Neljapäev , 28 september 2023
Erakorralised uudised

MIDA ENNUSTAVAD MEILE TÄHED 2022. AASTAKS? KÕIK TÄHEMÄRGID.

KALJUKITS (22.12–20.1)

Sinu 2022. aasta lühikokkuvõte

Parim aastaaeg: kevad

Õnnevärv: kollane

Parim koht: õues

Salasoov: armastus

MIDA KODUSELT ELULT OODATA?

Kahju, et peame alustama mõnevõrra halva uudisega (pärastpoole tulevad kindlasti head uudised!), kuid sinu tegelik küsimus 2022. aastal on, et mida kodus oodata… Unusta romantika ja kireööd, sest veedad suurema osa ajast veidi üksildasena. Mida ette võtta? Kui oled vallaline, mine välja ja leia keegi, kes sulle päeval ja öösel seltsi pakuks, ja kui oled juba suhtes, proovi suhet vürtsitada, tehes midagi ootamatut.

MIDA OODATA TÖÖL/KOOLIS?

Lubasime, et head uudised tulevad, ja siin nad ongi! Tööl või koolis sa lausa pakatad positiivsest energiast, nii et su kolleegid või klassikaaslased hindavad su arvamusi ja ettepanekuid kõrgelt ning küsivad sinult nõu ja toetust. Sina ise muidugi otsustad, kuidas sa neid aitad, kuid pea meeles, et head asjad on mõeldud jagamiseks!

RAHA, RAHA, RAHA…
Edu mõnes teises eluvaldkonnas toob ka märgatavat rahalist kasu – see ei tee sind küll püstirikkaks, kuid on siiski piisav, et võiksid lubada endale ühe või paar suuremat investeeringut. Peaksid kulutama osa oma uuest varandusest ka lõbusatele asjadele – 2022. aastal oled selle kindlasti oma tubli tööga ära teeninud!

TÕUSUD JA MÕÕNAD

Pärast küllalt sündmustevaest talve võid varakevadel näha, kuidas elu õitsele puhkeb: kõik läheb nagu plaanitud ja hea õnn saadab sind jätkuvalt kuni 2022. aasta suveni. Aasta lõpu poole külmemate kuude ajal ole aga ettevaatlik – sind võib oodata ees suur vapustus, mis su elu põhjalikult muudab. Mitte tingimata halvemuse poole – elu võib ka paremaks muutuda, kes teab…

PARIMAD SÕBRAD 2022. AASTAL

Kui saaksid piirata oma suhteid vaid teiste maamärkidega (Kaljukits, Sõnn, Neitsi), elaksid 2022. aastal täiuslikku elu… Kuid nagu me kõik teame, ei ole see ju võimalik. Nii et ole valvas teiste päikesemärkide all sündinud inimeste suhtes, kuid ära otsi nende vigu, sest neid teed sa ka ise.
VEEVALAJA (21.1–18.2)

Sinu 2022. aasta lühikokkuvõte

Parim aastaaeg: suvi

Õnnevärv: sinine

Parim koht: kodu

Salasoov: rohkem und

MIDA KODUSELT ELULT OODATA?

Kodus on 2022. aastal paljutki oodata, nii head kui mõnikord ka halba. Positiivse poole pealt ootavad ees paljusid põnevaid seiklusi täis päevad, kuid need nõuavad lõivu, tühjendades su energiavarud, mistõttu oled vahel apaatne ja kurnatud. Ära kõhkle mõnikord kõigest puhkust võtmast, lõppude lõpuks oled sa vaid inimene, mitte masin…

MIDA OODATA TÖÖL/KOOLIS?

Samal ajal kui su eraelu õitseb, kannatab töö- või koolielu ja vastupidi. See tähendab, et sinu 2022. aasta suurim tööga seotud katsumus on tasakaalustada tööelu kõige kodus toimuvaga. Kui annad eelise tööle/koolile, läheb terve aasta väga hästi, kui aga sead pere esikohale, võivad muud eluvaldkonnad mõnikord selle all kannatada. Valik on sinu…

RAHA, RAHA, RAHA…

Ükskõik kui palju sa uuel aastal ka teenid, ei piisa sellest ikkagi päriselt sinu vajaduste ja salasoovide rahuldamiseks. Sinu rahaline olukord ei kujune halvaks, kuid et sa kulutad palju rohkem kui tavaliselt, võib juhtuda, et oled mõnikord rahadega veidi hädas. Aga milleks siis sõbrad ja pere on, kui mitte selleks, et sind aeg-ajalt rahalisest kitsikusest välja aidata?

