Thursday , 23 September 2021
women love men with purpose scaled

Mida armastav partner sisimas soovib, aga tõenäoliselt ei küsi

Sellist küsimust ei esitata sugugi tihti, peamiselt siis, kui suhe hakkab tõesti juba kiiva jooksma.

Ta tahab, et sa tema üle uhkust tunned. Ta tahab, et sa temaga seoses sõprade ja isegi pere ees uhkustaksid. Et sa teie ühiseid pilte sotsiaalvõrgustikku riputaksid, nii et kogu maailm võiks teie kohta teada. Et tänaval kõrvuti kõndides tal vargsi käest võtad, et teised naised näeksid, kellele ta kuulub. Ta tahab olla kutt, kellest sa avalikult küll ei saa.

Ta tahab, et sul on temasse usku. Ta tahab, et sa teaksid, et kui ta ütleb “ma armastan sind”, siis viitab see nii hetkeseisule kui homsele kui ka kaugemale tulevikule. Ta tahab, et sa tead, et kuigi sa võid tüütu või tujukas olla, ei muuda see tema tundeid. Ära kahtle neis.

Ta tahab tunda, et on su esimene. Mitte tingimata esimene, kellega sa oled koos olnud või keda armastanud. Ta saab aru küll, et kõigil on minevik. Aga ta tahab tunda, et sa pole kedagi päris samamoodi vaadanud.
Ta tahab sinuga tegeleda. Ta tahab sinu peale kulutada oma raha, aega ja energiat. Sind kenasse restorani või puhkusereisile viia. Näha sind ehtsalt rõõmustamas, kui ta tuleb ootamatult koju ja sind sellega üllatab. Ta tahab su elu särama panna, sest sa mõjud samamoodi talle.

Ta tahab, et sa näed teda nagu ta on. Ükski mees pole alati eksimatu, julge ja endas kindel. Ta tahab, et sa näed tema nõrkusi ja suudad neid taluda. Et sa mõistaksid, eti ta vahel sind väldib, sest on endas pettunud. Ta tahab olla sinu silmis kangelaslik ja edukas, et sul millestki puudus ei tuleks. Aga ka seda, et alati nii hästi ei lähe. Ja et ta jätkab üritamist sellest hoolimata.

Ta tahab, et sa oleksid temaga kannatlik. Ta soovib, et sa teaksid, et suhtesse astumine on suur asi, hirmutav ja sellele tuleb seega rahulikult läheneda. Ta tahab sinuga midagi püsivat luua. Ta tahab, et sa ei peaks teie suhte pärast muretsema, sest ta leiab terve elu jooksul uusi võimalusi, kuidas teie armastust alal hoida.

Jaga

Vaata ka:

DSC04202

MAAILMA PARIM JUUSTUKOOK

  Sidrunimaitseline juustukook vaarikatega Põhi Ca 160 g Digestive küpsist 80 g võid Täidis 600 …

zucchini 2516276 1280 490x296 1 475x287 1

Maitsev suvine kurgisalat,

Maitsev suvine kurgisalat Aeg on sealmaal, kus kasvuhoonest välja astudes on tahest-tahtmata käed jalad värskeid …

Peedisupp 29 07 2012 0009a v

Mis võiks kuumal suvepäeval parim olla, kui külm peedi-keefirisupp?

Mis võiks kuumal suvepäeval parim olla, kui külm peedi-keefirisupp? Vaja läheb: 2 keedetud peeti 2 …

leivaomelett

Maakodu panniroog ehk toekas leivaomlett

Maakodu panniroog ehk toekas leivaomlett on üks selline toit, mille järele tuleb isu just maal …