiidaks teie valikud heaks. Pole oluline, kui palju sa teist inimest armastad, kui ta ei sobi sinu perekonna dünaamikaga, siis ei saa teie suhtest asja.

Kaljukits ja Veevalaja
Selles paaris saavad kokku traditsioonide austaja ja mässaja; reeglite looja ja reeglite rikkuja. Kaljukits kaitseb kiivalt ajalugu ja Veevalaja on leiutaja, kes ei hooli eriti minevikust. Kui suudate kusagil olevikus kohtuda, siis on teie suhe kahtlemata põnev. Distsiplineeritud Kaljukits võib Veevalajale õpetada, kui väärtuslik on struktuur ja Veevalaja aitab Kaljukitsel mõelda väljaspool piire. Olete mõlemad omal moel võistlushimulised ja kontrollivad, vähesed teised päikesemärgid suudavad võistelda teie tööeetikaga. Te ei lülitu kunagi välja, võite visiitkaarte jagada ka matustel. Ometi moodustate parema äripartnerite paari kui armastajate paari, kuna teie käitumine magamistoas on niivõrd erinev. Kirglik Kaljukits võib avalikus kohas olla eemalehoidev, aga see sensuaalne maamärk on magamistoas tõeline friik. Kuigi Veevalajale meeldib inimesi avalikus kohas šokeerida, võib tema huvi seksi vastu olla suhteliselt leige. Seltskonnas võib Kaljukits olla külm või snoobilik, valides sõpru nende staatuse järgi. Populaarne Veevalaja saab aga kõigiga hästi läbi. Ometi võib Kaljukits olla Veevalaja jaoks oluline maandaja ega lase Kaljukitsel minema hõljuda. Elu etteaimamatu Veevalajaga pole kunagi igav.

Kaljukits ja Kalad
Peale vaadates võib tunduda, et te moodustate imeliku paari – kujuta ette paari, kus üks on ülikooli lõpetanud pintsaklipslane ja teine muretu ning optimistlik lillelaps. Ometi sobivad need kaks paari hästi kokku, kuigi nad ise ei pruugi seda tunnistada. Kaljukits oma klassikaliselt hea välimusega ja kohusetundliku olemusega sobib kenasti ühiskonda. Kalad on voolujooneline tegelane, kellele sobib kõige paremini kunstipärase mässaja roll. Kaljukits võib Kalade kõrval jätta viisaka ja vaoshoitud mulje, kuid välimus võib olla petlik. Kuigi Kaladele meeldib värvida väljaspool piirjooni, mis Kaljukits on talle ette seadnud, on suuremaks üllatuseks see, et Kaljukits on suletud uste taga äärmiselt ettearvamatu loomuga. Kaljukits võib olla domineeriv ja see tuleb magamistoas välja (mitte, et Kaladel selle vastu midagi oleks). Nahkrõivad, piitsad ja muud ulakad vahendid on kõik lubatud. Teile mõlemale meeldib avastada tundmatuid veine, muusikat ja kunsti; te olete uhked oma hea maitse üle. Teie mitmekülgsed tugevused võivad teha teist head äripartnerid. Avage koos kunstigalerii, kus Kalad on kuraatoriks ja Kaljukits vastutab majandusliku poole eest.

Jaga
Back to top button