TÕUSUD JA MÕÕNAD
Hea uudis: tõuse tuleb palju. Halb uudis: ka mõõnasid tuleb palju. Aasta algus on üsna koormav, kui aga suvi ükskord kätte jõuab, ununevad kõik varasemad mured. Naudi suve täiel rinnal: see ei kesta igavesti ja kui suvi lõpeb, tuleb sinu ellu ka veidi ebatavalist muret.

PARIMAD SÕBRAD 2022. AASTAL

Kindlasti teised Veevalajad, kuid mõnikord väsid ja tüdined sa nende seltskonnast sedavõrd, et tahad leida uusi inimesi, kellega vaba aega veeta. Proovi leida neid maamärkide hulgast (Sõnn, Neitsi, Kaljukits), sest nemad tutvustavad sulle täiesti uusi asju, mida tasub elus järele proovida.
KALAD (19.2–20.3)

Sinu 2022. aasta lühikokkuvõte

Parim aastaaeg: suvi

Õnnevärv: roheline

Parim kohta: mõni eksootiline koht seitsme maa ja mere taga

Salasoov: muuta minevikku

MIDA KODUSELT ELULT OODATA?

Kala, sa igavene õnneseen… Miks? Aga sellepärast, et kui oled paarisuhtes, ootavad sind ees paljud kuumad ööd (ja mitte ainult suvel, vaid terve aasta otsa!). Ja mis siis, kui oled alles vallaline? Üsna sama lugu, lihtsalt rohkem kui ühe kallimaga. Küll sa oled ikka ulakas… Pereelus saad hästi läbi nii noorema kui ka vanema põlvkonnaga, nii et võid olla kindel, et 2022. aastal on kodu su kindlus ja tõeline rahusadam!

MIDA OODATA TÖÖL/KOOLIS?

Kellel on vaja olla tööl või koolis edukas, kui neil on nii palju armastust ja sõprust! 2022. aastal võiksid sa küll sellesse motosse uskuda, sest su töö- või koolielu kannatab sagedamini kui vaid mõnikord, nii et pead aasta lõpu poole 2022. aasta algupoolel tehtud vigade parandamiseks palju energiat kulutama. Sinu õnneks oled küllalt nutikas, et millegi valmissaamiseks mitte liiga kõvasti töötada, nii et kõik on kenasti korras ajaks, mil ütled: „Head 2018. aastat!”

RAHA, RAHA, RAHA…

Kuna sinutööelu (või koolielu) ei ole nii edukas kui tavaliselt, võib eeldada, et silmapiiril on ähvardavalt kerkimas ka rahaprobleemid? Vale! Vastu kõiki ootusi lähevad su rahaasjad tänu uuele ootamatule sissetulekuallikale (mis on mõnikord veidi mõistatuslik) võrreldes varasemate aastatega palju paremaks.

TÕUSUD JA MÕÕNAD

Naudid talve täiel rinnal, kuid varakevadel hakkavad sind kummitama talvise muretu elu tagajärjed. Kevadelt ära väga paljut oota, kuid kindlasti võid vaadata ootust täis pilguga suvele, sest sellest võib tulla su elu parim suvi. Sügis jääb mõnevõrra lahjaks, kuid keda see morjendab, eks? Sinna on aega maa ja ilm…

PARIMAD SÕBRAD 2022. AASTAL

Mis puudutab naissõpru, siis saad kindlasti hästi läbi kõigi teiste veemärkidega (Vähk, Skorpion, Kalad) ja mis puutub meessõpradesse, paistavad kõige paljulubavamad Sõnnid ja Lõvid. Sa ei pruugi sobida kõige paremini enamiku teiste päikesemärkidega, kuid ega suuri probleeme ei ole ka oodata.
JÄÄR (21.3–20.4)

Sinu 2022. aasta lühikokkuvõte
Parim aastaaeg: talv

Õnnevärv: valge

Parim koht: pere seltsis

Salasoov: teenida ära kellegi sellise austus, keda imetled

MIDA KODUSELT ELULT OODATA?

