Wednesday , 1 December 2021
tiigri aasat

Loe, mida toob meile 2022 Tiigriaasta? 12 fakti Tiigri aastal sündinud inimeste kohta.

Teisipäeval, 1. veebruaril 2022 algab Hiina kalendri järgi uus aasta ning Pühvlilt võtab valitsemise üle graatsiline Tiiger. Mida see meie, lihtsurelike jaoks tähendab?

Kuninglik Tiiger on tuntud oma tarkuse ja arukuse, aga ka ettearvamatu temperamendi poolest, niisiis võib oodata, et 2022 toob meile nii tõuse kui langusi. Kuna tegemist on vee juhitud Tiigriga, siis vesi elemendina natuke pehmendab teravaid nurki, samas aga peame ise tublisti vaeva nägema, et oma emotsioone kontrolli all hoida ja mitte provokatsioonidele alluda.

Musta või sinise vee Tiiger toetab neid, kes on vaprad ja kannatlikud. Impulsiivseid kodanikke pannakse aga mitmeti proovile, nii et väljakutseid tuleb paremalt ja vasakult.

2022. aasta iseloom
Vee-tiigri valitsemisaeg saab olema märkimisväärne. Tiiger on aktiivsuse ja ettevaatlikkuse, impulsiivsuse ja seikluslikkuse sümbol ning see pole aeg, mil puhata. Astroloogid hoiatavad, et õnn saadab uuel aastal neid, kes teavad, kuidas oma energiat kontrollida, kes panustavad seda arengusse ja ei andu kiusatustele.

2022. aasta saab olema ootamatult õnnelik – saatus toob paljude teele uusi võimalusi, mis tunduvad põnevate seiklustena, mis tähendab, et pead valmis olema plaanide muutumiseks ning suutma asjaoludega kohaneda. Tiiger on arukas ja kannatlik loom, aga ta ei talu neid, kes teevad läbimõtlemata samme, tormavad oma tegudes, ei planeeri ning ei hinda ratsionaalselt oma tugevusi ja nõrkusi.

Töö, finantsid

Karjääri- ja rahalise stabiilsuse küsimused lahenevad 2022. aastal kiiresti. Neile, kes on valmis oma elu muutma, pakub tiiger palju võimalusi. Saab olema dünaamiline aeg, kui isiklik kogemus aitab nii karjääriredelil kui ka rahaprobleemide lahendamises.

Paljudel on võimalik teha tööalane suunamuutus ja alustada millegi uuega. Tekib palju uusi kasulikke sidemeid, mis viivad elu soovitud suunas. Siingi on tähtis reageerida kiirelt, kohaneda ning mitte lasta võimalusi käest.
Vee-tiigri aastal viivad tupikusse läbimõtlemata otsused, samas on parim aeg teadmisi omandada, uusi asju õppida ning õpitu ka praktikasse viia.

Suhted ja armastus

Vee-tiiger aitab suhteid leida ja tugevdada ning need, kes tahavad alustada pereeluga, see võimalus ka saabub. Aasta on täis romantilisi seiklusi, aga ka ahvatlusi, mis tähendab, et tuleb partnerite valikul olla väga ettevaatlik, et mitte eksida.

Tiigri mõju muudab sind otsustavaks, kuid tähtis on ka intensiivsust kontrolli all hoida, et mitte kallimat eemale peletada. Seega pead tegutsema mitte ainult aktiivselt, vaid ka järelemõeldult. Kuulamine ja kompromissid suurendavad eduvõimalusi.

Tiiger ei talu võltsi ning iga oma ära elanud suhe peab nüüd lõppema, et sinul ja ka partneril oleks võimalus leida uus armastus. See armulugu juba saab kirjutatud, järgides uut stsenaariumi. Esikohal on aastal 2022 ausus ning oskus teineteist raskustes toetada – Tiiger jälgib paare teraselt ning karistab neid, kes püüavad oma partnereid petta või reeta.

Tuju ja tervis
Aasta tuleb kiire ja tormakas, niisiis on vaja ka palju energiat. On tähtis püsida heas vormis, treenida ning energiavarusid õigel hetkel täiendada. Tiiger on tark ja vastupidav, kuid kurnatus murrab ka kõige tugevama looma – nii pead oskama oma energiat õigesti jagada.

Vee-tiigri aasta tuleb kui sõõm värsket õhku, elule antakse gaasi ja uusi võimalusi tuleb paremalt ja vasakult. Saatus soosib neid, kes on tähelepanelikud, aktiivsed ja ausad.

Milline on inimene, kes on sündinud Tiigri aastal 2022, 2010, 1998, 1986, 1974, 1962, 1950, 1938, 1926, 1932?

1. Tiiger on tihti temperamentne ja julge, kuid Tiigrite iseloom sõltub ka sellest, kas nad on sündinud päeval või öösel. Öösel sündinud Tiiger elab tavaliselt rahulikumat elu.

2. Tiiger võtab elust kõik, mida elul pakkuda on. Tiiger on valmis alati kaasa mängima tundmatute asjadega.

3. Tiiger on alati lojaalne sõprusele, kuid kaldub neid sõpru maha jätma, kes ei suuda vastata väljakutsetele või ei võlu teda.

4. Tiiger võib olla väga agressiivne kui teda on lõksu meelitatud.

5. Tiiger on alati väga elujõuline, mis võib tingida, et talle ühest partnerist ei piisa. Tiigri ideaalne partner on keegi, kes on iseseisev ja suudab ennast jagada ka Tiigri seikluste tarvis.

