Wednesday , 1 December 2021
new years day g2316cafa6 640

Just neil kolmel tähemärgil tuleb väga hea 2022 aasta.

Veevalaja
Sind ootab 2022. aastal suur edu. Sul avaneb võimalus silma paista oma andekuse poolest (sinu oskusi ja talenti tunnustatakse lõpuks ometi). Kui tavaliselt ei ole karjääri tegemine ja edu saavutamine nii kerge, siis sina saad kõikidest takistustest ilma vaevata üle. Sinu intuitsioon aitab sind edasi, seega kuula alati seda, mida süda sulle ütleb ja tee õigeid valikuid. Üks oluline kohtumine võib aset leida märtsis, ole selleks valmis.

Kaalud
2022. aastal otsustad sa tõenäoliselt oma suhetes korra luua. Sa vabastad end negatiivsetest ja halbadest inimestest oma elus, sõpradest, kes sinu headust ära kasutavad ja jätad alles ainult need, kes sinust tõesti hoolivad. See aitab sul teha uut algust oma elus ning leida tagasi oma hingerahu. 2022. aasta tuleb sinu jaoks aasta täis armastust, sest just sellel aastal leiad sa inimese, keda sa oled juba ammu oodanud. Sind ootab ees väga ilus aasta, mille jooksul mitmed su unistused täituvad.

Sõnn
Kallis Sõnn. Sind ootab järgmisel aastal suur edu peaaegu kõikides valdkondades. Mitmed projektid, millega sa sellel aastal algust tegid, näevad 2022. aastal ilmavalgust. Praegu pole kindlasti aeg muretsemiseks, sest 2022. aasta aitab sul unistusi ellu viia. Uue aasta algus on soodne ka uuteks kohtumisteks. Sa lood uusi tutvusi, osad inimesed tulevad sulle kasuks tööalaselt, teistest saavad head sõbrad. Hoia silmad lahti aprillis, sest su tee võib ristuda inimesega, keda sa oled ammu oma ellu oodanud.

Üldjoontes tuleb 2022 aasta väga hea aasta kõikide jaoks.

Loe ka: Loe mida toob, Hiina horoskoobi järgi 2022 aasta

Loe ka: Loe, mida toob meile 2022 Tiigriaasta? 12 fakti Tiigri aastal sündinud inimeste kohta.

Loe Ka: Selgeltnägija Vanga halb ennustus 2022.a jaanuariks

Loe ka: MIS ON TÄHTEDESSE KIRJUTATUD AASTAL 2022? KÕIK TÄHEMÄRGID!

Loe ka: MIDA ENNUSTAVAD MEILE TÄHED 2022. AASTAKS? KÕIK TÄHEMÄRGID.

 

Jaga

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop – Neljapäev 2 detsember

Jäär 21. märts – 20. aprill Võimalik, et puutute täna väga tõsiselt kokku mõne oma …

horoskoop

Horoskoop – Kolmapäev 1 detsember

https://minuaeg.com/horoskoop/ Jäär 21. märts – 20. aprill Olete täna tavalisest kohusetundlikum ning kipute liiga palju …

Eaten Alive

Millised on uue 13 tähtkuju Maokandja isikuomadused?

Maokandja ei ole just kõige uuem tähtkuju – esimest korda mainiti teda juba 2011. Aastal. …

love

Detsembri armuhorosoop kõigile tähemärkidele.

Palju põnevaid horoskoope:  https://minuaeg.com/horoskoop/ Jäär Raha ja armastuse planeet Veenus on sinu kojas ning paneb sind …