Enamasti naeru ja vahetevahel pisaraid, kuid enamasti on needki rõõmupisarad, nii et karta ei ole midagi! Suhe armsamaga süveneb, kuid samal ajal ilmneb ootamatu värskus, mis tekitab sinus ja su kallimas püsivat sügavat rahulolutunnet (nii füüsilises kui ka vaimses mõttes). Kui oled alles vallaline, on suur võimalus, et kohtad kedagi, kes su maailma juurteni rappuma paneb! Ilmselt ei jää ta küll pikaks ajaks pildile, aga mis siis sellest? Lühikesed armulood on mõnikord need kõige magusamad…

MIDA OODATA TÖÖL/KOOLIS?

Igavust! Igapäevaelus kella 9st 17ni suuri muudatusi oodata ei ole, kuid mõnikord võib see olla just väga hea. Tööl või koolis sa just ei sära, kuid teed ära, mis vaja ja liigud edasi asjade juurde, mis sulle tõeliselt meeldivad. Elu ei seisnegi ju ainult töös, õigus? Just!

RAHA, RAHA, RAHA…

Nojah… selle osa jätaksid sa parema meelega vahele, kallis Jäär… Ei? Sa oled ikka veel siin? Heakene küll siis. Läbi 2022. aasta on raha mitmel puhul probleemiks, kui aga hakkad juba nüüd rasketeks aegadeks säästma, peaksid pääsema vaid mõne finants-sinikaga.

TÕUSUD JA MÕÕNAD

Kasuta kindlasti igat õnnistatud talvepäeva, sest teised aastaajad nii heaks ei kujune. Need ei ole ka väga halvad, lihtsalt veidi igavad ja sündmustevaesed. Nii ongi sul palju aega, et alustada lõpuks projektiga, millest oled juba mitu aastat unistanud. Mis sa arvad? Kui saad selle enne sügise algust valmis, võivad 2022. aasta viimased kuud sind positiivselt üllatada…

PARIMAD SÕBRAD 2022. AASTAL

Amburi märgi all sündinud paistavad tõesti väga paljulubavad, samuti ka Vähid, kuid mõningate piirangutega – ära neile enda kohta kõike avalda, sest võid seda hiljem kahetseda. Nad otseselt ei reeda sind, kuid teevad sulle tahtmatult haiget. Ka Lõvid ja teised Jäärad saavad sinuga enamasti väga hästi läbi.
SÕNN (21.4–20.5)

Sinu 2022. aasta lühikokkuvõte

Parim aastaaeg: kevad

Õnnevärv: oranž

Parim koht: kusagil soojas

Salasoov: lõpuks ometi töölt ära tulla

MIDA KODUSELT ELULT OODATA?

2022. aastal juhtub kodus nii head kui ka halba, kuid sinu õnneks enamasti ikka head! Varem võisid tunda end kodus ületöötanuna, kuid see muutub, sest teised pereliikmed hakkavad kodutöödes oma osa andma. Kuigi tunned, et nad oleksid pidanud sind juba mitu aastat tagasi abistama hakkama, ära jäta neid tänamata. Tead ju küll – viisakus ei lähe midagi maksma, kuid toob palju sisse.

MIDA OODATA TÖÖL/KOOLIS?

Mõnikord rahutu Sõnnina ei ole sa viimasel ajal oma tööga kuigi rahul olnud, eks ole ju? Siin ei ole midagi häbeneda, sest me kõik väsime mõnikord oma elustiilist. Küsimus on aga selles, mida sa selles suhtes ette võtad? Kas pead vastu ja ootad, et tüdimus, väsimus ja motivatsioonipuudus ühel päeval iseenesest üle lähevad? Või tahad midagi ette võtta ja oma elu muuta? Muutusteks ei ole kunagi liiga hilja.

RAHA, RAHA, RAHA…

Kellel tänapäeval üldse raha on, mis? Peaaegu mitte kellelgi, nii et ära väga masendu, kui raha on vaid nii palju, et kuust kuusse midagi kõrvale panemata läbi ajada. Isegi kui sa midagi ei säästa, on ikkagi võimalik endale vahvaid asju lubada – võta aega ja otsi häid pakkumisi ning püüa oma igakuiseid kulutusi optimeerida. Kas tõesti on vaja, et kodus on aasta ringi üle 25 kraadi sooja?

