Sunday , 28 November 2021
flipping wooden cubes block change 2021 2022 year merry christmas happy new year concept 50039 2425

Loe mida toob, Hiina horoskoobi järgi 2022 aasta

Hiina horoskoobi järgi toob 2022 suure muutuse, kuna metalli asemele saabub vesi. Vesi on loov, pehme ja ühendav, mis annab lootust, et ühiskonnas tekib rohkem inimlikkust ja soovi hoida kokku. Meile saabub Tiigri aasta, millele on omane loovus, julgus, uued suunad ja pealehakkamine. Selline vapper ja dünaamiline energia tuleb meile läbi vee-elemendi, mis räägib, et on võimalik, et inimesed hakkavad tegema rohkem koostööd, moodustama gruppe ja võibolla isegi kogukondi, mis aitaks uues ja muutuvas maailmas paremini kohaneda ja hakkama saada. Tõepoolest, järgmisel aastal süttib ere roheline tuli uute ühenduste, gruppide, kogukondade moodustamiseks! Olulisemaks saab see, mida inimesed on võimelised tegema koos (vesi), mitte eraldi (metall).

Kui vaatame Lääne astroloogiasse, siis aastal 2022 jätkub selle aasta kõige keerulisem seis – Saturni-Uraani kvadraat. Saturn Veevalajas kvadraadis Uraaniga Sõnnis räägib selgelt ühiskonna struktuuride lagunemisest ja ka seniste finantssüsteemide kokkuvarisemisest. See aspekt kulmineerub lõplikult 2022. aasta sügisel. See aspekt juhatab sisse Saturni-Uraani tsükli lõpu, mis algas aastatel 1987-1988.

Loe ka: Loe, mida toob meile 2022 Tiigriaasta? 12 fakti Tiigri aastal sündinud inimeste kohta.

Need mõlemad planeedid on seotud ühiskonnakorraga ning koos räägivad nad piirangute ja vabaduste tasakaalust. Kuna see tsükkel algas Amburist, tõi see kaasa palju vabadust ja hakkas võimaldama inimestele rohkem reisimist ning erinevate kultuuridega kokku puutumist, kui kunagi varem. Ilmselt eales varem ei olnud maailmas nii palju seljakotirändureid kui 2000ndatel aastatel – ent see periood on jõudnud teravasse pöördepunkti, mis nõuab teadvustamist.

Mis saab edasi? Üks on kindel – on vaja sügavamaid muutusi, kui osatakse arvata. Palju inimesed praegu ootavad, et ühiskond läheks tagasi «normaalseks», kuid astroloogilised seisud ei näita, et see oleks võimalik (või et see üldse nii peaks olema). Saab minna ainult edasi ja luua uusi vorme, mis on vastavuses suurte muutustega meie eludes. Kogu praegune kriis algas 2020. aasta jaanuaris toimunud Saturni ja Pluuto ühendusega Kaljukitses, mis tähistas senise korra lõppu ja tõi kaasa destruktiivse laine.

2022. aastal liigub Jupiter Kalades, kus ta viibis lühidalt selle aasta juunis ja juulis – see on tegelikult väga toetav seis, mis toob inimesi kokku. Kalades liikudes teeb Jupiter ka ühenduse Neptuuniga (12. aprillil 2022), mis on üks kõige spirituaalsem ja hingelisem kombinatsioon. Sel ajal võivad palju inimesed alistada oma viha, vaenu, negatiivsed hoiakud, tunnistada oma eksimusi ning soovida teistega uusi ja paremaid sidemeid luua. Ühiskond meie ümber on muutumas ning tegelikult ainus jõud, millele võib loota, on ühtsusejõud. See tähendab, et äärmiselt oluline on hoida enda ümber õigeid inimesi ning olla kaastundlik ka nende suhtes, kes on eriarvamusel.

Numeroloogiliselt on järgmine aasta number 6 vibratsioonis, mis on perekonna ja kogukonna number. See toob harmooniat, pühendumist ja vastutustunnet ning toetab gruppide tööd. See on ka kõrgema isetu armastuse vibratsioon, mis paneb teised endast ettepoole. Seega ka numeroloogiliselt näitab see meile, et järgmine aasta peaks parandama suhteid, õppima tegema tõeliselt koostööd, teineteist toetama ja olema kaastundlik.
Tuleb olla ka valmis, et järgmine aasta toob probleeme seoses vee-elemendiga, kuna see on nii tugevalt võimendatud. Suured uputused, orkaanid, aga ka probleemid maailmamerega, reostus, veepuudus – kõik need teemad vajavad järgmisel aastal rohkem tähelepanu ning on vaja, et nende probleemide lahendamisel hoiaks inimesed kokku.

Jaga

Vaata ka:

love

Sinu Sodiaagimärk näitab ära, milline partner sa oled.

ROTT — Rott on kirglik armastaja, kelle tunded on tihti nii sügavad, et neid on …

horoskoop

Nädala horoskoop 28. november – 5. detsember 2021

Jäär 21. märts – 20. aprill Jäär tunnetab juba nädala alguses otsekui värske õhu juurdevoolu …

horoskoop

Lühim horoskoop. Sodiaagimärgid: Mida mõtlevad, räägivad,teevad.

Horoskoop kõikidest sodiaagimärkidest ja kogu olemus kokku võetuna ja kolme alagruppi panduna. Vaata mis sinu …

horoskoop

Horoskoop – Pühapäev 28 november

Jäär 21. märts – 20. aprill Täna te parema meelega põgeneksite iseenda eest ja unustaksite …