Thursday , 2 December 2021
astrology gc13039e90 640

Horoskoop – Pühapäev 21 november

Jäär 21. märts – 20. aprill
Täna võib tulla probleeme materiaalsete asjade ajamisega. Olete tavalisest hajameelsem ja seetõttu pole soovitav teha olulisi otsuseid ja sõlmida lepinguid.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Naudite täna teiste inimeste tähelepanu. Püüate oma kaaslasi panna uskuma, et olete erakordselt vapper ja huvitav isiksus. Ettevaatust terariistadega.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Olete täna reibas ja enesekindel. Räägite meelsasti teistele oma plaanidest ja ideedest, kuid vaadake ette, et keegi teie usaldust ei kuritarvitaks.

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Nüüd on meeldivate mõjudega aeg. Märkate meeldivaks üllatuseks, et teiega arvestatakse rohkem, kui lootsite. Meeldiva koostöö ja arengu aeg.
Lõvi 23. juuli – 22. august
Materiaalsed ja rahalised probleemid võivad nüüd tuua esile teie varjatud soovid ja omadused, mida parema meelega varjaksite. Hea aeg tegeleda oma puudustega.

Neitsi 23. august – 22. september
Mõjute täna originaalse ja salapärasena. Aktiviseeruvad seksuaalsed energiad ja samas ka armukadedus. Võimalik on ootamatu rünnak selja tagant.

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Tänane päev võib teile tuua tõelisi katsumusi ning üleelamisi. Võimalik, et teieni jõuab ðokeeriv ja ootamatu informatsioon. Müstilised sündmused.

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Tänane päev võib tuua teile erakordselt palju asjaajamisi ja tihedat suhtlust erinevate inimestega. Võimalik, et peate loobuma mõnest paikapandud plaanist.
Ambur 23. november – 21. detsember
Võimalik, et olete täna ambitsioonikas ja enesekeskses meeleolus. Püüate oma tahtmist jõuga läbi suruda. Vältige konflikte ja arvestage ka teistega.

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Võimalik, et saate täna haiget kellegi ebasiira viisakuse pärast. Ootate pigem karmi, ausat ja otsekohest suhtumist. Hea päev oluliste asjade selekteerimiseks.

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Olete silmapaistev ning teid märkavad vastassoo esindajad. Soodne päev armusuhete loomiseks ja suhtlemiseks lastega. Tugev loomingulisuse energia.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Olete täna tavalisest enesekindlam ning energilisem. Samas kipute teiste inimeste tegemistele ja saavutustele kergekäeliselt hinnanguid andma.

Jaga

Vaata ka:

new years day g2316cafa6 640

HOROSKOOP aastaks 2022, kõikidele Tähtkujudele

LÕVI – horoskoop 2022. aastaks Lõvid on helded ja avatud meelega. Nad hoolivad oma sõpradest …

Eaten Alive

Millised on uue 13 tähtkuju Maokandja isikuomadused?

Maokandja ei ole just kõige uuem tähtkuju – esimest korda mainiti teda juba 2011. Aastal. …

sonn

Kuidas Sõnni südant võita?

Sõnni südame võidad kergesti, kui teed talle tema lemmiksööki. Taustaks pane mängima mahe muusika ja …

love

Sinu Sodiaagimärk näitab ära, milline partner sa oled.

ROTT — Rott on kirglik armastaja, kelle tunded on tihti nii sügavad, et neid on …