TÕUSUD JA MÕÕNAD
Talv sulle iseenesest eriti ei meeldi (välja arvatud aeg-ajalt mõni suusareis või lumememme ehitamine) ja seekordne talv seda tunnet eriti ei muuda ka. Proovi külm, pime ja sünge aeg üle elada ja oota kannatlikult kevadet, sest kui saabub kevad, toob ta sulle ka tõelisi kingitusi! Ka suvi pole üldse paha ja sügis on… lihtsalt sügisene nagu ikka.

PARIMAD SÕBRAD 2022. AASTAL

Kindlasti tegid varasematel aastatel midagi väga õigesti, sest saad täitsa hästi läbi peaaegu kõigi inimestega, kellega kokku juhtud. Ole iseäranis lahke Neitside ja teiste Sõnnide vastu, sest nemad aitavad sul leida elus tõeliselt tähtsaid asju. Selliseid asju nagu sõprus, tervis ja ühiskonda oma panuse andmine…
KAKSIKUD (21.5–20.6)

Sinu 2022. aasta lühikokkuvõte

Parim aastaaeg: sügis

Õnnevärv: punane

Parim koht: tööl

Salasoov: viimaks halbadest harjumustest lahti saada

MIDA KODUSELT ELULT OODATA?

Su perekond toimib enamasti suurepäraselt (aeg-ajalt esineb vihapurskeid, kuid oled nendega juba harjunud), nii et kui miski läheb valesti, põhjustad just sina kõigile teile tarbetut stressi. Ära ole teiste vigade suhtes liiga karm: sul endalgi on nii mõnigi puudus või kuidas? Ja kui oled praegu vallaline, haara armastusest kinni, kui elu selleks võimalust pakub. Seda teeb ta kindlasti, ole lihtsalt kannatlik!

MIDA OODATA TÖÖL/KOOLIS?

Lihtsalt öeldes: üks edu ja õnnestumine ajab teist taga. 2022. aasta alguses käib su peas üks klõps ja hakkad lõpuks aru saama, kuidas asjad su töökohas/koolis käivad. Seepärast saavutad palju paremaid tulemusi, tegemata seejuures tegelikult rohkem tööd, nii et kasuta seda suurepärast olukorda ja võta sellest viimast, kuni see kestab. Kahjuks ei jää see alatiseks kestma ja pead teenitud austuse säilitamiseks kõvemini tööle hakkama.

RAHA, RAHA, RAHA…

Võiks ju arvata, et edu tööl toob kaasa ka rahalist edu? Nojah, selles suhtes sa eksid, sest sinu puhul see nii ei ole. Nii et kuidas saad endale tavalise rahahulga juures lubada välisreisi, millest juba mitu kuud unistanud oled? Võib-olla peaksid tõesti oma halvast harjumusest vabanema, et osta midagi, mis sulle tõeliselt rõõmu valmistab…

TÕUSUD JA MÕÕNAD

Head asjad on ootamist väärt, eks ole tõsi? Tore, et sa nii mõtled, sest pead ootama lausa sügiseni, et saaksid 2022. aastast tõeliselt rõõmu tundma hakata. Aasta ei ole enne kül halb, kuid kindlasti ei kujune see ka aastaks, mida veel aastakümneid mäletad. Tõmba vöö pingule, sea end valmis aasta esimese poole mõneks raskuseks ja siis, kui suvi hakkab juba lõppema, on oodata tõeliselt pöörast lõbusõitu.

PARIMAD SÕBRAD 2022. AASTAL

Peale õhumärkide (Kaksikud, Kaalud, Veevalaja), kes sind sügavuti mõistavad, ei õnnestu sul eriti leida sõpru teiste päikesemärkide all sündinud inimeste seas. Ära aga selle pärast liiga palju muretse, sest su kaasõhumärgid pakuvad sulle palju seiklusi – meeldigu see sulle või mitte! Tähed vihjavad ka salapärasele naisskorpionile, kes su elu mõneks ajaks magusaks ja siis jälle mõruks muudab. Pöidlad pihku, et magusat ikka rohkem oleks kui mõru!
VÄHK (21.6–22.7)

Sinu 2022. aasta lühikokkuvõte
Parim aastaaeg: suvi

Õnnevärv: must

Parim koht: igal pool mujal kui tööl

Salasoov: lõpuks ometi perele vastu hakata

MIDA KODUSELT ELULT OODATA?