6. Tiigri entusiasm tööl on nakatav ning seetõttu on Tiiger määratud tihti vastutusrikkaid projekte juhtima.

7. Tiigri õnnevärvid on hall, valge, sinine, lilla, oranž. Vältida tasub: kuldne, hõbedane, pruun, must.

8. Enamasti saab Tiigrile osaks teiste austus, kuid mõnikord satuvad nad konflikti ülemuste ja endast vanematega.

9. Tiigrile on peaaegu võimatu “ei” öelda. Kui ta midagi soovib, siis reeglina ta seda ka saab.

10. Õnn soosib julgeid ja Tiigri elust ei puudu imepärased pääsemised ka kõige täbaramatest olukordadest.

11. Elukutsed, mis Tiigri aastal sündinule sobiksid: reklaamiagent, kontori juhataja, reisiesindaja, näitleja, kirjanik, direktor, muusik.

12. Kuulsaid Tiigreid: Lady Gaga, Usain Bolt, Stevie Wonder, kuninganna Elizabeth II, Leonardo DiCaprio, Demi Moore, Marilyn Monroe, Mel Brooks, Tom Cruise.

TIIGER – Hiina horoskoop

Tiiger ei armasta kahetseda, vaid talle meeldib kui teised seda teevad. Teda austatakse ja keegi ei julge talle tõde näkku öelda ja isegi kui teda püütakse hävitada, jumaldatakse teda. Mõistlikud inimesed mõtlevad enne kui tegutseksid või ei teeks üldse midagi ja hoiaksid Tiigrit tagasi. Tiiger võib neid katastroofini viia. Tema soov riskida läheb meeletusteni. Raske on vastu panna Tiigri magnetismile, tema loomulik autoriteetsus või õigemini kuninglikkus annab talle teatud prestiiži.
Kui tiigril õnnestub mõelda enne kui tegutseda, võib ta saavutada kõige kõrgemaid edusamme. Samuti mõjuks talle positiivselt see, kui tal jätkuks püsivust ära kuulata teiste nõuandeid. Äge, ohjeldamatu, võitlushimuline – on võimeline teatud eesmärgi heaks oma elu pühendama. Tiiger on kangekaelne ja alati kellegagi konfliktis. Väikeste asjade suhtes egoist, kuid suurte tegude puhul omakasupüüdmatu. Tänu oma piiratud silmaringile ei usalda kedagi. Tiiger läheb alati otse, põlates kehtestatud reegleid. Paradoks seisneb selles, et ta võib otsuse langetamiseks peatuda momendil kui on juba hilja.

Tiiger võib olla juht või liider. Temast võib isegi ohtlik gangster saada. Ta armastab kõiki elukutseid, mis on seotud riskiga. Sama kehtib ka Tiiger naise kohta, kes pakub välja uusi ideid ja kes on valmis võitlema tõekspidamiste vastu, et saavutada teatud õigusi.

Tiiger ei ole rahast otseselt huvitatud, kuid võib saada väga rikkaks. See on inimene harukordse saatusega ja satub tihti ootamatutesse situatsioonidesse. Tegelikkuses on see riiukukk tundlik ja kaldub sügavatesse kõhklustesse. Naine Tiigril on ees palju seiklusi, mis sageli võivad kurvalt lõppeda. Ta on võimeline kiindunult armastama, on kirglik, kuid saab harva tunda õnnelikku armastust.

Elu esimene faas on Tiigril rahulik ja raskusteta. Teine kirglik. Tal tuleb lahendada mitmesuguseid probleeme – rahalisi ja perekondlike. Mitte ühtegi neist raskustest ei õnnestu tal vältida. Kui need pole targalt lahendatud, võivad nad kahjustada elu kolmandat faasi, mis talle lõpuks rahu peaks tooma, kui ta selleni elab.
Tiigri elu võib olla ka hoopis teistsugune, sõltuvalt sellest, kas ta sündis päeval või öösel. Öösel, peamiselt kesköö ajal, sündinud Tiigri elu on hoopis ohutum ja tunduvalt rahulikum kui sellel, kes on sündinud pärast päikesetõusu. Päeval sündinud Tiigri elu kujuneb kirglikuks ja on täis pidevat hädaohtu. Nii või teisiti, kuid Tiiger ei saa iial tunda igavust. Vahetpidamatu riskeerimine viib selleni, et ta paneb alati kaalule oma elu ja tihti ei suregi ta loomulikku surma. Samas on ta õnnelik inimene. Mitte kellelgi pole nii head õnne kui temal.

Jaga

Vaata ka:

heather mount 8c3zjKrkkBA unsplash scaled

6 asja suhtes, mis näitab et teie suhe partneriga on täiuslik

Kui sina ja su partner olete harjunud oma suhetes neid asju ütlema, pole teil tõenäoliselt …

107

10 ägedat ideed euroaluste taaskasutamiseks

Euroalused on üsna praktilised, kuna muudavad interjööri loomingulisemaks ja maalähedasemaks. Siin on mõned ideed euroaluste …

Nimetu kujundus

Nina kuju räägib nii mõndagi inimese iseloomu kohta!

Vaata peeglisse, millisele nina kujule sarnaneb sinu nina ja uuri välja, mida see sinu kohta …

Tarokaart

Kolmapäev 1.12 Tarokaart on SAUAD PAAŽ

Oled täna tavalisest tundlikum, loovam ja kirglikum. Keskendud oma tegemistele täielikult ning püüad oma plaanid …