Natuke kõike… Veidi pisaraid, veidi rõõmu, natuke viha, veidi igavust ja peaaegu kõike muud, mis üldse juhtuda võib. Tõsiselt, uus aasta pakub kodus peaaegu terve eluea jagu kogemusi, nii et õpi neist kindlasti, et need kasutult mööda ei läheks ega ununeks. Sul võib tekkida vastassoost pereliikmetega tõsiseid probleeme, kui aga üksteisega ausad olete, võite asjad viimaks korda saada.

MIDA OODATA TÖÖL/KOOLIS?

Saad kolleegidega (või kui koolis käid, siis klassikaaslastega) suurepäraselt läbi, kuid see on kehv lohutus, sest keegi ülemustest/kaaslastest muudab su elu mõneks ajaks tõeliseks põrguks. Kas tead, kuidas kiusajatega toime tulla? Ignoreeri neid, ära näita välja, et oled nõrk või haiget saanud, ning lõpuks jätavad nad su rahule. Vahepeal tee rohkem tööd kui kunagi varem, et mis tahes võimalikke äpardusi vältida.

RAHA, RAHA, RAHA…

Kas usud imedesse? Paistab, et tähed usuvad, sest nad avaldavad, et võid tegelikult lausa väikese varanduse võita (ära liiga erutu, sest see on siiski väga väike varandus), mis on piisavalt suur, et saaksid hakata tööle oma salaprojekti kallal. Tššš, ausalt, me ei räägi su saladusest mitte kellelegi! Kui oled nutikas, ei räägi sa ka ise, sest sellest liiga palju rääkimine võib sulle kalliks maksma minna.

TÕUSUD JA MÕÕNAD

Suvi, mis siis veel? Oled suve alati armastanud ja armastad edaspidigi, seega on sul kindlasti hea meel kuulda, et ees ootab fantastiline suvi! Hirmus kahju, et enne seda tuleb veel mitu talve- ja kevadekuud üle elada. Need toovad mõningaid raskusi, mitte küll midagi liiga tõsist ja mitte midagi nii nõudlikku kui see, mis sind sügisel ees ootab. Raskused on aga head, seda ei tohi kunagi unustada, sest need annavad meile võimaluse kasvada!

PARIMAD SÕBRAD 2022. AASTAL

Uuel aastal oled kummaliselt seotud tulemärkidega (Jäär, Lõvi, Ambur) ja nemad sinuga, nii et kindlasti tekib ka kuuma armuloo võimalus. Või vähemalt hea sõprus, kui sa ei ole valmis uueks romantiliseks suhteks. Ka teised Vähid kohtlevad sind hästi: neilt õpid sa 2022. aastal mõnegi kasuliku asja. Kasuta seda teadmist, et oma läbisaamist olemasolevate sõpradega veelgi parandada.
LÕVI (23.7–22.8)

Sinu 2022. aasta lühikokkuvõte

Parim aastaaeg: sügis

Õnnevärv: pruun

Parim koht: voodi (koos kellegagi)

Salasoov: leida uusi sõpru

MIDA KODUSELT ELULT OODATA?

Oh heldust küll! Kindlasti näitad sa oma kaaslasele, kuidas magamistoas möirata. Kui oled alles vallaline, kujuneb uuest aastast ideaalne võimalus demonstreerida oma magamistoamöirgeid kellelegi, keda oled juba aastaid salaja ihalenud. See inimene võib osutuda just selleks, keda oled kogu elu otsinud. Ja kui ka ei osutu, saad ikkagi väärtusliku õppetunni armastuse ja üldiselt suhete kohta.

MIDA OODATA TÖÖL/KOOLIS?

Tee kõvasti tööd ja sul läheb tööl/koolis hästi, vea seanahka ja sul tekivad kiiresti probleemid, mille all võib kannatada ka su eraelu. Kas sa veel mäletad, kui innukas sa olid kogu töö suhtes, mida pidid mõne aasta eest iga päev tegema? Ürita see ind taas üles leida ja võime peaaegu vanduda, et tõused terve 2022. aasta hommikul rõõmsa tujuga, et tööle või kooli minna.

RAHA, RAHA, RAHA…

Aasta esimeses pooles õnnestub sul veidi raha säästa, nii et võid hakata mõtlema, kuidas seda lisaraha suvel ja sügisel kulutada. Ole aga ettevaatlik ja ära oma rahaga liiga palju lehvita, sest võid äratada täiesti valede inimeste tähelepanu – sellised inimesed võivad su usalduse võita ja siis peagi sind reeta, kui on oma tahtmise saanud.

TÕUSUD JA MÕÕNAD

Enamiku aastast ei ole ette näha ei erilisi tõuse ega erilisi mõõnu (hakka mõtlema, kuidas igavust peletada), kui aga sügise algus kätte jõuab, algab su elus ka uus peatükk. Hea peatükk, mida sa mäletad kogu oma ülejäänud elu. Kes ütles, et sügis on nii masendav aastaaeg?

PARIMAD SÕBRAD 2022. AASTAL

Tavaliselt on sul teiste Lõvidega kokkupõrkeid, kuid uuel aastal on teisiti: saad enamikuga neist tegelikult päris hästi läbi. Veemärgid (Vähk, Skorpion, Kalad) muudavad sageli su päevad paremaks, ära aga võta neid enesestmõistetavana, sest nii peletad nad peagi eemale. On määratud, et üks meessõnn annab sulle olulise õppetunni, kuigi pead teda algusest peale vastumeelseks.
NEITSI (23.8–22.9)

Sinu 2022. aasta lühikokkuvõte

Parim aastaaeg: talv

Õnnevärv: roosa

Parim koht: pere keskel

Salasoov: mõni päev vaid iseendale

MIDA KODUSELT ELULT OODATA?

Saad hästi läbi nii oma kaaslase kui ka terve perega, seega võid oodata, et kogud palju toredaid mälestusi. Kui oled alles vallaline, tekib sul armuloo võimalus kellegi tundmatuga ja on sinu otsustada, kas soovid arendada selle tõsiseks suhteks. Ja võimalik, et kõige suurim uudis: 2022. aastal võid tunda kiusatust kodu uue vastu vahetada…

MIDA OODATA TÖÖL/KOOLIS?

Kuna su eraelu on täies õies, ei ole võimalik, et see ka tööelus nii oleks või kuidas? Vale! Ka sinu töö- või õpitulemused võivad olla tipus, kuid edu ei tule iseenesest – pead selleks kõvasti tööd tegema! See omakorda võib tekitada aeg-ajalt energia- ja motivatsioonipuudust, kuid mõlemad taastuvad kiiresti, sest uued edusammud tulevad lausa jooksuga.

RAHA, RAHA, RAHA…

Hoolikas planeerimine võimaldab sul säästa kenakese summa, mida saad suvel kulutada, kuid pead vastu panema kiusatusele kulutada eelnevatel kuudel kogutud raha asjadele, mida sul tegelikult vaja ei ole. Sul võib vedada isegi lotomängus, kuid ära oota mingit varandust – kui võidadki midagi, piisab sellest vaid kenaks õhtusöögiks heas restoranis. Kuid on ju tõsi, et ka väikesed asjad teevad palju rõõmu?

TÕUSUD JA MÕÕNAD

Sinu jaoks on 2022. aastaks tähtedesse kirjutatud suur hulk tõuse ja üllatavalt vähe mõõnasid… Enamik tõuse ootab ees aasta alguses talvel ja suvel, samas kui mainitud vähesed mõõnad rikuvad päeva või paar varakevadel või hilissügisel. Kokkuvõttes ootab sind ees hea aasta, ära lihtsalt oota ilmatu suuri muudatusi võrreldes oma tavalise eluga, sest seda tehes võid pettuda,

PARIMAD SÕBRAD 2022. AASTAL

2022. aastal toovad sulle kõige rohkem rõõmu Kaalud ja Veevalajad, kuid saad väga hästi läbi peaaegu kõigi inimestega, kellega kokku puutud. Võib-olla peaksid natuke ettevaatlikum olema teiste Neitsidega, sest nagu sa kindlasti juba tead, võib teie tugev tahe mõnikord kõvasti kokku põrgata ja teie suhtes tarbetut pinget tekitada.
KAALUD (23.9–23.10)

Sinu 2022. aasta lühikokkuvõte

Parim aastaaeg: kevad

Õnnevärv: hall

Parim koht: teistega koos

Salasoov: katsetada magamistoas midagi uut

MIDA KODUSELT ELULT OODATA?

Kuigi oled harjunud ise kodus tegevust leidma, võid uuel aastal mõnikord igavust tunda. Miks? Võib-olla on see seotud sellega, et inimestel, kellega sa koos elad, on kogu aeg kiire, nii et hakka parem mõtlema uue hobi peale. Tähed vihjavad, et hetkel võib parimaks valikuks osutuda miski hästi loominguline…

MIDA OODATA TÖÖL/KOOLIS?

Kuidagi õnnestub sul leida viis, kuidas töötada tõhusamalt kui tavaliselt, mis võimaldab sul sagedamini töös aega maha võtta või kujunevad tööpäevad pingevabamaks kui eelmisel aastal. Võid endale ka uue ülemuse (või õpetaja) saada – ülemuse, kes meeldib sulle hoopis rohkem kui eelmine. Tegelikult meeldib ta sulle lausa nii palju, et võite mõnekuulise eduka koostöö järel isegi headeks sõpradeks saada.

RAHA, RAHA, RAHA…

Oo jaa, tõenäoliselt palju! Lisaks väikesele palgatõusule, mille võid tööl tuleval kevadel saada, avaneb sulle ka ühekordne finantsvõimalus, mis võib investeeringult suure kasu tuua. Rõhk on sõnal „võib”, sest isegi tähed ei tea täpselt, kuidas investeering lõpuks välja kukub. Kuula oma kõhutunnet ja otsusta, kas tahad riskida.

TÕUSUD JA MÕÕNAD

Talv tuleb nagu ikka veidi unine ja igav, kui aga loodus kevadel ärkama hakkab, ärkad ka sina! Märts ja eriti aprill paistavad vägagi paljutõotavad ja ka kogu suve ootavad sind ees head ajad. Sügis on veel kaugel, nii et ära selle pärast praegu muretse. Kui see aga kätte jõuab, ootavad sind ees rasked ajad…

PARIMAD SÕBRAD 2022. AASTAL

Teised Kaalud ja Neitsid on määratud sind 2022. aastal rõõmustama, kuid siin on väike konks: kui lubad neil ennast liiga palju mõjutada, avastad peagi, et muudad oma elustiili järsult ja peletad selle käigus eemale palju teisi sõpru. Veemärgid (Vähk, Skorpion ja Kalad) on sulle tööelus suureks abiks.
SKORPION (24.10–22.11)

Sinu 2022. aasta lühikokkuvõte

Parim aastaaeg: sügis

Õnnevärv: hõbe

Parim koht: armsama käte vahel

Salasoov: panna kõik kaalule

MIDA KODUSELT ELULT OODATA?

Kui eelmine aasta oli armastuse ja kõige muu sellega seonduva mõttes veidi aeglane, siis uus aasta toob kaasa meeldivate tunnete plahvatuse. Kui oled juba kindlas suhtes, on suur võimalus, et sina ja su partner otsustate astuda järgmise olulise sammu, ning kui oled praegu vallaline, osta kindlasti kiiresti uued voodilinad, sest su magamistuppa satub suure tõenäosusega üks sage külaline.

MIDA OODATA TÖÖL/KOOLIS?

Tööl/koolis läheb sul hästi – ei midagi, mille üle erilist uhkust tunda, kuid samas ka mitte midagi sellist, mida karta. Mõni juhuslik tõrge muudab su päevad aeg-ajalt kurvaks, kuid ära sellistel perioodidel masendusse lange. Kui tahad ülemusega (või õpetajatega) hästi läbi saada, pead varem või hiljem oma suhtumist muutma. Lõppude lõpuks tahavad nad sulle vaid parimat…

RAHA, RAHA, RAHA…

Rahaga võib vahel kitsas olla. Mitte midagi tõsist, nii et kindlasti ei ole vaja mõelda asjade müükipanemise peale, kuid pead olema rahaga ettevaatlikum, kui oled seni olnud. Tunnista endale: mõnikord meeldib sulle raha tühja-tähja peale kulutada ja siis kaebad igaühele, kes kuulata viitsib, et majanduslik olukord on täiesti katastroofiline ja kogu maailm kukub kohe kokku jne. Ära unusta, et saad alati muuta oma isikliku maailma toimimist!

TÕUSUD JA MÕÕNAD

Aasta algus võib aeg-ajalt raske olla, kuid vähehaaval pöördub kõik paremuse poole, nii et suveks peaksid olema jälle rõõmus sina ise. Kui algab sügis, hakkavad ka sinuga mõned head asjad juhtuma, mis panevad su tundma, et oled maailma õnnelikem inimene. Kahjuks toob aasta lõpp su reaalsusesse tagasi, kuid 2022. aasta sügis jääb alatiseks sinuga ja meenutab sulle, kui lahe elu mõnikord olla võib!

PARIMAD SÕBRAD 2022. AASTAL

On suur võimalus, et leiad palju häid sõpru õhumärkide (Kaksikud, Kaalud, Veevalaja) ja teiste veemärkide (Vähk, Skorpion, Kalad) seast, kuid kahjuks on suur ka võimalus, et rikud mõnega neist suhted täielikult. Ürita olla alati lugupidav, muretu ja tähelepanelik, ja kui see ei ole võimalik, ole mõni tund või päev omaette ning vaata endale sügavalt hinge. See ei ole küll miski, mida sa tavaliselt teed, seda kindlasti mitte, kuid ei tee halba aeg-ajalt uusi asju proovida!
AMBUR (23.11–21.12)

Sinu 2022. aasta lühikokkuvõte

Parim aastaaeg: suvi

Õnnevärv: punane

Koht: kindlalt omal kahel jalal

Salasoov: olla jälle laps

MIDA KODUSELT ELULT OODATA?

Muretseda pole vaja, su kodu on su mugav turvapesa, nagu see on alati olnud, kuid võid oodata, et aeg-ajalt tekib väikeseid tõrkeid seoses ühe vanema pereliikmega. Kui oled alles vallaline, saad uuel aastal tõenäoliselt vastassoolt palju tähelepanu ja kui oled juba kindlas suhtes, on 2022. aasta alguses oodata mõningaid kirglikke öid. Väljas on ju talv või kuidas?

MIDA OODATA TÖÖL/KOOLIS?

Neile teie hulgast, kes käivad alles koolis või koguvad mujal teadmisi, paistab 2022. aasta väga paljulubav. Hinded ja üldine õppeedukus peaksid minema ülesmäge, kuid liiga uhkeks ei maksa ka minna, sest õnn võib peagi pöörduda. Palgatööl käivate Amburite jaoks peaks ka tööelu üsna edukaks kujunema, kui aga ootad uuel aastal edutamist või palgatõusu, ära liiga palju looda – mõne eksperdi arvates on majanduskriis küll läbi, kuid sinu tööandja äri ei lähe nii hästi kui soovitud…

RAHA, RAHA, RAHA…

Ära aasta alguses liiga palju kuluta, sest su rahaasjad võivad hiljem tõsiselt kannatada. Saad oma elu olulise verstaposti puhul kenakese rahasumma (või väga kasuliku hinnalise kingi), kuid sellest rahast ei jätku kauaks, sest pead investeerima asjadesse, mida vajad peaaegu iga päev. Mitte küll kuigi lõbus, kuid tõesti väga vajalik asi… Säästukonto avamine ei pruugi olla halb mõte, kuid ära igakuiselt sellele liiga palju raha kanna, sest su igapäevaelu hakkab selle all kannatama.

TÕUSUD JA MÕÕNAD

Uue aasta esimesed kuud tulevad suurepärased, sellele järgneb mõni kuu tavalist igapäevaelu stressi, seejärel võid oodata taas mõnda kuud, täis puhast õnne. Oled suveinimene ja tuleval suvel saad kindlasti selleks, kes sa olla võid! 2021. aasta jõulud on toredad. Hoia  need mälestused nii pikalt alles kui võimalik, sest 2022. aast lõpp ei paista sugugi nii soe ja mõnus. Ära muretse, see ei ole mitte midagi väga hullu, kuid vajad kindlasti sõprade ja pere tuge.

PARIMAD SÕBRAD 2022. AASTAL

Amburi 2022 aasta parimad sõbrad on (palume trummipõrinat): peaaegu kõigi päikesemärkide esindajad, välja arvatud võib-olla Vähid või Kalad. Lõvid ja Kaksikud aitavad läbi kõige raskematest aegadest, samas kui Skorpioni

Vaata ka:

horoscope 2

Need on neli sodiaagimärki, kelle ellu toob oktoobrikuu õnne ja maagiat

Need on neli sodiaagimärki, kes saavad oktoobrikuud kõige enam nautida Kaksikud (22. mai – 21. …